Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

ja dzis rano naczto wypila wode z sokiem z wyciśniętej cytrynki :) a oprucz tego to 1,5 pomaranczy byly bardzo male no i talerzyk rosołku z ziemniaczkami dzis ale nie wiele ich było tak wiec niezle :) Dzis znów powtarzam piling kawowy po co mam wydawac kase na kremy a mam nadzieje ze mi on pomoże :) Dzis kolezanka mi powiedziała w klasie ze schudłam :) dodało mi to motywacji bo co innego kiedy mówi to mama kóra wie ze mam diete a co innego kiedy mówi kolezanka która nic o niej nie wiem :) Tak czy siak poleciłam pilling wszystkim dziewczyna z klasy :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Chciałabym się przyłączyć do dietki :) Już kiedyś próbowałam 1000kcal, ale nie dałam rady, potem była plaż południa i jak na złość miałam wtedy największą ochotę na to, co tam zabronione :/ ale teraz już postanowiłam: biorę się za siebie! :) Z Wami na pewno mi się uda!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY Apocalypsis !!! Witam Cię na forum!!! :) A ile masz wzrostu? Chyba ja mam ze wszystkih dziewczyn najwięcej do zrzucenia :( Jak zwykle jestem najgorsza.. Piję teraz herbatke oczyszczjšcš... A wy? Zaraz będę jeœć ananasa... mniam!!! I chyba wybiorę się na spacerek!! Może przejdę się nad jezioro??!!! Ale najpierw porobie brzuszki i jeszcze jakies inne ćwiczenia... A znacie jakieœ fajne, smaczne, bezmięsne, tanie, szybkie w przygotowaniu potrawy??? Jak tak to dajcie namiary na stronki na których mogę znaleœć takie przepisy.... Z góry wielkie dzięks!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh.. coś się z nickiem psuje.. :/ No nic :) Poprawiłam stopkę, bo w sumie na Kafeterię wchodzę dość często (głównie na forum Logest) to jeszcze nie założyłam konta.. wstyd ;) Więc wzrostu mam 163 cm i wagi 55-54 kg (już teraz raczej 54 ;) ) więc BMI niby w porządku, ale wyczytałam na stronkach przeróżnych, że idealna waga dla mojego wzrostu to 55 kg i do tego będę dążyć :) Z dietą 1000 kcal mam taki problem, że nigdy DOBRZE nie mogłam policzyć kalorii :( więc pomyślałam, że może Wy mi w tym pomożecie :) Mój dzisiejszy jadłospis: 3x chleb Wasa (3x19kcal) cienko posmarowany serkiem Ostrowia (?? kcal) batonik Fitness (90kcal) sok jednodniowy marchew+seler (67kcal) pomidor (17 kcal??) i mój największy zgryz: parówka z kawałeczkiem sera żółtego zwinięta w cienki naleśnik :/ ano i kawa rozpuszczalna z mlekiem i cukrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, co mogę powiedzieć dodatkowo: prawie codziennie ćwiczę po ok 15-20 min (w tym brzuszki) i raz na tydzień chodzę na basen i saunę + spacery z pieskiem (dzięki bogu, że ładna pogoda, to na dłużej można ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ja na kolacje 2 jabuszka :) Dzis nie mam czasu na jedzenie bo sie ucze wiec :) bardzo mało kcal wyszło ;) Poza tym w tygodniu jak chodze do szkoly to zawsze mniej jem bo czasu mam mało KOALKA_1990 nie jestes sama poniewaz ja zaczynalam od 84 tak +- a teraz jest 79 :) i do końca czerwca chce tak 63 ,65 ale zobaczymy co z tego wyjdzie :) a potem to nie koniec do konca roku tez chciala bym tak 58 ale na to juz daje sobie duzo czasu jesli bedzie szlo 5 kg na miesiac a wiem ze to mozliwe to dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś wie ile kalori ma parówka drobiowa podgrzana w wodzie??? Albo jajko ugotowane na miękko??? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za dobre słowo!Teraz wyruszam na spacerek z pieskiem i kotką... A później porobie ćwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim żołądku znalazł się dziś: musli z mlekiem 2 malutkie kromki ciemnego pieczywa z dwoma plasterkami chudej polędwicy sok marchewkowy jeden ugotowany ziemniak mały kotlet z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu_karolina --> ja jak się uczę to pochłaniam ogromne ilości żarcia ;) więc podziwiam, podziwiam :) KOALKA_1990 --> parównki drobiowe 100g = 262 kcal.. a jajko, jak jajko.. chyba 85 kcal.. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak dawniej miałam przy jedzeniu musiałam miec ciasteczaka i inne ale po miesiącu dietkowania moje nawyki zywieniowe zmienily sie radykalnie ;) I wiem ze do nich nie wruce nie chce mam taka blokade psychiczną która mi na to nie pozwala ;) np jak jem pierogi to bez tej okropnej polewki a kiedys ? im wiecej tym lepiej kurczak gotowany to dopiero pychotka ;) nie jem jak nie musze i juz :) rezultaty pierwsze sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D naszczescie znalazłam chwile :) dzisiaj zjadłam : sniadanie mała filizanka jogurtu naturalnego z płatkami kromka ciemnego chleba... obiad: kasz z maslanka deser danio..w sumie niewiem ile dokładnie jest to cal...ale napewno nie przekroczyłam...jeszcze mam zamiar jogurtu naturalnego zjesc + jakas czerwona herbatka:) a jak narazie pobiegałam 25 min :) pozniej jeszcze pocwicze troche...załatwiłam sobie rower stacjonarny wiec bede jezdzic dodatkowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tez tak mam ze jak sie ucze to bym tylko jadła :P ale juz teraz nie pozwalam sobie :DD tylko pije pije pije... