Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

wytrwa艂a

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSP脫LNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

zgadzam si臋 z firank膮 ze te kg to leca jak sie im zachce ale ja jednak sobie za艂ozy艂am cel jakos tak bardziej mnie to mobilizuje :) Z psiapsiu艂kami umuwiona juz jestem na sza艂owy wypad do Krk na zakupki w listopadzie wiec zamierzam sie miescic tak jakos w M ale wiadomo nic na si艂e wypad i tak bedzie pod koniec lipca pewnie no i wesele w sierpniu na kt贸rym chce wystapic w sukieneczce bez wstydu i zobaczyc ten wzrok wszystkich wscipskich ciotek :) hehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A tak w og贸le to w艂a艣nie zrobi艂am sobie peeling kawowy, potem prysznic naprzemienny , raz ciep艂a raz zimna woda. Wklepa艂am balsam uj臋drniaj膮cy i by艂am na masa偶erku troch臋 :) no i dzisiaj 45 min ci臋zkiego wf :D Jestem wniebowzi臋ta ha :P!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
firanka nie przejmuj si臋 jakimi艣 g艂upimi tekstami,zawsze si臋 znajdzie kto艣 z艂o艣liwy i zazdrosny,r贸b co do ciebie nale偶y i niczym si臋 nie przejmuj... Lady Marika-pewnie 偶e dasz rad臋,wystarczy chciec i d膮偶yc do celu... Dzis taki 艂adny dzie艅, a偶 humorek mi sie poprawi艂,by艂am na spacerku i by艂o super...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
peeling kawowy jest suuuuper;) ja stosuje go prawie codziennie i efekty sa rewelacyjne- nie mam juz widocznego cellulitu (no ale jak 艣cisne sk贸re to dalej wiem ze jest:() sk贸ra jet g艂adka i w ogole oh i ah!!:D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oo ja r贸wniez musze zrobic sobie peeling kawowy ale jak mi @ przejdzie :) a zaraz wyruszma do galeri z kolezanka poogladac ciuszki i szukac prezentu dla przyjaciu艂ki na urodzinki :) Moze przymierze jakies rybaczki to bede miec por贸wnanie ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja ju偶 te偶 nie mam widocznego, ale jak 艣cisne to wida膰 ale co tam, wa偶ne 偶e nie rzuca si臋 tak w oczy ! :) Ja na zakupy pojad臋 pod koniec maja ahhh nie mog臋 si臋 ju偶 doczeka膰 :) Oby w mniejszy rozmiar, zrobi臋 wszystko by to osi膮gn膮膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
piling jest szalowy-i kto by pomy艣la艂 偶e taki prosty,domowy i tani spos贸b dzia艂a cuda-a jednak... tez musz臋 sobie kupi膰 rybaczki,ale poczekam z zakupem na po藕niej, 偶eby nie musie膰 ich zw臋偶a膰;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zazdroszcze ci bo tak niewiele brakuje ci do 6 z przodu mi to ta 6 tak sie marzy nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze jak bedzie to 6 to moje zycie bedzie ca艂kowice inne jakis nowy rozdzial i chyba nie bede sie juz wstydzi艂a m贸wic ile waze bo jednak z ta 6 z przodu to jakos brzmi :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
karolinko, ja jak b臋d臋 mia艂a 5 z przodu to zwariuje ze szcz臋艣cia i ju偶 ka偶demu b臋d臋 mog艂a m贸wi膰 swoj膮 wag臋 Musz臋 mie膰 5 , cho膰by 59,9 ale muusz臋 :D ehh :P hehehe :P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
madelina-ty przy wzro艣cie 174 chceszmi膰 5 z przodu?prosz臋 ci臋-chyba nie jeste艣 mi艂o艣niczk膮 szkielet贸w?59,9 ok ale ani grama mniej...wiem jak to jest wstydzi膰 sie swojej wagi,bo偶e-ile to razy k艂ama艂am...bo ja mamci臋偶kie ko艣ci i zawsze jak ktos sie pyta艂 ile wa偶e to pyta艂am a na ile wygl膮dam i zawsze m贸wili mniej ni偶 mi waga wskazywa艂a,ale wcale si臋 do tego nie przyznawa艂am.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kasiulak , nooo ja chce 59, nawet nie 58 .. :) Nie wiem dlaczego ale ta pi膮tka z przodu b臋dzie dla mnie ogromnym sukcesem, 60 kg a 59 kg, r贸偶nica 偶adna.. no a jednak dla mnie co艣 :) Ja sie bardzo wstydze swojej wagi .. m贸j ch艂opak jak mnie m臋czy艂 ;) heheh, bo kiedy艣 si臋 zwa偶y艂am i zacze艂am p艂aka膰 < wiem g艂upie hehe :P > to on mi kaza艂 powiedzie膰 ile ja wa偶e .. no a ja nie... wstyd dla mnie jak nic .. a on mi dawa艂 65 kg.. no ale c贸偶.. ja mia艂am 77 :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
