Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdrowy motyl

07 kwietnia START, zdrowe odchudzanie

Polecane posty

Witam i ja:-D. Ja też ubolewam nad pogodą bo postawiłam na ruch w formie spacerków. A drugi dzień pogoda deszczowa i wietrzna:-(. Co do diety to ja jem normalnie tylko mniej. Tak więć dziś gołąbek z ziemniaczkami i suróweczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za jedzeniem wszystkiego ale mniej i regularnie, bo zazwyczaj jest tak, że nie jem prawie cały dzień a potem najadam się na noc i biedny żołądek musi pracować. chce na pewno uniknąć słodyczy i nadmiernej ilości smażonych rzeczy. No i przede wszystkim chcę wyrzeźbić brzuch bo po ciąży został taki flaczkowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie łączę białek z węglowodanami. jem co 3-4 godziny,czyli w miarę regularnie. Staram się odstawić słodycze bo jadłam masowo :-) Chyba też zaczne pic czerwona herbatę,bo na mnie działa,kiedyś miałam po niej super efekt -10 kg. bez jo jo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Agusia, że my myślimy podobnie, także jadłam nieregularnie. Mój dzień zaczynał się od kawy, i nim ogarnełam siebię, dziecko, to była już pora obiadowa a ja śniadania nie zjadłam. Potem w biegu robienie obiadu i go spożywanie. Najczęściej spokojnie mogłam zjeść dopiero wieczorem jak mąż wracał z pracy i przejął opiekę nad dzieckiem. Myślę, że w moim przypadku regularność posiłków i tylko zmniejszenie ich porcji sprawi dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to znaleźć swój sposób na schudniecie. Jednym skutkuje głodówka, innym racjonalne odżywianie Ja osobiście jestem za tym drugim... Ważne by były efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miffi - ale tej czerwonej herbaty chyba dużo trzeba pić, aby efekt przyniosła, ile filiżanek dziennie wypijałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piłam praktycznie tylko czerwina herbate...ewentualnie kawę jak miałam wielką ochotę. Nie było łatwo bo pije sie ja bez cukru a do tego ma nieprzyjemny zapach. Ale szybko się do tego przyzwyczaiłam. I dzięki niej nie miałam ochoty wogóle na słodycze.Schudłam 10 kilogramów w jakieś 2-3 miesiące,praktycznie jedząc normalnie. I tak waga trzymała mi się przez kilka lat. Niestety póxniej miałam siedzącą pracę,a obok pizzerię i cukiernię i przytyłam 10 kg. :-( Ja poprostu uwielbiam słodycze i ostra,ciężkostrawną i tłuczącą kuchnie... ehh muszę z tego zrezygnować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w domu czerwona herbate, ale tak jej nieciepie:( moim glownym problemem tez jest obzeranie sie slodyczami, az zrobi mi sie mdlo, popijam woda i jem dalej i tak codziennie, co drugi dzien, masakra:( tylko ze ja wiem ze to ma podloze psychologiczne, nieszczesliwe dziecinstwo, toksyczna rodzina:( i zajadanie wszystkiego slodyczami:( na szczescie jestem w trakcie terapii i mam nadzieje ze w koncu z tego wyjde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez smutnych buziek nastawialam:) to dla odmiany:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że wyjdziesz !!!!!! trzymam kciuki! :-) i uśmiech :-) po co tyle tych buziek ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie czerwoną herbate. To chyba kwestia przyzwyczajenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilewody
jakiej firmy kupujesz czerwoną herbatę? bo ja tyle razy szukałam czerwonej w sklepie i nie mogłam znależć.. same czarne, zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujesz ją w aptece
czy tez w zwykłym sklepie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piłam pu-erh w opakowaniu z takim żółtym chyba dzbanuszkiem,bordowy kolor pudełka. Nie pamiętam niestety firmy,ale robi ona liściastą,w kostkach i ekspresową.Dobra jest lisciasta czerwona z dodatkiem cytryny. Ekspresowa wychodzi troche mętna... Ja wsypywałam z 3 łyżeczki do dzbanka i zalewałam wrzatkiem-miałam na 2 dni,tylko rozcieńczałam ciepła wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko z dwoma woreczkami lisciastej z cytryna kupowałam w hipermarkecie za jakieś 5 złotych. