Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam :D Widze ze nikt tu nie zaglada :( Mam nadzieje ze ten wolny czas spedzacie skaczac na skakance a nie podjadacie ;) no coz, mi waga leci w dol, ale wazne ze leci bo wczesniej 2 kg stracilam ale kg wrocil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czasami zaglądam, nie to co inne ;-) fakt-jak ładna pogoda to lepiej spacerowac niż siedziec przy kompie...jeszcze nie mam skakanki ale sie za nia rozglądnę, pozdrawiam wszystkie mamuśki i nie zapominajcie o naszym topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zostałaś sama, bo ja jeszcze jestew wierna naszym mocnym postanowieniom...no może ostatnio troche pofolgowałam (lody, batony, czekolada...)ale nie mam wcale wyżutów sumienia...moze sie pojawia jak cyferka na wadze skoczy, oj pilnuj się bo znów wrócisz do swojej wagi- 70 kg(myslę glośno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabw
dziewczynki kochane a ja ostatnio nie zaglądałam bo pofolgowałam sobie i to bardzo bardzo..... ale od dzisiaj trzymam dietę dziś tylko picie ...soki ,woda i kawusia,od jutra zaczynam norweską tylko z troche mniejszą liczbą jajek (bo tyle to nie dam rady) ma 2 tygodnie -i b ważny wyjazd wiec muszę chociaz 3 kg stracić. Dziewczynki dołancza któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja postanowilam brac przyklad z rudej i jade na wodzie. W piatek wypilam ponad 2 litry ( jak mozna wypic 5 ?? ja zrobilam, sciezke do kibelka :P ) i spadlo 1,5 kg!!! Ale przez weekend nie pilam i zaczynam znow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dlugo mnie nie bylp ale juz jestem kochane moje ja skacze na skakance i zaczynam norweska od jutra bo mala odstawilam od piersi a i jeszcze cos :P basen podobno wyszczupla i ladnie modeluje uda i pupe wiiec sobie fundnelam heheh:) aga to co zaczynasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że zaczynamy , mam tylko nadzieje ze moja mała nie będzie maiął uczulenia po jajach czy grejfrucie(jaja je już normalnie ale grejfruta to jeszcze nie). Bigbalon a nie wiesz czy jak będę jadła np 2 jaja za miast 3 i pól grejf. to też będzie ok?Ach i czym można polepszyc smak jaja może jakieś zioła? Pozdrawiam .......i co lecę wstawić jaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym zaczela norweska ale dokarmiam jeszcze mala cycem. Tzn odstawiam ja ale mi bardziej szkoda :P Jak juz dzis nie przelamie sie do od jutra tez zaczynam norweska :D Tylko te jaja , ostatnio po 1 dniu czyli po zjedzeniu 8 suchych jaj mialam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) ja dzisiaj zaczynam norweska bo wczoraj nie dalam rady zracji ze bylo jana i bylam w gosciach :P aga to co zaczelas czy dzisiaj razem ze mna zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bigbalon ja już wczoraj zaczełam i prawie dokładnie \"przeszłam \" przez 1 dzień tz jadłam mniej jajek i nie zjadłam chlebka a tak pozatym to tak jak trzeba. Wieczorem i dziś rano było mi starsznie słabo ale mam nadzieje ze ten mały kryzys mam za sobą i odtąd juz wszystko bedzie dobrze a za chwilkę jajo i grejfrut - dziewczynki trzymamy się damy radę (mam nadzieje). jak wszystko będzie ok tz schudnę te 3 kg to przerwam dietkę bo dłaużej niż tydzień to pewnie nie dam radę , a pózniej MŻ i zdrwie jedzonko. Oj zobaczymy jak to będzie A jak myślicie czy przerywając ją w połowie jojo murowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Widze ze topik upada :( Coz na to wyglada ze sama zostalam mamuska ze zbednym kg :( I sama bede z nimi walczyc.... Dobrze ze u nas lato sie skonczylo wiec moge bez pospiechu sie odchudzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a własnie że ja zostałam. dziś już 4 dzień norweskiej i jak narazie ok za chwilke zjem pysznego grejfruta z jajkiem? Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja wpadla na chwile. Chcialam tylko powiedziec ze robie od nowa oczyszczanie organizmu przez picie wody i kawy. Mam okolo 10 kg jeszcze do zrzucenia. Niebede tu juz wpadac, bo i tak tu nikt nie zaglada tylko ja i raz na jakis czas ktos napisze jedno zdanie, ale ok.... Mam depresje, wielka. Moj maz zamiast mi pomoc doluje mnie bardziej. W obecnej sytuacji, po 10 miesiacach malzenstwa chce odejsc od mezulka. Pow. mi jasno ze niewalczy o nasz zwiazek bo jestem glupia i gruba. No coz wygadalam sie komus, ulzylo mi. Zycze powodzenia z gubieniem kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tez na norweskiej 3 dzien i super sie czuje aga a ty jak sobie radzisz zagladaj tutaj mimo ze mnie czasem nie ma ale mam mnustwo zajec i nie bardzo czas na nasz topik a niechce by upadl na dobre :( asia zagladaj do nas !!!! aga a ile juz zrzucilas? wazysz sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna75nrw
