Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do Was

czy jest obowiązek korzystania z macierzyńskiego?

Polecane posty

Gość pytanie do Was

i ile przysługuje macierzyńskiego na pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDD
tak, macierzyński jest obowiązkowy co do ilości to poszukaj w kodeksie pracy, bo zależne jest od pewnych czynników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Was
dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli rodzisz 1 dziecko urlop trwa 18tyg.Z urlopu macierzyńskiego możesz zrezygnowac dopiero po wykorzystaniu pierwszych 14tyg urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Was
co dwie głowy to nie jedna, wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18??ja mialam 16 tyg a przy drugim dziecku 2 tyg więcej...Moze sie myle, ale obecnie jeszcze nadal przy 1szym dziecku urlop trwa 16 tyg, przy 2 dwa tyg dluzej.Obowiazkowe są zdaje sie 2 czy 3 m-ce.Jestem pewna ze calego wybrac nie musisz i po rozmowie z pracodowaca mozesz wczesniej wrocic do rpacy.Wierm bo moja kolezanka tak zrobila.i dodatkowo miala z tego wieksze pieniądze i to zdaje sie sporo wieksze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 tyg i nie mozesz zrezygnowac, mozesz jedynie po 14 tyg zamienic sie z ojcem dziecka, niestety obowiazek jest i nie da sie tego przeskoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18tyg.napewno.A co do zrezygnowania z tych 4 ostatnich to musisz pamietać,żeby złozyć wniosek do pracodawcy 7 dni przed powrotem do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza moze więcej zyczliwości....1sze spotaknie z Toba i od razu mało sympatyczny odbiór. Napisałam "jak się nie mylę"- więc czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackpot zgadza sie ale tylko jesli ojciec wybierze reszte macierzynskiego :/ trzeba doniesc zasw od pracodawcy ojca o zgodzie na udzielenie urlopu macierzynskiego ojcu mam ta sprawe na biezaco :) bylam w zusie, pipie itd mam opinie prawne i milion papierow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza sorry ja cie urazilam ale po co pisac jak sie nie wie jak jest, twoja kolezanka poszla do pracy na czarno i tyle, ale wg prawa nic nie jestr tak jak napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Was
jeszcze raz dziękuje dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam pomóc i tyle.może rzeczywiście nie powinnam się mądrzyć nie mając na 100% wiarygodnych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×