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam waszej uwadze strone www.dieta.pl Mozna prowadzić wykresy wagi i kalorii I są różne diety i porady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELF --- fajna stronka,dzięki! poczytam w wolnym czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dziewczyny idzie?? macie glod?? dajecie rade?? ja troche glodna jestem, a planuje na dzis jeszcze tylko jablko i szklanke maslanki, mam nadzieje ze wytrzymam, pierwsze dni sa najgorsze bo trzeba przyzwyczaic zoladek do nowych nawykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) lemaja --> po pierwsze chciałam powiedzieć iż tabelka jest piękna :) Oby równie ładne były nasze efekty :) Ja niedawno wróciłam z uczelni - miałam cięzki, stresujący dzień. Więc dopiero teraz jem obiad (jak codzień są to 4 jajka na twardo plus kefir :D ). I wiecie co, po tym czasie (od 3.04) juz widze, że moje spodnie leża inaczej. Aczkolwiek nie są to te, w których planuje zawojować latem :D No ale cóż.. A jak Wy się trzymacie :)?? Ja mam cholerną ochotę na coca cole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:0 Właśnie wróciłam z pracy :) miałam straszne urwanie głowy,ale może to i dobrze,bo nie myślałam o jedzeniu chociaż. Moje menu dzisiejsze wyglądało tak: Godz 8.00- banan Godz 11.00- 2 Kromki chleba razowego z szynka drobiową Godz 15.00- Kefir Obiad sobie chyba daruję i zjem gdzieś za godzinkę ,ale jeszcze nie mam pojęcia co :-/ Zauważyłam,że zrobił sie nas tutaj sporo i bardzo mnie to cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!! ja zaczynam z Wami ja chcę zrzucić 5 kg. :) Przytyłam na Syndi-35 przez cały okres brania aż 7 kg :( teraz cieżko jest mi się tego pozbyć :( jestem na Diankach i juz przeszedł mi apetyt i jest o wiele lepiej. Jem co raz mniej , ale do zrzucenia teraz nei wystarczy tylko mniej jesc... :( No to zaczynam dzisiaj z Wami. Ja mam cel żeby do CZERWCA ważyć już około 45 kg :) Pozdrawiam Was.. Życzę wytrwałosci w dążeniu do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też :D TABELKA Nick....waga początk....waga obecna.....waga docelowa...wzrost...wiek ELF... ...............91............91...............70.......... ....174.......27 STOKRTOKA1984...74............74...............64....... . ......174.......24 Samanti.............69............69................56 ............ .160.......27 zawsze gorsza....71............71................60...............1 72......18 zdrowy motyl......65 ...........65................57...............164..... .27 jelinka...............65...........65................50. ..... .........165.......18 lemaja...............60...........60................50.. ..............163.......24 Agunia81............69..........69.................62... .............168......27 miffi.................70..........70..................60 ..................170......26 Raspberry..........79..........76.................65.... .............177.......25 BlondyneczKaa ...49..........49..................43.................155......18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cwiczylam, huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuura!!!! co prawda to byla jedna seria, al eutro beda dwie pojutrze trzy:D ja skonczylam juz jedzenie na dzis:) witaj blondyneczko!! stokrotko---> jest piekna tabelka, beda piekne wyniki, grunt to dobrze zaczac;) a powied zmi dlaczego jesz te 4 jajka zawsze na obiad?? dlaczego tak zawsze?? to jakis sekret?? zdradz nam:) powstrzymujesz sie od coli?? samanti---> bardzo ladnei dzis zjadlas🌻 nadchodzi wieczor, czyli najlepszy czas na podgryzanie i krecenie sie kolo lodowki, trzymajmy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko masz BMI 20,4 czyli jak najbardziej prawidłową wagę. 43 to za mała waga jak na twój wzrost... ale każdy decyduje za siebie :) Teoretycznie nie powinnam już dzis jeść... Czas pokaże jak ma sie teoria do praktyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam ostatni posiłek właśnie i nie na dzisaj koniec,zapiję głód wodą niegazowaną :) lemaja-gratuluję samozaparcia :) Ja chyba wezmę z Ciebie przykład i wsiądę na rowerek stacjonarny,chociaż nie bardzo mi się chce :-/ 🌼 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ale mialam dzisiaj wyczerpujacy dzien napracowalam sie strasznie teraz bede pracowac za dwie bo kolezanka zachorowala moze dzieki temu schudne szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×