Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

witam :D ja sie niestety zwaze dopiero we wtorek...po okresie :P bo teraz penie wibije jakas liczba i sie tylko zdołuje :PD a dzisiaj zjadłam : kanapka ciemna z serkiem na sniadanie a na obiad 2 pulpety (małe) gotowane i surówka...na deser mam galaretke bo ma ok 40 cal :D firanka smaka mi narobiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apocalipsis----> studiuje na UWM w olsztynie, jestem na pierwszym roku a biochemie mam na 2 i 3 sem! Godzine temu skonczylam pisac. Na 4 pytania odpowiedzialam tak na 3.5 ... zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze narobiłyscie mi ochoty na ta galaretke :) Ja dzis zjadłam duzo :( 1 kanapka wsa ok 24 kcal 2 miseczki zupy pomidorowej tak po 250 gr nie wiem po co tyle zjadłam jej ale chyba dlatego ze ja kocham a jeszcze jak zrobi moja mama ale wyczytalam w necie ze 100gr ma ok 40 kacl to bedzie ok 300 kcal no i mały grzeszek bo skusiłam sie na kawałeczek andruta nie wiem ile on moze miec kcal Na razie tyle na kolacje zjem cos lekkiego moze ta galaretka ? Wsumie wychodzi malo tych kalori ale jednak czuje sie jakas napchana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez patrze bardzo na kcal ale mowie wam raz na tydz warto zjesc obiad taki ze ma jakies 500kcal bo potem zaczniecie jest i bedzie jojo....posluchajcie sie:) juz dlugo walcze z kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo 500 kcal obiad heh :P nieee ;p chociaż firanka ma rację ale to nie dla mnie :P zresztą zawsze jadłam mało obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 500 to taki przyklad ale chodzi coos bardziej kalorycznego potem zaczynacie po diecie powoli wracac do normalnosci jedzac stopniowo wiecej . a niektorzy rzucaja sie np na slodycze czy ziemniaki, frytki czy cos bo nie jedli przez x miesiecy tego i sa efekty jojo potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz się zjawiłam bo miałam wymiane okien i nie było dostępu do komp... A potem jak zwylke po remontach trzeba było posprzątać.. I tak mi zleciało od 7 do 15,15... A to co dziś zjadłam(pewnie znowu za dużo ale czytałam na jakejś stronie że jak chce się odchudzać to trzeba stopniowo zmieniać nawyki żywieniowe.. Zrobiłam nawet wczoraj test dietetyczny... I jak mi dietetyk obliczył to w maju 2009 roku osiągne swoje marzenie czyli wagę 58 kg... Ale muszę się ściśle stosować do porad doietetyka... A więc muszę: - jeść kolacje (lekkostrawną i małą) nie wcześniej niż 3 godziny przed spaniem - jeść bardzo dużo owoców i ważyw(powinny toważyszyć prawie każdemu posiłkowi) - co najmniej 1-2 razy w tygodniu jeść rybę lub owoce morza w różnych postaciach(nie smażonych!!!) {ryby dostarczają kwasów omega-3} - powinno się jeść od 3 do 5 pełnowartościowyc, małych posiłków dziennie - jeść obowiązkowo śniadanie - obiad powinno się zjeść wczesnym popołudniem - ćwiczyć i dużo się ruszać na świeżym powietrzu -nie jeść słodyczy -nie pić słodkich, gazowanych napoji -nie myśleć ciągle o jedzeniu - codziennie spożywać chude produkty mleczne%0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka masz rację, niektóre odchudzają się a po osiągnięciu celu rzucają się na żarcie, frytki zapiekanki czekolady , bez opamiętania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz ide sie wykapac wyprostuje wloski i naszykuje ciuchy jade na weekend do swojego faceta:) jezu jak ja sie stesnilam za nim to szok:) .......jutro mam mature probna z polaka na lekcji napisze ja wroce zrobie pozadek z soba i o 15 jade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem bo sama np jak schudla 7kg mowilam sobie o czekolade moge sobie zjesc...potem cos znow...nastepnie mowilam dobra jutro koniec i kontynuluje diete i tak ma wiele dziewczym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze nie napisałam Wam co zjadłam... :(( Sorry... :) To teraz piszę: -2 kromki razowca posmaroawne margaryna z ogórkiem -jogurt naturalny -pół pomidora i ćwirrć ogórka z cebulką -sałatka z ogórka kiszonego,marchwi konserwowej, papryki konserwowej i cebuli -kilka herbatek ziołowych z cytryną -kawa cykoriowa z mlekiem -plasterek twarrogu posypanego szczypiorkiem A na kolację nie wiem co sobie zrobię... Poszukam i internecie... A jescze dwie i pół godziny intensywnego sprzątania pl remoncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze sie nie rzuce :D poprostu ja sie teraz zdrowo odzyzwiam i juz zawsze bede sie ograniczac :D no dzisiaj troszke mnie pobiegałam...bo sie zle czuje troszke...wieczorkiem troche rowereu jeszcze :) zjadłam tez w sumie nie duzo teraz jeszcze tylko galaretke wcinam i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://vitalia.pl/index.php/mid/7/fid/23/odchudzanie/diety i wchodzisz w okno bezppłatna analiza i wypełniasz kwestionariusz(BEZPŁATNIE) a dalej sama już będziesz wiedziała... Polecam też ztej strony kalkuratory: - VITALIUSZ - największy w Polsce kalkulator kalorii -Wskaźnik BMI -Całkowita przemiana materii -Masa ciała - normalna wg Broca -Masa ciała - idealna wg Lorenza -Wskaźnik WHR (Bjoerntorp) -Przeliczniki -Wysiłek -Wysiłek biegowy Baardzo fajne i przedewszystkim przydatne... Mi najbardziej podoba się "VITALIUSZ - największy w Polsce kalkulator kalorii". Jest ponad 3 tysiąće różnych potraw i składników... Po p[rostu rewelka!