Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

taaak dieta bigbabona :D mż czyli mało żreć heheheh jem tylko do 15 i to malo kaloryczne posilki zero cukru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivette86
moja mala maprawie 10mcy, waze 55.6kg - przed chwila sie wazylam. mam oponke na brzuchu, chodze tylko w za duzych bluzach i dresach bo nie moge na siebie patrzec jak ten brzuchol mi zwisa znad paska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivette86
joasiu, tez jestem sama, tylko ze ja w anglii chce schudnac do wagi 52kg na razie marnie mi to idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Wczoraj wytrzymalam dietkowo. Dzis dalej ostro walcze z kg. Jak u Was kobietki?? Witaj ivette, zaczern sobie nicka zeby nikt sie pod ciebie nie podszywal. Ja rowniez mieszkam w anglii. Pozdrowienia dziewczynki i piszcie co u Was! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivette86
a jak sie zaczernia nicka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz wejsc w preferencje i tam zalozyc swoj profil Wpisujesz swoj nick i haslo do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Chce się przyłączyć do Waszych wspólnych wysiłków w odchudzaniu się po ciąży! ;) przed ciążą ważyłam ok 88 przy wazroście 180cm i to już było za dużo myśle a teraz to koszmar poprostu bo waże 107!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak więc musze stracić 19kg a do super wagi to chyba z 25kg!!! Czy to wogóle jest możliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juz mam :> witam nowa mamuske :D kupilam sobie dzis blonnik, wzielam 2 tabletki, popilam szlanka wody i nie jadlamnic miedzy obiadem a kolacja :D za to teraz zjadlam 4 kanapki z syznkai pomidorem :( :( poleglam??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ładnie pięknie ale o tej godzinie jeść! hiihi ;) najwiekszy nasz błąd - kolacja przed 00:00!!!! :) ;) ja staram się jeść rano kromke obojętnie z czym tylko jedną, na obiad obojętnie co tylko maluśko jak dla dzidziusia ;) i na kolacje powtórka ze śniadania a między posilkami owoce i ważywa żeby coś żuć bo to dla mnie ważne!! Jestem nalogowym pozeraczem wszystkiego wiec ta dieta jest dla mnie najlepsza a czy skuteczna to się przekonamy! Będę Was powiadamiać na bierząco! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że masz ten sam problem co ja a tak naprawde nałóg!! JEDZENIE okażdej porze w kazdej ilości! Ja postanowiłam walczyć! przyłącz się do walki z tłuszczem! ;)) Mam 7 tyodniowa, piękna córeczke a dwa zdjęcia razem z nią bo wstydze się siebie i nie moge patrzeć jak wygladam! A mam dopiero :) 25 lat!!! Musze być fajną mamuską i koniec! Prosze o wsparcie i dodanie mi sił bo tego mi trzeba!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma prawie 10mcy :P no ale nie zmienia to faktu, ze mam problem :( moje menu to tak sniadanie - platki z mlekiem 2 sniadanie - owoc obiad kolacja - 3-4 kanapki 2 kolacha - 4 kanapki :/ ogolnie to w ciagu dnia jem malo, za to na noc jakis wilczy glod mnie napada i nie wiem skad to sie bierze :( :( :( od paru mcy nie moge zasnac wczesniej jak 2-3 w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie w ciągu dnia radzisz sobie super ale ten wieczór hmm.. :) zamień te kanapki na owoce, słonecznik do dziobania tez jest dobry. właśnie dziś mąż kupił mi taki prawdziwy duży słonecznik naturalny z listkami! Bosko! Tymbardziej ze z Polski! (mieszkam w UK dla wiadomosci :) ) co Ty na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajowo! ja tez z uk! okreg suffolk a Ty? :D jutro tak zrobie. mam w kuchni 3 brzoskwinie, 7 jablek, moze mi styknie na wieczor. no i zjadlam dzis juz 4 tabletki blonnika, mam nadzieje, ze do jutra mi napelnia brzuch. bierze sie je raz dziennie, przed kolacja. czemu akurat na wieczor to ja nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardziej na południe czyli Southampton ;) czy wszyscy na tym forum mieszkaja w UK??? hahhaah ;) waże się codziennie rano (bo miej hihi :) ) wiec zobaczymy czy cos spadło po pierwszym dniu dietki :) Olivcia śpi cudnie - anioł nie dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile Twoja cora ma? :D wg goglowej mapy mam do Ciebie 2h 40 minut ^^ ja sie zaraz zwaze. az sie boje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś fajna! Zamiast się cieszyć dziwisz się jak to możliwe!! hihi :) Mam nadzieje ze jak ja się zważe to drgnie coś w dół! A Ty kobietko po co się odchudzasz? Masz 2x mniej niz ja!!!! ;) Córcia ma 7 tygodni!!! Moja duma! ;) Nie załowałam sobie niczego w ciąży a zwłaszcza owoców wiec mam co teraz zrzucać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pod koniec ciazy jadla co godzinke, dwie :P przytylam "az" 6kg :] 3mce po porodzie wygladalam naprawde super, potem jakis kryzys laktacyjny, wiec cycki zmalaly, do tej pory jeden wiekszy od drugiego, i przez to siedzenie w domu i ninierobienie oponka mi sie zrobila :( :( i to jej sie chce pozbyc, zeby miec ladny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała żeby tylko o oponke chodziło! ;) och.... trzeba działać! długaaaaaaaaaaa droga przedemną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chce dojsc do wagi 50 kg ale na poczatek niech chociaz do tych 53 spadnie, juz sie bede cieszyc ^^ slyszalas o diecie lodowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to że lody sprawiają że organizm szybciej spala by sie ogrzać? taaaaak ja też się tak pocieszam jak zjem loda bo to jedyna słodycz jaką jem :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe xD a ja abrdzo lubie lody^^ jak ten blonnik po mcu niz nie zdziala to sprobuje czegos innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, papapa :* ja to sie nawet zdazylam wykapac :D :D :D i waze teraz 55,5 :( z ta moja waga najwidoczniej cos jest nie tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny !!! widze nowe twarzyczki:D super co do blonnika to trzeba go lykac przed kazdym duzym posilkiem i minimum 3 miesiace zeby cos zobaczyc :( wiem bo sama go lykam gdzies miesiac malo zadowalajacy efekt ale polykam 3 mieszki i zobaczymy czy cos pojdzie w dol :P wlasnie sie dla was zwazylam zebyc zobaczyc ile mam naddatku tluszczyku iiiii 69,400 szok bez zmian ja chyba nigdy nie schudne :D wiecie co mysle powaznie o wizycie u dietetyka co wy na to ???? milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3x dziennie mowisz?? ale na opakowaniu pisze ze 3-6 tabletek na 2h przed wieczornym posilkiem popite z duza iloscia wody... wiec jak to w koncu jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki!!!! Widze ze nam nowych buzek przybylo :-) Witajcie! Widze rowniez ze jest tu troche osob z Uk :-) Chyba polowa kraju wyemigrowala :-) A gdzie moje dziewczynki?? Czyzby wszystkie wyleguja sie na plazach? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plaze to ja tylko w gazecie widzialam ;( :( no to zaraz lykne ten blonnik skoro 3x dziennie trzeba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×