Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

juffie

slub 23.08.08... laczmy sie

Polecane posty

Karolina!!!! no witam serdecznie! wysylam ci wlasnie zdjecia! zaraz bedziesz miala i czekam na rewanz juffie@poczta.fm napisz cos o tej waszej podrozy, zadowoleni?? tez sie ciesze, ze udalo nam sie na tym forum jeszcze pogadac! Titina, ja mialam dokladnie taka sama reakcje, najpierw plakalam jak ogladalam plyte z wesela ze wzruszenia, a potem plakalam ze smiechu, bo nam swietna koncowke zrobil :) moze to ten sam kamerzysta??? :) Madzia, ciesze sie, ze ci sie zdjecia podoably. Teraz czekam na twoje. Kopnij w d.. :) tego waszego fotografa, powiedz, ze na zdjecia czekam :D buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole nie wiem czy wiecie dziewczyny, ale to juz MIESIAC :D bylismy z tej okazji z mezem we wloskiej restauracji, oblac to, ze tylllleee juz razem wytrzymalismy :P:P:P a tak powaznie, to fajne jest zycie mezatki, nie? :) jeszcze raz caluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titina
Czesc Kasiu:) nie dostałam zdjeć ale zaraz postaram się wycłac Ci kilka na maila, więc będziesz miała mój dokładny adres. No miesiać już za nami... jak nas czyta ten zgryźliwy mąż, który tak pojechał po naszych zadowolonych wpisach to ma niezły ubaw pewnie, że tak sie ekscytujemy;) tym miesiącem:))))) ale co tam - jak chce to niech sobie poużywa;))) masz racje - fajnie być mężatką:) Wczoraj spotkałam sie ze znajomymi, którzy slubowali kilka m-cy przed nami i podobnie jak my mieszkali już razem. Kumpela stwierdziła, że życie jak dawniej tylko moze męża szantażować że sie z nim rozwiadze;))) Ale sie uśmiałysmy:)) Co do wyjazdu - za szybko minęło tych kilka dni. Przyjechalismy tak zmeczenie, zę po wakacjach przydałby sie urlop na wypoczynek;))) Jak sie jednak chciało jak najwiecej zobaczyć, przeżyć (a nie tylko na plaży leżeć) to o wypoczęciu nie mogło być mowy:) Nie narzekamy jednak, bo były to baaardzo udane dni (i noce;)))) buźka wracam do pracy, ale najpierw zdjecia do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titina
juffie - wysłałam. Mam nadieję że Wasze też zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titina
Kasiu - pienie wyglądaliście:)) tacy radosni , promienni. Urzekło mnie to zdjecie "przez welon" - piękne... A to jak leżysz na ramieniu męża...poezja Właśnie z racji tego, że w zdjeciach zaklęta jest magia tak bardzo dbam o to, zęby z każdej "okazji" wywołać choc po kilka... Dla mnie nie ma uroku oglądanie fotografii w komputerze. Co innego wziać do reki album. Gdy najdzie mnie ochota wyciagam albumy (a mam ich kilka) i wspominam.. miłego dzionka Dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mężatki! To już 1 miesiąc i 3 dni za nami :) Ja jestem bardzo szczęśliwa, mam najkochańszgo męża na świecie ( no wiem, wiem Wy też ;)!!!! W środę wróciliśmy z Turcji, było bardzo fajnie :) Upał na maxa, basen i my :) Dzisiaj nie mam za dużo czasu, ale obiecuję, że w poniedziałek napiszę więcej i powysyłam Wam nasze zdjęcia (chociaż też jeszcze nie mamy tych od fotografa). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardoz Karolina! masz racje, z tymi zdjeciami, dzis odebralam wywolane zdjecia i nie moge sie napatrzec, sa zupelnie inne niz te, ktore ogladam na monitorze... juz pisalam, ze twoje zdjecia zrobily na mnie wielkie wrazenie, bardzo mi sie pdobaly i naprawde... te morze w tle.. oj... zazdroszcze :) malina, super ze podobalo wam sie w turcji i ze wypoczeliscie! i rewelacja, ze tak dobrze uklada wam sie w malzenstwie, to najwazniejsze :) u nas tez...cudnie. Az sie boje tak chwalic wszystkiego, zeby nie zapeszyc, ale naprawde, malzenstwo to najlepsze co moze czlowieka spotkac! super! zagladajmy tu czesciej, co??? piszmy o naszych dniach codziennych, o tym czym nas zachwycaja a czym wkurzaja nasi mezowie :P niech ten topik nie odchodzi w niepamiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmagda