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez prosze o tester dietetyczny. Mi nie chodziło o te kcal bo mało ich wyszlo tylko ze po miseczce zupy byłam pojedzona a zjadłam 2 nie wiem po co ? I tez nie zamierzam sie zucac na jedzenie bo zmieniłam nawyki na stałe polubiłam sport :) chciała uzyc słowa pokochałam ale to jeszcze zaduzo moze za miesiac tak o nim napisze ;) Wkońcu to juz ponad 5 tygodni na moim lepszym zdrowszym trybie zycia :) Komplementy które słysze od znajomych mnie motywuja ale mam ciągle niedosyt BRZUCH I ŁYDKI moje zmory :( Wszystko mnie motywuje :) Dzis sobie pomyslałam ze przeciez moja sisotra jest na wymianie ze studjów w Hiszpani zobacze sie z nia dopiero we wrzesniu to sie dopiero zdziwi jak zobaczy chudą siostre ;) Dzis waga rano pokazywala 78 :) i dobrze ze się coś rusza przeciez do końca kwietnia ma byc 74 kg :) uda sie napewno :) a moze bedzie niespodzianka i cos mniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym testerze jest ze jesli stosujes diete Vitalii.....(cos takiego) ale obliczylam sobie wyszlo ze 60kg:) bede wazyc do 19 grudnia tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja się do was przyłączę bardzo chętnie... jestem juz po kilku dietach z różnym skutkiem, obecnie norweska, niełączenia i 1000 kcl..pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też takie coś się pojawilo.. Ale mam motywacjędo odchudzania się tam w tej ankiecie jest jeden upierdliwy błąd nie ma wyboru diety jaka się stosuje dziś znalazłam w chacie pomiędzy moimi szpargalami płyę która kiedyś tam była dołączona do jakiejś kobiecej gazety i znalazłłam na niej dietę niskiegi indeksu glikeniccznego(nie wiem czy dobrze napisałam a jak nie to mnie poprawcie)którą można łączyć z dietą 1000kalorii Nawet fajne przepisy na cały tydzień tylko nie wszystkie produkty śą dostępne tam gdzie robię zwykle zakupy Ale tez tam była przepisy które mogę znaleść w tesco.. To mnie pocieszyło bo prawie wszystkie potrawy będę sobie robić(no oczywiście te które będą mi smakować :)) ) poszukam jeszcze jakaiś testów o odchudzaaniu może znajdę coś ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj patty48 ;) heh,zawsze pije hektolitry zielonej herbaty i tym razem dla odmiany kupilam czerwoną... bleeeeeee.... alez to podłe w smaku :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubie i zieloną i czerwoną i białą(choć trudno ja umnie dostać).... Ja wogóle lubię pić różne herbatki... Witam Cię patty48 !!!!!!!!! Fajnie że jest nas coraz więcej!! :)) A ja teraz piję czerwoną z cytrynką... (pychota) polecam ją Jak komuś sama herbatka nie smakuje to niech doda plasterek cytryny i wyciśnie z niego sok... (UWielbiam Ten smak!) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcisnęłam w nią chyba całą cytrynę i wypiłam "na raz" ;) ja tez uwielbiam różnego rodzaju herbaty ale chyba jednak czarne...ale na czas obecny odstawiłam czarna i piję wyłącznie zieloną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\\"Wraz z nedzeniem rośnie apetyt\\\" cos w tym prawdy jest tylko nie chodzi mi teraz o jedzenie ale o chudnięcie :) Za mna jakies 6 kg no i wydawało by sie ze tylko jeszcze 4 i bedzie dyszka a jak sobie pomyśle ile bede pracowac na te 4 łoo matko chciała bym to przyspieszyc ale wiem ze to sensu nie ma bo potem sie zuce :) Jedynym przyśpieszaczem moze byc sport no i moze te herbatki cos dadza ? w co watpie...ale tak przy okazji sobie mysle nad kupnem therm line ale to nie teraz tylko dopiero gdzies w maju kiedy bedzie juz zapewne ciepło i bedzie to 3 miesiąc wiec pewnie kg beda powoli leciały bo wtedy cos tam organizm sie przestawia ;) ehhh tak bym chciała byc juz chudziutka lekka tak wymarzona jak z własnych snów. I pokzać swiatu ze moge :) i ubirac sie w to co mi sie podoba :) a nie w co sie mieszcze ahhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie przepadam za czerwona :P ale do diety ona najlepsza wiec pije :) na dzisiaj skonczyłam z jedzeniem pojezdziłam na rowerze pobiegałam a teraz przejde sie z psem na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madeliana patrz stylu na opakowanie jest zawsze wszytko napisane.......:)wystarczy chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×