Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

faktycznie dziewczyny chyba zadna z nas co byly na poczatku sie nie wykruczyla tylko oczekujemy na Firane jak do nas powruci u mnie dzis równe 68.00 czyli do zrzucenia i osiagniecia celu 1 równe 4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje :) ja nie wchodze na wage bo mam okres;/ i czuje taki wielki brzuch..a bardzo malutko jem bo sie kiepsko czuje od paru dni..nie moge patrzec na jedzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaP17
hej dziewczyny:D Ja ogólnie nie mam takich wielkich problamów z wagą ale pragne pozbyć sie 4 kg. Najgorsze jest to że brzych mam płaski a uda- masakra. JEszcze mama mnie dobija bo wszyscy w mojej rodzinie są szczupli (ona waży 62kg przy wzroście 181 więc jest chuda) tak samo moja siostra choć je normalnie nawet więcej tuczących smakołyków odemnie jej BIM wynosi 17. Normalnie szok. Ja nie jestem gruba i mam wage w sam raz ale ta presja mnie przytłacza. czy wiecie po jakim czasie na takiej diecie widac efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1989
hej dziewczyny ja planuję dietke ok 1000 - 1200 kcal czy takie menu jest ok? waszym zdaniem śniadanie 2 jajka z 50 g piersi z kurczaka - 300 kcal kawka z mlekiem - 50 kcal II śniadanie jogurt light - 100 kca obiad 60 g makaronu z 2 pomidorami podwieczorek surówka - 200 kcal jogurcik light - 100 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgnieszkaP17--> za niecały miesią bedzie 4 kg mniej:) a ile masz w zrostu i ile wazysz?? lyliaaa44--> :) marta1989--> kurczak na snaiadnie?? ja bym go zjadła na obiad zamiast makaronu (on raczej nie jest wskazany na diecie) z jakąs surówka. A na śniadanko jajko jest ok ale moze do niego np pieczywo chrupkie z pomidorem i ogórkiem?? Zamaist surówki (która została zjedzona przy obiedzie) zjdłabym jakis owoc- jabłko, banana albo pomrańcze... Ale w sumie to wszystko zalezy od twoich upodobań kulinarnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu ciiisza ja dzis zjadlam paltki z mlekiem 150 kcal rosół z makaronem 250 kcal ryz salatka z pekinskiej i troche miesa ok 350 kcal i na dzis koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki witam was serdecznie:* nie zagladam tu tak zeby sie wpisywac bo mialam matury do 25maja potem pojechalam do swojego faceta i wrocilam w sobote. chcialabym do was wrocic znow do takiego pisania codzinnie lecz nie chce sie nakrecac poniewaz jade w srode na 2 tyg do niemiec wiec znow nie pislabym;( ale od 17czerca jak wroce bede pisac juz regularnie dzikuje bardzo ze czasem wspominacie mnie:) ogolnie staly kontakt to mam z wytrała na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja schudłam 0,5 kg czyli co? ano upragniona 5 z przodu:P ale minimalnie 59,5 kg. I jadłam dzis lody,a w sobote ciastko francuskie.... Ale teraz to mnie to i tak nie obchodzi.... Byleby nie zdarzał sie mi to codziennie:) raz- dwa razy w tygodniu troche słodkosci- tak na osłodzenie cięzkich czasów jakiej nastały -SESJI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, cały czas mi sie wydaje że jestem za gruba ale pozwoliłam sobie zrobić w końcu zdjęcia i .... no kurcze, faktycznie fajna ze mnie teraz laska:P ale nie chce juz wiecej chudnąc, ciuchy ktore kupilam sobie w polowie maja juz sa lekko za duze:/ ehhh....ale w ogóle to wcale lepiej nie jest... Rozstałam sie z facetem, że tak to eufemistycznie ujme bo prawda jest tak że to on mnie rzucił....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady , że tak powiem, fajna laska z Ciebie teraz z pewnością jest ;) więc nie smuć się , facet nie docenił tego co miał ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_Marika popieram dziewczyny :) facet nie wie co traci :) ehh ja dzisiaj jeszcze tak pokomunijnie sie obzarłam :D ale od jutra ide do pracy i biore sie za siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zjadlam troszke truskawek i pomarancze czyli ok 100 kcal :D i z nów na wadze jest 68 :) zapewne to sama woda chociaz wypiłam jej wczoraj 1,5 l ale niech bedzie dzis tez tak jeszcze ciagne lato juz blisko a mi 10 kg brakuje no moze 9 ale to tak zaokrąglam :D mam moblizacje wczoraj nawet pocwiczyłam :) dzis ide biegac ok 21;30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jutro zaplanowany dzien sniadanie platki z melkiem 150 kcal II sniadanie jabłko 50 kcal obiad warzywka na patelnie z piersia z kurczaka ok 150 kcal kolacja ; jakis owoc bardzo ewentualnie naturalny jogurt Tak teraz bedzie wygladał mój jadłospis juz ostatecznie mam gdzies chyba te wszystkie głodówki bo po nich sie tylko zucam na jedzenie wracam do jedzenia na którym chudłam po 5 kg miesiecznie duuuzo ruchu i Therm Line II wprowadzam do dietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja też się zastanawiam nad Therm Line II. Ja już wróciłam do dietki porządnie bo wcześniej troche się obijałam więc się nie dziwie,że waga staneła ;] teraz ostro z dietą ;D i jeszcze z 4 kg i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane forumowiczki Przyłaczam sie do was. Startuje od dzis z dieta 1000 kcal. Waze 68 kg przy wzroscie 168cm. Jeszcze rok temu wazylam 76kg. w lipcu zeszlego roku przez 2 tygodnie stracilam 5 kg na diecie 300-500 kcal (trudno bylo ale sie opylało :D ) no w tym roku na przelomie styczen- luty stracilam 3 kg na diecie1000 kcal, dieta w sumie trawala chyba z 2,5-3 tygodni niepamietam dokladnie bo mialam czeste napady obrzarstwa, hehehe ... sama sie dziwie ze wogole cos zlecialo Moje zalozenia to 4 posiłki w godzinach 9-12-15-18, no i unikac tluszczu, slodyczy,itp i niewiecej niz 1000kcal dziennie Niemam silnej woli, niestety.. wiec znow bedzie trudno ale tym razem bede bardziej sie starac :P No i moj cel to 58 kg do konca sierpnia.Czyli 10 kg mniej, obym dała rade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skyneti witamy :) no to ładnie waga ci poleciała :) gratuluje :] ehh a ja po tej komuni jak po swietach nie moge sie wziasc w gars dzisiaj zjadłam 3 kromki ciemnego chleba na słodko ;/ ale biore sie juz !! dzisiaj juz tylko na wodzie a od jutra to juz wogole ostro ciepło jest wiec nie chce sie tak jesc naszczescie :D no i bieganko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×