Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

czy w 15 tygodniu mierzy się przeziorność karkową?

Polecane posty

Gość papapapapaa
spadaj bezrobotna babo weź sie za robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani w 15 tyg nie mierzy sie to juz zapóźno. Góra do 14 tyg. Ale u pewnij sie u swojego lekarza. Mi mój kazall sie zapisać miedzy 12 a 14 tyg i tak tez zrobiłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka dostalą skierowanie na usg i lekarz jej powiedzial ze do 14 tyg ma sie zapisac ale baba w recepcji twierdzi ze nie ma miejsc i ze jak w 15 przyjdzie to ytez jej zmierzą... no i nie wie teraz co robic. zapisywac sie tam czy isc prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie powinna iść prywatnie. Nie wiem czemu taki przedział lekarze zalecają ale widocznie czemus to ma słuzyć. :-) Ja ide 15 kwietnia bo tak mi wyliczył lekarz , czyli to bedzie hmm chyba skończony 13 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zapisywali do 12 tyg, wyjatkowo w 13, bo potem juz nic nie widac, a w 15 to na pewno juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NT (nuchal translucency) - PRZEZIERNOŚC KARKOWA - wiąże się z nagromadzeniem płynu pod skórą szyi płodu, które fizjologicznie obserwowane jest między 10 - 14 tyg. ciąży i posiada określoną normę. Wyraźne poszerzenie tego wymiaru jest charakterystyczne dla anomalii chromosomalnych (zespół Downa), wad serca płodu i innych zaburzeń genetycznych. po 14 tyg. nie ma co mierzyć, więc niech koleżanka idzie prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEZIERNOść
a nie przeziorność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisali ją w tym tygodniu bo interwencji doktora.... dzieki dziewczyny 🌼 i przepraszam za blad w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mierzyli na przelomie 13/14 i gin mowil ze to ostatni dzwonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×