czesc dziewczyny! wracajac do temu zdjec to piekne te Wasze zdjecia - my nasze odbiermay w najblizszy weekend! nie moge sie doczekac! a co do małżeństwa - to nam tez ewidentnie sluzy :D tylko gdyby formalnosci zwiazane ze zmiana nazwiska nie byly tak meczace - za tydzien powinnam miec juz nowy dowod osobisty ale jescz ebank, i urzad skarbowy i pewnie jescze kilka o ktorych nie pamietam... i wyjda w praniu! ale ogolnie jest super!niby nic sie nie zmienilo ale jest tak jakos.. inaczej:) rodzian zachwycona ... wspominamy mile wesele i no nasza Krete! tylko Kubeczek ansz kochany ostatnio ma jakis ciezki okres i robimy mu badania i szukamy przyczyny dziwnych zachowan wiec to tylko jakos tak nie bardzo:/ jak bedziecie juz same mamami to bedziecie wiedzialy o czym mowie. po tym urlopie to do pracy nawet wrocilam jaks taka inna - bardziej mi sie chce bo przed slubem to jakos tak wszystko pod gore i mialam dosyc ... sciskam Was mocno..pozdrowienia dzis z deszczowego od rana elblaga...buziaki xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dawno nie zaglądałam... myślałam, że już zapomniałyście o tym forum :) madzia, mnie też dobijają te formalności... ale faktycznie, jest super! też niby nic się nie zmieniło, dalej adres ten sam, ale.. jest totalnie inaczej, o wiele cieplej, o wiele czulej, o wiele bardziej odpowiedzialnie... nigdy nie byłam tak zakochana co teraz :) wszyscy znajomi patrzą na nas jak jakiś okaz na wymarciu, bo nie możemy się przestać przytulać, być blisko, patrzeć w oczy... no i robię wszystkie badania po.. postanowiliśmy, że czas na dziecko :) jak wszystko pójdzie dobrze, to w styczniu.... ruszyamy z "produkcją" odzywajcie się dziewczyny od czasu do czasu... Madzia, napisz co tam z twoim kubusiem, czy już jest zdrowiutki, Karolinka, a ty gdzie nam zniknęłaś... caluję was gorąco moje... PANIE, już nie panny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juffie ??? czemu nas wykasowałaś z naszej klasy?? i czemu sie nie oddzywasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmagda
witaj droga Juffie :) ja zagladam nadal co jakis czas na Kafe ale ciiisza wiec...czekalam na jakas interakcje z Waszej strony - no i wreszcie!! gratuluje decyzji o planowaniu dziecka! super! 3mam juz kciuki za Was Kubeczek juz ok - urwsuje okropnie ale ogolnei jest najkochanszym moim skarbem mamy wreszcie nasze zdjecia - od jakiego miesiaca - wywolalismy juz 2 albumy - 400 zdjec bo ciezko sie bylo nam zdecydowac zaraz wysle Wam dziewczyny na maila - zgodnie z obietnica! zdjecia sa przecudne - takie pogodne i jak je oglaladalismy pierwszy raz to nie moglismy przestac sie smiac - o to nam chodzilo ze nawet po latach ogladaja je jestem pewna ze klimat powroci i rowniez bedziemy sie smiac! plener przeszedl moje najsmielsze oczekiwania! SUUUUPER - nie chwalac sie ale zdjecia sa niesamowite - nie wyobrazalam sobie nawet nigdy ze ja tak moge wygladac na zdjeciach=- powaznie! fotki sa ogromne wiec bede Wam pojedynczo wyzylac - mam nadzeje ze nie zapcham wam skrzynki - ale musicie je zobacyc - dla Was wiem ze Wasze sa najpiekniejsze ale musze Wam je pokazac! sciskam Was bardzo mocno - a tak apropos to czeka nas mala proba w zwioazku i nie tylko - nigdy sie nie rozstawalismy z lukaszem na tak dlugo a tu w najblizszych planach moj maz ma wyjazd sluzbowy na jakies 6-8 tygodni! musi skorszystac z tej szansy jaka przed nim stoi wiec mocno nie protestowalam - wogole nie protestowalam - wiem ze nie bedzie nam samym z kubeczkiem latwo ale damy sobie rado - zorganizujemy sie jeszcze lepiej niz teraz i bedzie dobrze! buziakow 100 dla was kochane zony - ciesze sie ze malzenstwo Wam sluzy - u ans tez - o ile teraz formalnosci sa prostsze jak juz mamy to samo nazwisko pozdrowiam raz jescze czekam na wieciej wiesci od Was paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×