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz jestem po pilingu kkawowym i po kuracji antycellulitowej-czuję się super...a dziś to nawet nie mialam czasu normalnie zjesc-rano kawa,potem pojechałam na zakupy,wróciłam zjadłam trochę sałaty lodowej z pomidorem,rzodkiewką i fetą,później spacer 3ha potem miseczka zupy grzybowej i znowu spacer.I na tym koniec...synus spi a przede mna leży ptasie mleczko,ale wcale mnie nie kusi,więc spokojnie damradę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś trochę gorzej :-( rano bylo niezle woda z sokiem z cytryny, surowka z bialej kapusty i kromka pelnoziarnistego chleba, w pracy: jogurt z musli i jalbko ... i do tej pory byloby ok gdyby nie powrot do domku gdzie moje kochanie upichcilo co?? SPAGETTI !!! no i tu byłam juz ugotowana!!!! bo to moja ulubiona potrawa szczegolnie kiedy sos jest zrobiony od podsatw a nie z torebki. Przyznam sie bez bicia ze zjadłam ale doslownie łyzke makaronu i łyżke sosu była to porcja naprawde malutka ale mimo wszystko. Jestem troche zla na siebie że dałam sie skusic i mam lekkie wyrzuty sumienia :-( więc w zasadzie od 17 nic nie jadłam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, dzis zjadlam sniadanie to co zawsze czyli grahamka z pomidorem i ogorkiem, nastepnie 200g winogrona, pozniej piers smazona z wazywami na patelnie, kefir i 2 jablka. zaraz oblicze ile to kcal. wydaje mi sie ze duzo... cwiczen dzis nie bylo ze wzgledu na brak czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wieczorkiem trolchę pobiegałam z moimi pupilkami... A od 20.15 siedziałam i pisałam referat o pierwszej pomocy... dopiero dosłownie dziesięć minut temu skończyłam pisać... Madeleina1990 może byś mnie też zaraziła grypą to może i ja bym nie jadla... :) Ale moźe i nie bo jeszcze bym się odwodnila a głodówka nie ma sensu bo i tak po niej jest efekt JOJO Więc lepiej jeść częśćiej a małe porcj a nie niejeść całymi dniami a potem budzić się w nocy i zjadać połowę zawartości lodówki... To po prostu głupota... (mówię oczywiście o głodówce :) ) Po tym bieganiu troszkę zgłodniałam... A to nic chyba jakoś wytrzymam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis ok. godzinka skakania no nie cala ale 1000 podskoków było :) pot sie ze mnie lał ho ho jak wracałysmy z koleżanką to takie dwa buraczki :) hehe ale jutro tez ide bo skakanka dobra na wszystko tylko trzeba sie odpowiednio rozciągnąc zeby się łydki nie umięsniły :) Jestem tak zmeczona ze nie widze dobrze literek nawet hehe :) Ja dziś równiez zrobilam sobie piling kawowy i wysmarowałam brzuch kremem i owinełam folja to takie fajne uczucie rano jest jak sciągam jakby ten brzuch był płaski szkoda ze tylko jakby :) ale poprawia samopoczucie z samego rana :) Jutro jak bede szła skakac to sie obwine odrazu moze tak efekt bedzie lepszy :) A dzis zjadłam 1,5 pomaranczy 2 jabłka rosołek z ziemniakami i 5 pierogów ruskich w 1000 się mieszcze spokojnie i było duzo ruchu :) Przepraszam za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis na sniadanie jogurt dietetyczny 250g=280kcal i to starczy w szkole zjem jabluszko lub 2 i w domu na obiadek kapustka pekinska z sosoem knorr i tyle na dzis:) mam nadzieje ze wytrfam no i moze ustalmy wspolny dzien wazenia co? na pt? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firank_a wydaje mi sie ze za malo jesz ... Nie wiem czy wyjdzie ci to na dobre. LEpiej poczekac troche na efekty ... :) Poza tym lepiej sie poczujesz, tak jakbys nie byla na diecie. Mi wystarcza 800 kcal... no i rozlaczna. Ja wstalam pol godziny temu, jak skoncze pisac to biore sie za cwiczenia bo pozniej czasu nie bedzie. Wczoraj bylam na solarium :o spalilam sobie brzuch plecy i nogi a rece i dekolt nie ruszone :p to co mialam sobie opalic to ominelo, a niech to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeth --> weź się nie przejmuj tą ociupinką spagetti :) myślę, że i tak nie przekroczyłaś 1000 kcal :) głowa do góry! poprostu_karolina --> może spróbuj z pasem neoprenowym :) ja dzisiaj w związku z brakiem czasu i z ciężkimi ćwiczeniami z mikrobiologii na uczelni planuję wszamać śniadanko w domku (3x Wasa + troszkę serka Ostrowia) potem na uczelni batonik Fitness, soczek jednodniowy i jakaś mała kanapeczka i ewentualnie przed 18 jakiegoś wafla ryżowego.. no zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apocalypsis--> witaj :) ile nowych wspoldietowiczek sie znalazlo :) ja wlasnie rozmrazam mieso na obiad taki jak mam na codzien :) do znudzenia :D a to dlatego ze lubie tylko drob!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpana, ja tez tak mam ,że na solarium opala mi tylko pewne częsci ciała i zawsze się zastanawiam jak te wszystkie dziewczyny to robią ze one sa idealnie opalone od stóp do głow...;) jak na razie zjedzone: musli z mlekiem (jakieś 260kcal) , dwie kromki ciemnegi pieczywa z polędwicą z kurczaka (180kcal), szklanka soku (90kcal) i kubek zielonej herbaty) hmm... a tak sie zastanawiam, bo obiady jem raczej normalne choc staram sie nakładać sobie mniejsze porcje- myslicie ze może mi to przeszkodzic w diecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×