witam..... nooo tak wszystkie tak sie poodchudzaly ze ich juz nie ma, siedza teraz na forum, dla szczuplych, jak przytyc;-)) to tylko ja sam zostalam, juz 3 dzien sie odchudzam, dieta tylko miesna!widac spadek wagi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! :D :D :D Dziewczyny przyszlam sie pochwalic ze lece do Polski :D :D :D W sobote czyli za 6 dni... od jutra pije tylko wode ewentualnie zjem owoce :D Mezulek przyszedl z bukietem kwiatow i przeprosil :D :D Strasznie sie ciesze .... Mi dalej zostalo ok 10 kg do zzucenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuśki-u mnie waga stoi i narazie nie rusza sie w żadną stronę, chyba dobrze, ale dziś zaszalałam, kupiłam sobie spudniczkę przed kolana, mąż az buzię otworzył ze zdziwienia, tak mu się spodobalam,niegdy nie chodziłam a spódniczkach ze względu na grube nogi, wogole mialam zawsze kompleksy, a tu nagle sama siebie zaskoczyłam...wszyscy mnie dzis komplementowali, ale było milutko... Bigbabon-jak odstawiłaś dziecko od piersi, bo ja nadal karmię i nie widzę końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigbalon dołanczam do pytania kasiuli. A ja oczywiście wytrwałam 5 dni na norweskiej i wczoraj oczywiście ja to w niedziele cisto jogurtowe+bułeczka z serem, lody,no i moje ulubione paluszki ale dziś już same grejfruciki i jajka czyli -powrót \"zmodyfikowanej \"norweskiej\" jak narazie schudłam 2 kg a wiec jeszcze kg i bedzie ok. Niestety po wczorajszym obrzarstwie jestem wściekła na siebie że nie ma juz tak silnego charakteru jak kiedys , gdy coś postanowiłąm to i tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sloneczny dzien :D Bardzo ciekawe kilka dni przed moim wylotem do polski zrobila sie pogoda :D Ja tez probowalam odstawic Lusie od cycusia ale zrezygnowalam. Ide na wesele i chce pokazac biust :D a przedewszystkim jak mala bedzie marudzic w samolocie to jedzonko ma zapewnione :D Ale jak wroce do chyba skoncze z karmieniem piersia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pusciutko, oj zaniedbujemy nasz topik, ale wierzę że wrócą tu te zagubione duszyczki...pogoda u nas piękna a nawet zbyt upalnie, jutro wybieramy sie w 3 na basen, trzeba dziecku troche umilić czas....joasia-gratulacje z ząbka, u nas tak długo ich nie było a juz jest6, wychądzą parami, jeden za drugim...narazie nawet bezbolesnie....trzymajcie sie i piszcie co u was słychac, jakie postepy albo jakie grzeszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Widze ze juz tu wogole nikt nie zaglada... Czyli jak wroce z polski za miesiac to nie bedzie nic do czytania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wam się pochwalić: mój synek od 4 dni śpi sam we własnym łóżeczku...poprostu raz dla sprawdzenia odłozylam go do łóżeczka jak zasnął i tak spal do karmienia, a dzis do 5 rano obudzil sie na pierwsze karmienie...i bardzo dobrze bo cycek malo mi nie eksplodowal...na basenie było super, musze sobie tylko strój kupic bo ten mam stary i troche za duży, musiałam go podszywac...ja za tydz jade na wies z rodzinka wiec troche nas nie bedzie...ja mysle ze jak okres wakacji sie skonczy to nadrobimy zaległości i zaczniemy częsciej odwiedzac topik...pozdrawiam wszystkie mamuśki, trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wreszcie moge do was spokojnie napisac :D wlasnie wzielam sobie prysznic i pomyslalam ze nie ma to jak poranna kawa hehe i spotkanie z wami po tak dlugiej przerwie przepraszam ze tak dlugo do was nie zagladlam nie mialam zbytnio czasu cos naskrobac bo mala ostatnio