my przy takim wzro艣cie b臋dziemy b. szczuple-nie uwa偶asz??? M贸j m膮偶 d艂ugo nie wiedzia艂 ile wa偶臋,dopiero jak zasz艂am w ci膮偶e by艂 na bie偶膮co z wag膮 i teraz te偶. Co艣 we mnie p臋k艂o i ju偶 przed nim nie uciekam z wag膮 偶eby nie widzia艂. On i tak nie kocha mnie za kg tylko za to 偶e jestem i ci膮gle mi to przypomina...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiem wiem, ja sie nie wstydz臋 niczego przed moim ch艂opakiem ale ta waga.. wstyd mi :( Mi si臋 wydaj臋,偶e jak on b臋dzie wiedzia艂 ile ja wa偶臋 to b臋dzie na mnie patrze膰 pod k膮tem wagi. Jak b臋d臋 je艣膰 przy nim lody to on b臋dzie na mnie patrze膰 i b臋dzie widzie膰 przed oczami ile ja wa偶臋 itp :P hahaha wiem,偶e to g艂upie i chore no ale mam takie urojenia ;] ale jak schudne to mog臋 si臋 wa偶y膰 nawet przy nim :D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No ja te偶 swego czasu nie m贸wi艂am lubemu ile wa偶臋.. z reszta on si臋 o to nie pyta艂 :) teraz wie wszystko ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja to chyba w ogole g艂upiuka jestem bo ta moja motywcja do odchudzania jest facet- niby mu to nie pszeszkadza ile waze ale znam jego dwie poprzednie dziewczyny a one sa takie perfekcyjne ze czuje sie po prostu fatalnie :( czyli wyszlo- nie odchudzam sie dla siebie tylko dla faceta:/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sorry, ale spa艂am wcze艣niej, bo bardzo si臋 dzi艣 zm臋czy艂a, mia艂amcztery lekcje (trzy pod rz膮d nawet kawy nie mia艂am czasu wypi膰)_. A co do tego umys艂owo nierozwinietego osobnika kt贸ry poucza艂 firanke to zgadzam si臋 zer wszystkimni dziewczynami co do jednego,偶臋 on/ona zazdro艣ci艂/a wytrwa艂o艣ci firance, bo sam/a nie m贸g艂/mog艂a osi膮gn膮膰 wyma偶onej wagii... Firanka 3maj si臋 i nie przejmuj takim deklami, bo na ka偶dym forum znajd膮 si臋 takie osoby kt贸re chc膮 dobi膰 innych... ;) Jak ja by艂am n forum z kole偶ank膮 ze szpitala to do mojej wypowiedzi doczepi艂si臋 jaki艣 dupek ale jak ja i kilka innych os贸b opiep*****艣my tego gostka to ju偶 wi臋cej razy nie wchodzi艂 na to forum(a wcze艣niej popsu艂 mi ca艂kim humor, ale kumpela od razu mi go poprawi艂a) Nie warto si臋 przejmowa膰!!!!!!! :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ehh.. chyba troszk臋 dzisiaj przesadzi艂am z 偶arciem.. :/ - 艣niadanko: tost (ok 227) 2x Wasa z Ostrowi膮 (ok 75) - przek膮ska: jogurt do picia ACTIVIA (160) - II 艣niadanie: bu艂ka razowa z ziarnami z szynk膮 (ok 150) - obiadokolacja: 7 uszek od barszczu + fasolka szparagowa (jakie艣 200-300) i skusi艂am si臋 na.. kasztanka ;( a ma niby jakie艣 97 kcal :/ wi臋c w sumie niby nie przekroczy艂am 1000, ale jako艣 czuj臋 si臋 na偶arta jak prosie :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za te wszytkie zyczliwe slowa od was:) ja swojemu powiedzialam ile waze jak sie zalamalam (jak momentalnie po zmianie tabletek przytylam 7,5kg) to bylo przed swietami wielkanocnymi chyba to byl wielki czw ale nie pamietam dobrze weszlam na wage a tam 90,2 powiedzialam wtedy mu prawde. a on powiedzial ze i tak mnie kocha izebym wrescie to zrozumiala a nie wkrecala sobie akcje ze on mnie zostawi przez wage. a ogolnie dzis mamy mala rocznice 21miesiecy razem:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dla mnie waga to m贸j ma艂y sekret. Ale pop艂aka艂am si臋 jak zobaczy艂am 77 kg a msc wcze艣niej by艂o 70. te偶 przez antykoncepcje .. :o Ja mam z moim za tydzie艅 2 lata. :) 馃槏

