Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdrowy motyl

07 kwietnia START, zdrowe odchudzanie

Polecane posty

Trzymaj sie Agunia z tym ciastem,ja tam nic nie będę mężowi teraz dogadzać, bo boje się,że nie wytrzymałabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Za radą chyba z pierwszej strony i dyskusji nad tym postanowiłam to zrobić: Kupiłam tuńczyka w sosie własnym ale nie wiem jak go jeść, zaraz może poszukam jakiejś miłej sałatki... :) Jak macie jakieś propozycje to będę wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_ja______
tunczyk + ogorki kiszone + salata lodowa + oliwki = palce lizac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !! Powiem Wam tak w ciągu pół roku prztytłam te 7 kg . Wiekszosc garderoby leży bo niemoge sie zmiescic :( spodnie to juz nie mam mowy. U mnie bardzo to widac te 7 kg brzuch jakbym w ciazy była a nogi... jak parówki :D Poprostu to nie jest mało tylko chce wrócic do stanu sprzed Syndi :] Moze i 45 kg wystarczy ważne żebym sie znowu zmiesciła w moje ciuszki i zeby lepsze samopoczucie wrociło :) Swoja droga strona www.dieta.pl jest super. Mobilizuje mnie do sprzatania w domu prania itd jak przeczytałamile spalam kalori :D ja dziennie to tak jem 1300 - 1500 kcal . I piję od kilku dni Bio-GRYK. Szcerze nie jest to jakas rygorystyczna dieta bo mamsłabosc do słodyczy :D Pozdrawiam !! :) Ah moze jeszcedzisiajpocwicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do cwiczeń to sie pochwalę,jezdzilam na rowerku i 1 minut ćwiczeń,więc myślę ze jak na pierwszy raz to calkowicie wystarczy CO TAK CICHO? GDZIE JESTEŚCIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ja sie nei powinnam dzis odzywac, bo nie jestem dobrym przykladem na nic, ale tylko jeszcze raz potwierdzilam, ze ja jak alkoholik jak wpadne w ciag tak trudno z niego wyjsc, no i diety nie bylo:( mam nadzieje ze jutro sie uda... mam nadzieje ze u was lepiej dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jakaś osłabiona. :( tak mam już od kilku dni ale dziś szczególnie. Nie wiem czy to wina ograniczenia jedzenia (ale przecież sie nie głodzę, staram się jadać ok. 1500-1600 kcal) czy może przesilenia wiosennego czy może niskiego ciśnienia? A może tego wszystkiego łącznie? ech.:o Mam nadzieję, że u Was lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tuńczyka to uwielbiam sałatkę z kapusty pekińskiej, tuńczyka, kukurydzy z sosem sałatkowym Knorra. Mniam!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raspberry ja tez tak mam, najlepiej juz o 20ej chodzilabym spac i chodze taka rozbita tez sie zastanwialam co t jest i doszlam do wniosku z kolezanka ze t wosna sie daje we znaki, musimy te dni jakos przetrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba wszystkie tak mamy,bo jajuz bym poszla spac najlepiej,oczy mi sie same zamykaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie jestem sama ;) nawet kawki nie pomagają. Mam nadzieję, że bedzie mi sie chciało jeszcze trochę poćwiczyć. :p Kurcze, robię ćwiczenia na brzuch prawie miesiąc, i co? I NIC! Niby mam twardszy ale co z tego skoro nic nie widać przez moje wałki tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to z jaką partią ciała macie największe problemy? Bo u mnie brzuch, boczki i plecy. Jeszcze trochę a zrobię się jabłuszkiem.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh, ja tez tak mam, tez mam brzuch twardy, tylko ze go skrzetnie skrywam pod tluszczykiem, a co?? po co sie bede chwalic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleńka chodzi Ci o twister ? zamierzam własnie na dniach zakupić takie urządzonko ;) no i skakanke ;), dziś z psem pobiegałam :D a zaraz na basen lece.. objadłam się dziś waflami ryżowymi, ale to czyste węglowodany, które zaraz spale :D 3macie kciuki :) jestem z Białegostoku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mnie to na 1-szym miejscu to absolutnie brzuch, wygkądam jakbym była caly czas w ciąży.Pozniej ramiona,ogolnie gorna cześc,mooglabym miec troche szczuplejsze biodra.Ale najbardziej streuje mnie brzuszek -lakomczuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o steperze? Pomaga? Bo stoi takie "cudo" u mnie i nie wiem cz\y wart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No niestety u mnie tez nie idealnie 😡 Był co prawda 2 godzinny spacerek z wózkiem ale później- wafelki śmietankowe min. Ach szkoda gadać 😠 😠 Teraz pije czerwoną herbate .. dziewczyny senność może być spowodowana niskim poziomem cukru, niestety przy dietowaniu to częsta przypadłość. Czasem wystarczy odrobina cukru lub miodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze napisałam do Was i mi się skasował post, bo pomyliłam hasło :(:( No ale nic - jeszze raz :) A więc - mi dzień minał jak codzień:) Czyli jajka plus kefir, kawka, kanapka z szynką. WYpilam dziś 2 szklanki coca -coli. Ale zjadłam neiwiele - wiec moze nic sie nie stanie:)? Ja nie umiem jej sobie odmówić. Podobnie jak porannej kawy :) MIałam dziś wielką ochote na zapiekankę. Walczyłam i .. wygrałam :D:D Strasznie byłam z siebie dumna... A co do senności - spałam dziś ze 3 godziny po południu :/ A to dlatego że zarwałam nockę - no i pewnie dziś znów będę się kręcić przez pół nocy, bo już jestem wyspana, a jutro wstaje bladym świtem :( Aha - ja jestem z Górnego Śląska - okolice Katowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie czuje jakbym połknęła balon :O O kutwa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemaja, nie martw sie...ja tez nie jestem dzis dobrym przykladem. Wogole nie jestem dobrym przykladem. Mialam dzis dzien pelen nauki i stresow i postanowilam sobie to wynagrodzic oczywiscie JEDZENIEM :( poszlam do sklepu i kupilam: -chipsy -czekolade -jogurt -gruszke -mleko o smaku truskawkowym -bulke -serek homogenizowany Nie musze chyba dodawac ze wszystko zjadlam :( a moim sniadaniem byla czekolada i bulka taka ogromna z szynka.... 2 czekolady na dzien :( MASAKRA Jesli jeszcze ta moja dzisiejsza nauka i praca pojdzie na marne i jutro sie okaze ze nic mi to nie dalo to chyba sie pochlastam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko sama nie wiem, moze jabłek za dużo?? albo wszystkiego za dużo 😠 oglądam "Na wspólnej" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf - całkiem możliwe. A ja nie lubię jabłek. A sok jabłkowy to już tak :) Może gorzka herbata by Ci pomogła. Ja też oglądam - widziałaś? To nie Grześ. Ja jestem ciekawa dzisiejszego You can dance :D Będziesz patrzyła :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli moge sie wtracic to napewno ja bede ogladala You Can Dance :) Jestem ciekawa jak im pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie bede, nie mam nic innego do roboty. Maleńka śpi a mąż w delegacji :( Dziś samotny wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiace :D Ide zrobić zieloną herbatke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×