chce byc w centrum uwagi :( owszem zagladac do was zagladalam i widze ze wy juz nie bardzo chcecie pisac na naszym topiku :( co prawda musze pochwalic kasiulka i joasie za wytrwalosc i chci by topik sie utrzymal mulanka magda munia ruda aga gdzie sie podziewacie ??? galileoo chyba niedlugo do nas wroci mam taka nadzieje :) u mnie bez wiekszych zmian mala mi sie ostatnio pochorowala - miala zapalenie gardla wiec mam jedna noc nieprzespana :( za soba dzisiaj spokona trzeba przyznac ze bardzo dobrze reaguje mi na leki :P co do mnojej diety to sie jakos trzymam oby tak dalej nie podjadam wiec licze na duzy spadek :) po ubraniach za szczegolnie nie widze zmian :P co do odstawiania malej od cyca to u mnie bylo bezbolowo wieczorem przygotowalam butelke z przegotowana woda ijak chciala jesc to powiedzialam ze cyca ma spytala sie tak ze 3 raz ja ma a ona ma to ma i wziela butle i tak do tej pory czasem sobie przypomnie to mowie ze ma i si mame (ze mnie boli) i odchodzi :) idzie bierze butle myslalam ze bedzie gorzej a jak u was z kilogramami ??? no kochane dlugo nie pisalam ale przyznajcie nadrobilam zaleglosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D OOOOOOO w koncu BIGbabon zajrzala...witamy :P Ja zaczynam pakowanie. Jutro lece do Polski odpoczywac :D Za 2 tygodnie wesele , tzn. na przyszly tydzien... Moje kg stanely w miejscu i niemaja zamiru sie ruszac, z dwojga zlego to dobrze ze nie rosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigbabon-zazdroszczę ci że bezboleśnie udało ci sie odstawić dzidzię, u mnie bezboleśnie udaje się dziecko odkładać do łóżeczka, gorzej z cyckiem...też daj ewodę jak się przebudzi, ale za długo ni emoge czekać z karmieniem bo mi sie kamienie robią, taka mam produkcję mleka że mam mokre koszuke jak za długo mały śpi i nie je...i tak jestem szczęśliwa że spi w swoim łóżeczku i obyło sie bez płaczu... joasia-to oudanego wesela...piszczie ile wazycie bo ja zaraz skasuję swoją stopkę, wy sie nie chwalicie to i ja sie nie bede afiszować ;-)a tak nawiasem 63 - podskoczyło ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek zazdroszcze ci ze mala spi sama w lozeczku nasza niesgtety ne chce nie wiem jak to zrobic zeby juz sama spala w swoim lozeczku narazie spi z nami do lozka naszego ma dostawione swoje lozeczka ale ma zdjety bok lozeczka i czasem spi cala noc w nim a czasem dostaje histerii jak sie przebudzi a nim jest nie umiem sobie poradzic zeby przemeldowac ja do swojego lozeczka :( widzisz chyba tak jest ze jedni maja problem z odstawieniem a inni z przeniesieniem dziecka do swojego lozeczka a ile twoja mala ma miesiecy ze chcesz ja odstawic bo moja rok i 4 miesiace:) teraz mam tak ze mi czasem lezka sie kreci w oku ze ja juz nie karmie i nie powiem mam jeszcze mleko w cycach czasem mi przejdzie przez mysl zeby jej dac ale boje sie ze pozniej moge miec problem z odstawieniem :P kochana karm mala tak dlugo jak masz chec mnie to serce czasem sciska jak przychodzi mowi cycy a ja mowie ma moja malenstwo :( a wiem ze musze byc twarda jak juz postanowilam ja odstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! :-)) Ja juz po wakacjach, wrocilismy wczoraj. Bardzo sie ciesze ze topik sie utrzymuje i bedziemy mogly nadaj poplotkowac ;-) Wakacje minely, ku mojemu zdziwieniu nawet tak nie przytylam, przybralam tylko 1kg na wadze, tak wiec od jutra znow odchudzanie :-) Dzis mnie jeszcze nie bedzie na kafe ale od jutra bede wpadac regularnie. Pozdrowienia dla wszystkich dietowiczek!!!🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo no kochana wreszcie wrocilas ja juz myslalam ze nie odezwiesz sie do nas ...fajnie ze jestes pisz jak wakacje :) topik nie upadl bo ja kasiulek i joasia z aga powstrzymujemy jego koniec ale dobrze ze ty jestes to napewno nie padnie im wiecej nas tym lepiej szkoda ze ruda jeszcze nie zaglada do nas:( wiesz teraz wymiana joasia jedzie na wakacje ciekawe czy bedzie sie do nas odzywac jak bedzie w polsce :) oby czasem zajrzala i napisala co u niej jak maz i mala sie rozwijaja kasiulek a ty gdzie sie podziewasz pewnie podjadasz co????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×