Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owocowamama

zobaczcie jakie wypasione lozko

Polecane posty

no sa gusta i gusciki.. ale ja nie uwazam ze w to lozko nadaje do zabwy.. jeszcze zeby wygodny materac mialo.. przeciez jak kladziemy dziecko do lozka to wokol w kazdym normalnym pokoju sa zabawki.. do lozka tez dziecko zabawki ulubionej nie moze zabrac?? bo ma w lozku spac?? a rano jak wstanie tez mu sie bawic nie wolno bo lozko ma sluzyc do spania??:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też się nie podoba :) podobają mi się z takich "cukierkowych" z seri mammut... i takie zwykle drewniane :) taki mam moze dziwny gust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna o fuck ten tv to przesada:) tylko ze ja uwazam ze takie lozko byloby fajne dla 2-4 letniej dziewczynki.. a tam na zdjeciu jest wieksza - wtedy tez wydaje mi sie to badziewne tandetne i trochw wsiockie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurwa a co Wy chcecie???:) ja nie jestem z warszawy.. czy krakowa tylko z kielc:P ot taka mala wiesniareczka;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owoco mama różnie to bywa. Moja 12 letnia siostra kiedyś stwierdziła że bardzo by takie chciała mieć... Różne sa gusta i powiem ci ze raczej starsze dzieci chcą takie "wymyślne" meble. Młodszym to w zasadzie wszystko jedno- wtedy bardziej decydują rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciążona od dawna
moja córa ma takie sobie trzeba mieć duży pokój dla dziecka, żeby wstawiać taki mebel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMania ja kiedys na naszych kwietniowkach wklejalam lozeczko jakie moj tato zrobil mojemu bratankowi. On ma prawie 3 lata i akceptuje spanie tylko z mamusia;-) Jak zobaczyl nowe lozko to sie strasznie cieszyl i powiedzial, ze bedzie w nim spal. Ja sie go pytam z kim a on mowi, ze z mamusia:-) No ale mamusia sie niestety nie zmiesci...Ja mam tylko nadzieje, ze dzieki temu Tomek wreszcie bedzie spal sam. A to lozeczko widzialam w katalogu i mi sie podoba ale ciuchcia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby było z drewna, to podobałoby mi się 100 razy bardziej. Jakoś mam awersję do plastiku, może dlatego, że to łóżeczko będą mogły jeszcze oglądać moje pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-wnuczęta (przy założeniu, że nowe pokolenie pojawia się co 25 lat), czy będą chciały, czy nie. Chyba że po drodze całkiem zaśmiecimy i zatrujemy nasza planetę i będziemy musieli się na Marsa przenieść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga moja bedzie spala sama... ale w swoim pokoju to jeszcze długo nie... bo jak to tak by bylo bez niej :D:D:D:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga!!!!! to nie jest hjakaś tam zwyczajna lokomotywa!!!! to przecież TOMEK!!!!!!! Takie to ja też bym chciala :D:D:D:D:D:D:D:D:D "Przyjaciól przedstawiamy wam wciąz coś wozą tu i tam..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani widzisz jaka ignorantka ze mnie, nie wiedzialam ze Tomek w Polsce tez furore robi, bo moj bratanek tylko Franklina uznaje;-) A Bartek poki co telewizja sie nie interesuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga Tomek kroluje już od pol roku jak nie dluzej :D:D Nie wiem jak dzieci ale mnie tam się podoba... "użyteczna lokomotywa" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że to autko jest z rolly toys i na żywo wygląda jak prawdziwe tylko mniejsze - nie poznać że to zabawka - wygląda jak prawdziwe auto dla mniejszych ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani to ten sliczny pokoik bedzie pusty? Tos Ty Mani taki pokoj odwalila i nie chcesz jej tam puscic spac;-)? A zdjecia z urodzin sa super! Przed chwila ogladalam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna no to ja sie nie znam na samochodach :D:D:D aga to jest pokój dzienny :P:D:D a sypialnia gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyna d to moj kolega mial je chyba na naszej klasie w galerii wklejone z opisem 'cholerne wynalazki-jak oni tam wsiadaja?' i zastanawialam sie skad on takie auto dorwal:-)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się takie tandetne rzeczy dla dzieci podobają- bo tandetne są tylko dla dorosłych- tylko ja to musiałabym wystawić zuze w tym łóżeczku na klatke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×