Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała filiżanka

Odpowiem na pytania o implantach zębowych

Polecane posty

Gość gość
Najlepszy gabinet stomatologiczny, w którym można zrobić również implanty- www.new-dent.pl. Chodziłam tam z dzieckiem po wypadku, cały zabieg w dobrej cenie i z zadowalającym efektem końcowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołperka
ja robiłam sobie implant w stomatologii lux medu i miejsce polecam, bardzo dobra cena a do tego świeta opieka stomatologiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra robila jakis czas temu implanty wlasnie, ktore wyszly wedlug mnei swietnie. Caly zabieg do tego jest calkowicie bezbolesny dzieki znieczuleniu. Zabieg przeprowadzany byl w klinice Maxdent we Wroclawiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martikkaa
Sama wiem, że to nie łatwy wybór. Trzeba wybrać klinikę, lekarza, firmę implantu, cenę itd. Mogę polecić JMC Stomatologia w Łodzi w tej dziedzinie, implantami zajmuje się tam doktor Cynkier, ma duże doświadczenie i jest świetnym człowiekiem. Przyjeżdżałam na zabieg i protetykę z Warszawy, gdzie niby mamy dużo specjalistów, ale jakoś nikt nie wzbudził mojego zaufania. Pamiętaj, żeby znaleźć implantologa który jest po odpowiednich kursach, bo teraz niektórzy zabierają się za implanty tylko dla klasy i robią ludzią krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izazzi
Ja podobnie jak moja poprzedniczka implant wszczepiany miałam przez dr Cynkiera. Zabieg przeprowadzony był bardzo sprawnie a atmosfera w gabinecie sprawiała, że cały stres znikał. Nowego ząbka mam od roku i jestem nim zachwycona. Większość moich znajomych nawet nie wie, że to implant. Kolorystycznie dobrany jest idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w kilku miejscach na konsultacjach, zanim wstawiłam implanty. Najlepsze wrażenie zrobiła na mnie Klinika Stomatologiczna Zbigniew Kowalik na warszawskich Bielanach. Zdecydowałam się na założenie implantów właśnie tam i była to najlepsza decyzja - nowe ząbki wyglądają pięknie i absolutnie naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elitkowa
ja z kolei implant zakładałam w Lux Medzie, jestem bardzo zadowolona z usługi w tej placówce, bardzo bałam się założenia impalntu a nie miałam podstaw bo cały zabieg przebiegł bardzo pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tukulka
ja do lux medu chodze regularnie na przeglądy jamy ustnej, bo mam u nich pakiet stomatologiczny Komfort i to bardzo fajna opcja bo mogę chodzić an darmowe wizyty tyle ile potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hynniksa
a ile zapłaciłaś za ten pakiet stomatologiczny Komfort w Lux Medzie, sama chciałabym skorzystać z takiej opcji, bo regularne przeglądy zębów bardzo by mi się przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teterka
pakiet stomatologiczny kosztuje w lux medzie kilkadziesiąt złotych ale masz dostęp do nieograniczonej ilości wizyt u stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin S
Ja czytałem różne fora i opinie i patrzyłem na ceny także, ponieważ miałem do wstawienia aż 7 implantów... długi proces tak jak przez długi czas zaniedbywałem zęby, które się psuły, potem leczenie ubytków, później kanałowo i potem pękały bo były słabe i zostawały same korzenie a 2 szt. były wyrwane z korzeniami przed laty... Teraz mam już wszystkie zęby. To jest naprawdę z******te uczucie. Czuję się fantastycznie z tym, że mogę zwyczajnie uśmiechać się teraz (uczę się tego na nowo). Implanty i korony robiłem u dr Kulewicza w Sulejówku. Dobry lekarz - polecam go bo jest spokojny, fachowy i widać od razu, że ma duże doświadczenie i wiedzę. Mówi o co w tym chodzi i chętnie odpowiada na pytania. Bezproblemowy człowiek. Robię mu reklamę bo mu zwyczajnie się należy. Miałem także podnoszenie dna zatoki, nic nie bolał zabieg, znieczulenie było wiadomo - wpuszczone 3cm3 materiału kościotwórczego, potem czekanie, rtg, implanty, czekanie, wycisk - korony :) Po zabiegu jak puści znieczulenie to boli z***biście, ale miałem ketonal 100mg - polecam + antybiotyk. Ok 5-7 dni schodziła mi opuchnięta twarz nazwałem to "efekt chomika" ;) Dr Kulewicz jest także konkurencyjny cenowo, ma implanty szwajcarskie i izraelskie - czołówka światowych producentów. Nie ma biur i sekretarek i administracji dzięki czemu może zaproponować lepsze ceny, tak myślę. Zabiegi są szybkie jak na skomplikowanie takiej operacji a efekty bardzo dobre. Jestem zadowolony. Warto zrobić implanty! Pozdrawiam doktora jeśli czyta ten wpis. Jest Pan the Best! :) Dziękuję, Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torfka

jeśli chodzi o implanty to ja np robiłam w lux medzie, poszło szybko i do tego cena mnie nie zabiła, obsługa przemiła, pełen profesjonalizm do tego stopnia że zakupiłam od razu u nich pakiet stomatologiczny zęby regularnie chodzić do stomatologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaamska

Ja zdecydowałam się na implant w Klinice Stomatologii i Estetyki Twarzy w Kamieniu Pomorskim i jestem zadowolona z efektu, implant dobrze się przyjął i nie odróżnia się od reszty zębów. Klinika jest fajna, nowoczesna i pracują tam prawdziwi fachowcy z dobrym podejściem do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariakika

A kojarzysz klinikę Dental House w Łukowie? Dużo dobrego słyszałam o doktorze Milcarz? Czy wstawiał ktoś tam implanty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Ja robiłem juz 2 implanty u dr Bogny Zielińskiej -Kazimierskiej w przychodni Enel Med w Manufakturze w Łodzi. Wszystko za każdym razem super, cenowo też normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość gość napisał:

Ja robiłem juz 2 implanty u dr Bogny Zielińskiej -Kazimierskiej w przychodni Enel Med w Manufakturze w Łodzi. Wszystko za każdym razem super, cenowo też normalnie. 