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja po pigu艂kach chyba nie przyty艂am a偶 tak bardzo.. mo偶e par臋 kilo.. ale raczej 3-4, ni偶 8-9.. Z moim facetem leci nam 4-ty rok (w wakacje b臋d膮 pe艂ne 4 latka :) ) i te偶 zawsze mi powtarza艂, 偶e dla niego jest najpi臋kniejsza i w og贸le... Ale dziewczyny, nie ma co si臋 oszukiwa膰 - nie znam 呕ADNEGO faceta, kt贸ry lubi grube, t艂uste baby :( Wi臋c mimo wszystkich zapewnie艅 wol臋 nie kusi膰 losu i by膰 szczuplutka ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jak czytam te wasze wypowiedzi to wam troszke zazdroszcze. Bo aktualnie nie mam chlopaka i jestem wogule po nieszczesliwym zakochaniu...okropna sprawa ile ja sie przez niego nocy op艂aka艂am wiem wiem ze nie warto ale serce nie s艂uga no i nic sie nie zrobi...to nie zmienia faktu ze \"przesta艂am go kochac\" na wakacjach bedzie takie spotkanie na kt贸rym on bedzie i ciekawa jestem jego reakcji...chodzilam z nim tyle lat do klasy a dopiero na wakacjach poza szko艂o go naprawde pozna艂am szkoda ze zapuzno a moze i lepiej ? JA dzis zjaadlam dokladnie tak p贸艂 jab艂ka jaogurt kt贸ry mial 140 kcal w 200 g warzywa na patelnie ok 100 gr z piersia z kurczaka gotowana i 40 g ryzu ca艂y m贸j dzien jestem bardzo zadowolona ;) Bylam w galeri i przymierzylam jedne spodnie w Deep i zmiesci艂am sie w rozmiar L jestem zadowolona :) bo normalnie napewno bym sie nie zmiesci艂a hihih :) teraz czekam jak L bedzie zalu藕ne hehe ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Heja!!!!!!!!!!!!!!!! Ja dzi艣 wci膮gn臋艂am chyba troch臋 za du偶o, bo : -na obiadek by艂a mieszanka warzywna z ry偶em na szcz臋艣cie gotowana(chocia偶 raz mam postanowi艂a przy偶膮dzi膮膰 co艣 niskokalorycznego :D ) - a 艣niadanie ju偶 wcze艣niej opisywalam wi臋 sp贸j偶cie kilka ston wsecz - pomi臋dzy posi艂kami przegryz艂am jab艂ko i kawa艂e og贸rka A teraz mam problem bo mam ch臋膰 na jaako gotowane ilub p艂atki ry偶owe na wodzie Jak my艣licie co ma mniej kalorii??? A jak tam z 膰wiczeniami????? ;) U mnie do艣膰 kiepsko bo dzi艣 mia艂am tak zawalony dzie艅 r贸偶nymi zaj臋ciami a jak sko艅czxy艂am to musialam si臋 przespa膰 bo mnie strasznie g艂owa bola艂a(to przez zmian臋 ci艣nienia) Ale dzi艣 wezm臋 si臋 do 膰wicze艅, jakie艣 brzuszki r贸偶ne z modyfikacjami jakie艣 z hantlami.... A kto z was ma hantle i jakie 膰wiczenia nimi wykonuje??????? :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja wpad艂am si臋 po偶egna膰 bo jak wspomnia艂am jad臋 do Wrocka b臋d臋 w pi膮tek rano :) Buziaki i trzymajcie si臋 dzielnie na diecie! 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Madeleina1990 --> ja tam bym si臋 na Twoim miejscu cieszy艂a :D picie z kochanymi dziewczynkami zawsze jest fajne i nie masz co mie膰 wyrzut贸w sumienia! Po tych 2-贸ch dniach we藕miesz si臋 do roboty i b臋dzie dobrze :) A teraz 偶ycz臋 Ci wy艣mienitej zabawy!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sama z checia pojechalabym do wroclawia...do swojej milosci...widzialam go 2 dni temu a tesknie jak opetana

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×