Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frajerow nie brakuje

zobaczcie kupilam te buty w sklepie za 89 zl a tutaj ktos sprzedaje za 129

Polecane posty

pewnie ten ktoś sam kupił za 89 zł a teraz chce zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajerow nie brakuje
no pewnie tak ciekawe czy sprzeda, jak tak to moze swoje tez wystawie tylko po troche mniejszej cenie po sa troche uzywane:P no co Ty Cup of coffe, sa calkiem spoko, kupilam je do pracy na zdarcie i okazalay sie nie do zdarcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetBarbie
ja bym nawet za darmo tych butow nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajerow nie brakuje
no wlasnie nie pytalam o zdanie na ich temat, ale zdziwilo mnie to ze tak latwo mozna zarobic na allegro, az bede z ciekawoscia obserwowac aukcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej wybielic u dentysty
nie wszyscy wiedza, ze mozna je kupic w sklepie taniej i nie wszystkie sklepy sa w kazdym miescie. wiec z frajerami to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajerow nie brakuje
jejku nie wiem co za problem wejsc na strone internetowa sklepu, ktorego buty sa wystawione i obczaic, to by bylo pierwsze co bym zrobila, gdybym chciala kupic przez net jakies buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sj
Przesadzasz z tymi frajerami (pomijajac ze buty sa nieładne, nawet 20 zloctych bm nie dała). Mieszkam na odludziu, każda podróz do większego masta gdzie sa sieciowe sklepy wiąże sie z kosztami i strata czasu. I naprawde ciesze się, że ludzie sprzedają ciuchy z sieciowych sklepów nawet drozej (zreszta co sie dziwic ze sprzedaja drozej? na tym polega biznes). Ile ja mam torebek z h&m na których punkcie szaleje, wiem że przepłacam za nie 30-40 złotych ale gdybym miała jechac do H&M przez pól Polski to i tak by mnie drożej wyniosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widziałam dziś w CCC
buty za 69 zł, które na allegro kosztują 99 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciuchy używane z metkami Atmosphere, Next, George itp.? przecież to w 99% pochodzi ze szmateksów, gdzie wiadomo koszt nabycia kilka złotych albo groszy, a na Allegro idzie to po kilkanaście - kilkadziesiąt. Widzę też niezłą przebitkę na dziecięcych, nowych rzeczach, szczególnie Next. Kupiłam w złotych tarasach kurtkę dla synka za 99zł (nie była przeceniona, to regularna cena). A na Allegro - 149zł. Aż sama mam ochotę zabawić się w ten biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos nie chce to niech nie kupuje, jak ktos chce to kupuje w sumie takie jest prawoo rynku, kupuje sie taniej sprzedaje drożej sama kupiłam kurteczkę za 90 a poxniej na allegro widziałam identyczną za 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmsxom
"jak ktos nie chce to niech nie kupuje, jak ktos chce to kupuje w sumie takie jest prawoo rynku, kupuje sie taniej sprzedaje drożej" Racja, ale warto zerwać z mitem, że na allegro jest zawsze taniej. Poza tym sprzedawanie ciuchów ze szmateksu jest po prostu nie fair, chyba, ze ktos o tym poinformuje jasno i wyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persian
Eh, w dziale dziecięcym H&M był taki szary kaszkiet z podszewką w czaszki za 25zł - na allegro poszedł za jakieś 60zł. Nie mówię, że to źle - sama licytowałam do 40zł; bardzo go chciałam, a w sklepie już nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Racja, ale warto zerwać z mitem, że na allegro jest zawsze taniej\" zalezy co, np. karty pamięci do telefonu kupiłam znacznie taniej na allegro niedawno kupiłam tez tani żakiecik na allegro i jestem zadowolona, warto \"poszperać\" na allegro poprostu trzeba najpierw się zorientować za ile mozna kupić w sklepie a za ile na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego niby sprzedawanie
ciuchow ze szmateksu jest nie fair? jesli sa w dobrym stanie i zaznaczone jako uzywane to nie widze problemu wygrzebanie czegos ciekawego w szmateksie tez zajmuje sporo czasu-sama zarowno kupowalam przez allegro ciuchy ze szmateksow jak i sprzedawalam i nie widze problemu-czasem mozna znalezc ciuchy o niebo lepsze niz w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmsxom
"dlaczego niby sprzedawanie ciuchow ze szmateksu jest nie fair? jesli sa w dobrym stanie i zaznaczone jako uzywane to nie widze problemu wygrzebanie czegos ciekawego w szmateksie tez zajmuje sporo czasu-sama zarowno kupowalam przez allegro ciuchy ze szmateksow jak i sprzedawalam i nie widze problemu-czasem mozna znalezc ciuchy o niebo lepsze niz w sklepach" Tak właśnie napisałam: "...chyba, ze ktos o tym poinformuje jasno i wyraźnie." Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×