Czy robił ktoś implanty u doktor Nytko w Piotrkowie Tryb. tam też przyjeżdza chirurg z Łodzi ale nie wiem jak się nazywa "" 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropuszyn

Jeżeli ktoś szuka i ma wiele pytań, stworzyliśmy u siebie cały dział FAQ o implantach, zachęcam do przeczytania:

https://www.tarabula.com/faq-pytania-o-implanty/

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela

jeśli chodzi o implanty to ja osobiście polecam implanty w lux medzie, sama robiłam i wuyszło super, żałuję ze tak długo czekałam z decyzją o implancie, nie wiem po co się meczyłam bo teraz zdecydowanie poprawił mi się komfort życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Ja robiłem u doktora w dental care  wtychach (nie pamiętam nazwiska), ale miał świetną rękę i duże doświadczenie. Sam mi polecił 2 implanty zamiast 3, bo jeden ząb się nadawał do leczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIdkaKatowice

Jesli ktoś ze Ślaska to wprawdzie w wielu miejscach implanty można w okolicy wstawić ale ze swej strony polecę Śląskie Centrum Implantologii Astra Dent W Katowicach . Jedni z najlepszych , a mam porównanie. Wstawiałam implant 3 lata temu w innym miejscu , nie jestem w pełni zadowolona do dziś. A W Astra Dent wstawili mi implant ideał, poza tym znacznie lepiej sam proces wspominam i opieke, i komfort jak za pierwszym razem, więc gdybym jeszcze musiała - tylko Astra Dent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witelka

przy leczeniu implantologicznym warto zacząć od dobrego planu leczenia, ja np korzystam z usług lux medu, mam wykupiony pakiet stomatologiczny lux med za 49 zł i mam dostęp do nieograniczonej ilości wizyt stomatologicznych, na których zawsze lekarz przedstawia plan leczenia, mówi mi jak będziemy leczyć zęby więc wiem, że jestem pod właściwą opieką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum w ramach kampanii informacyjnej Dental Fraternity. Chciałabym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z metamorfozą uśmiechów. 

Chętnie porozmawiam o  implantach stomatologicznych, a w szczególności z implantach zygomatycznych, które są ratunkiem dla wszystkich, którzy myślą, że są skazani na protezy. Moi drodzy – jest na to rozwiązanie! Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach. 

Jestem do Waszej dyspozycji.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aufinka

jeśli chodzi o implanty to ja osobiście polecam implanty w lux medzie, sama robiłam i wyszło super, żałuję że tak długo czekałam z decyzją o implancie, nie wiem po co się meczyłam bo teraz zdecydowanie poprawił mi się komfort życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agti1

Tez musialam miec wstawiany implant, ale w Starachowicach trafilam na dobra klinike dentystyczna- Stomatologia Borowski. Ceny nie sa astronomiczne, przy czym jakosc implantu i wykonania zabiegu jest na wysokim poziomie. Zabieg mialam wykonywany kilka miesiecy temu i nie mam zadnych problemow z zębami, także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poppka

implant to naprawdę spory wydatek dlatego uważma, zę warto przmeyśleć gdzie go zrobić, ja też miałam problem z zębem musiałam go wyrwać i uzupełnić braki, zdecydowłam sie na implant, robiłam go w Lux Medzie, wysżło super, opieka i leczenie na najwyższym poziomie, dizęki temu tera zmogę na nowo bez stresu się uśmiechać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

na zębach nie warto oszczędzać, ponieważ ten ból jest naprawdę nie do zniesienia, Ja w zeszłym roku wstawiałam 2 implanty w Gdańskim Centrum Stomatologicznym i jestem naprawdę zadowolona. Wiem, że gdybym się na to nie zdecydowała to prawdopodobnie dzisiaj miałabym problem z pozostałymi zębami, ponieważ zmieniły by swoje położenie przez lukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yamato

Ja teraz potrzebuję implant dla siebie. Problemy z 3 sprawiły że się musiałem jej pozbyć na dobre. Ile może mnie taka fantazja implantowa kosztować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulinka

wszystko zależy od kilku czynników, jaki rodzja implantu, gdzie będziesz go robił. Ja wstawiałam implant w Eurodental nalezacym do Lux Medu i wysżło mnie ponad 3 tys,. , ale efekt jest super więc nie żałuję żadnej wydanej złotówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulinka

wszystko zależy od kilku czynników, jaki rodzja implantu, gdzie będziesz go robił. Ja wstawiałam implant w Eurodental nalezacym do Lux Medu i wysżło mnie ponad 3 tys,. , ale efekt jest super więc nie żałuję żadnej wydanej złotówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

@DoradcaDentalFratetniry czym są dokładnie te implanty zygomatyczne i czy warto w nie inwestować ? Jak one cenowo wypadają w stosunku do zwykłej protezy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×