Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdrowy motyl

07 kwietnia START, zdrowe odchudzanie

Polecane posty

witam, przylacze sie, razem razniej🌻 zaczelam dzis odchudzanie, ale to taka niezpalanowana proba, dlatego nie wazylam sie , ale staram sie juz dzis mniej zjesc, tak jakbym byla na diecie, a jutro bede to juz robic w pelni swiadomie, mam 24 lata, 163 cm wzrostu i ok 63 kg wagi, moim marzeniem jest 50 kg ale juz jak zrzuce kilka i bede miala mniejszy brzuch to bede bardzo szczesliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfie---> super pomysl na tabelke, ale jesli moge cos zasugerowac, to moze by cos dopisac jeszcze waga poczatakowa i waga obecna tak zeby bylo widac ile juz udalo nam sie zrzucic?? moze to by motywowalo??? albo procent zgubionych kilogramow?? czyli ile celu udalo nam sie zrealizowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamaja dobry pomysł :) Czyli proponuje tak: 🌻 TABELKA 🌻 Nick....waga początk....waga obecna.......waga docelowa...wzrost...wiek ELF... ..91kg...............91kg...................70....................174......27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie przerazliwe grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęła sie godzina zero, czyli nie jem po 18 :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie strasznie otyle
nigdy w zyciu nie schudniecie ja wam to mowie kobieta wazaca 55 kg przy wzroscie 174 a wy ile wazycie? wiiecie co laski ja nie potrzebuje zadnych diet opycham sie teraz paczkiem a nie dietetycznym miesiwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfie super teraz, ale kiedy zrobimy cala tabelke?? ja sie jutro zwaze to jutro wszystko podam, a jak czesto bedziemy ja aktualizowac?? i czy ty sie elfie tym zajmiesz?? ja juz skonczylam jedzenie na dzis, jestem glodna, ale zaraz zrobie wielki kubel zielonej herbaty to sie zapcham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje jak to juz któras z was napisała 15-go i pierwszego dnia miesiaca aktualizowac tabelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no oki, ale jak ja wytrzymam bez wlazenia na wage pol miesiaca???????????????????????????????😡 ale pewnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki:) Dopiero przyszłam z pracy i od razu do was piszę: Na sniadanko zjadłam 1 kromeczke chleba razowego z plasterkiem szynki drobiowej Obiad moj to gotowana pierś z kurczaka i pomidorek teraz planuje ostatni posilek i zrobie sobie chyba tunczyka: Najważniejsze,ze nie piłam coca coli a ok 2 litrów wody niegazowanej i herabtke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam ponownie :) Dziewczyny świetny pomysł z tą tabelką :)) I na ważenie 1 i 15 dnia miesiaca również się zgadzam :D Ale się cieszę, że nas tu tyle. Wogóle fajnie jest znalezc takie miejsce, gdzie wszystkie jesteśmy tutaj własciwie od niedawna :) Dlatego tak łatwo jest się wstrzelić:) Bo w większości topików, to dziewczyny już ze sobą zaznajomione i tak obco... To ja się dopisuję do tabelki :) POd Elfem :)) TABELKA Nick....waga początk....waga obecna.......waga docelowa...wzrost...wiek ELF... ..91kg...............91kg...................70.............. ......174......27 STOKRTOKA1984...74kg...74kg...................64.....................174.....24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialamo tabelce ;) Nick.....waga począt..waga obecna....waga docelowa..wzros...wiek Samanti.....69kg...........69kg............56kg.............160cm....27 Buziaki :) ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc w ramach podsymowania :) TABELKA Nick....waga początk....waga obecna.......waga docelowa...wzrost...wiek ELF... ..91kg...............91kg...................70.............. ......174......27 STOKRTOKA1984...74kg...74kg...................64........ .............174.....24 Samanti.....69kg...........69kg....................56kg............. ....160......27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co ważymy się 15-go:)? I jak sobie radzicie :)? Ja całkiem dobrze, dzis wróciłam z uczelni z bólem głowy,połozylam sie na troche i mi mineło. NO ale coż - w nocy spałam 3 godziny :| a dziś znów zakuwanko... A co u Was? Jak Wam minał dzień:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień minął szybko i stresująco u mnie :( Na dodatek jeszcze bardzo boli mnie ząb, więc chyba łyknę jakąś tabletkę i się połlożę,mąż jużw domu wiec ma sie kto zająć małą. A co do ważenia to 1 i 15 są bardzo dobrą propozycją. Idę sie polożyć może pózniej wpadne Buzki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanti :) W takim razie ja życzę szybkiej ulgi w bólu zęba :) Odpoczywaj :) To w takim razie ja lece postudiować literature :) Życzę wszystkim wytrwałości w te długie godziny wieczorne :)) Jeszcze wpadne powiedzieć dobranoc, aczkolwiek jestem nocnym markiem, chociaż widziałam tu kogoś na którejś stronie gdzieś około godziny 2 ;) czyli moja pora :) Pozdrawiam i trzymajcie się niejadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie wpisze TABELKA Nick....waga początk....waga obecna.......waga docelowa...wzrost...wiek ELF... ..91kg...............91kg...................70.............. ......174......27 STOKRTOKA1984...74kg...74kg...................64........ .............174.....24 Samanti.....69kg...........69kg....................56kg. ............ ....160......27 zawsze gorsza... 71kg.....71kg......60......172...18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny jestem glodna:( a jak u Was?? radzicie sobie z glodem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem cholernie glodna i nie wiem gdzie wbic wzrok kiedy moja rodzina zajada sie chipsami nawet moja siostra kupila sobie hamburgera chyba po to zeby mnie dobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze masakra jakas:( tak sobie mysle ze zjem jablko, przeciez malo kaloryczne a zapcha, ale wiem ze jak zjem to nie wiem co zjem jeszcze bo to juz bedzie zlamanie postanowien i to w pierwszy dzien😠 wiec sie nie dam!!!! trzymamy sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczyny a ja własnie jem surówkę :) I wiecie co, mimo iż nie powinno się zjadać po 18, ja tam sobie czasem cos lekkiego jem - np. kefir albo wlasnie tą surówkę - bo wiecie co - ja na diecie jestem od 3.kwietnia i nie wytrzymalabym napewno, jakby ciągle mnie coś kusiło... A tak, przynajmmiej mam pełny zołądek i rano nie zjem nic ponad normę:) Uwazam ze lepiej zjeść jakąs lekka przekąske (marchewka, jabłko) niż czipsy, tudzien inny fast food :) Dlatego jesli już, warto jest zjeść to, co można :)) Pozdrawiam i trzymamy się lasencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wow, ale topic sie rozrósł -fajnie.:) wiec jesli chodzi o mnie to startowalam z 79 kg (zgrooooza!) przy wzroście 177cm. Teraz po 4 tygodniach jest 76 kg, 2 cm mniej w klatce, 4 w talii, 3 w biodrach i tylko niecały 1 cm mniej w udach, ale poki co nie jest źle.:D A jak Wam minął dzionek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, moim celem jest jakieś 65 kg ale to tak orientacyjnie, zobaczy sie w trakcie jak sie bedzie wyglądać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka---> pewnie masz duzo racji, tylko ja p prostu znam siebie i wiem ze jakbym zjadla to pewnie zjadlabym milion innych rzeczy, wiec chcialam sie powstrzymac, kazdy zna swoj organizm i wie na co moze sobie pozwolic:) ale mi sie udalo, jak juz teraz nie zjadlam to juz nie zjem, a uwielbiam rano to uczucie jak budze sie glodna:D raspberry---> ty juz po 4 tygodniach diety, super gratulacje!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pierwszy raz udało mi sie tak długo dociagnąc. To chyba dlatego że wreszcie skończyłam z wszelkimi \"dietami-cud\". Dawniej to kilka dni wytrzymywałam na ostrych dietach żeby w pewnym momencie się złamać:(i tak w kółko. Teraz staram się jeść w miarę normalnie;) i ćwiczyć. No kiedyś sie wreszcie musi udać. Musimy w to wierzyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×