Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

ni to pełza ni raczkuje, 100 razy woli chodzic;););) (za raczki i pod paszki) az nogami przebiera i stopy mu sie palą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocki dużo lepsze, już nie ma płaczu kurde kiedy moja zacznie raczkowac narazie to podnosi dupine do góry i probuje sie przesunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa______________to patrysia jest na najlepszej drodze do raczkowania!!!:) W obejrzany. Piękne remiksy!!! Też mam takie przeróżniste ramki, bo mój m. fotografię ślubną robi i jak ktoś chce to się tak bawi, ale mi się nie chce tak kombinować. Brak mi czasu. Dzień leci wokół Mai. Jak śpi to sprzątanie, gotowanie itp. Ost chodzi spać po 21 i ja już na nic nie mam sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puchy..... Wczoraj z W bylam w Kołobrzegu: bylo super!!!! Z dziecmi sie tak bawil ze szok, a do tego nowe zabawki(innych dzieci) rownie dobrze moglam sobie isc gdzies na pare godzin, nie bylo dzieciaka:) Nic tylko go miedzy dziecmi... Szkoda tylko ze...tu nie mam nikogo z dzieckiem(znajomego....) Milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia z deszczowej Soliny!!!Michaś podróż zniósł nieźle - większość nocy spokojnie przespał w foteliku, mój mąż też był dzielny, właściwie bez przystanku przejechał całą trasę. Pogoda niestety jak na razie niezbyt udana, ale troszkę pospacerpowaliśmy i liczymy, że jutro będzie lepiej! Joasiu - to super, że W tak pięknie się bawił - wreszcie miałaś troszkę wytchnienia! Pozdrowienia dla Wszytkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem nieznośną córką. Zawiodłam moją matkę wiele razy [ między innmi piciem alkoholu, ćpaniem... ] Macierzyństwo nie jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu nie spalysmy prawie nic( nocka straszna) az sie boje co to bedzie dzisiaj dalam jej nurofen ale pomoglo na chwile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... :) misiowa, pewnie Cię to nie pocieszy, ale u nas ostatnie noce też do najlepszych nie należą... Dominice wychodzą ostatnio zęby hurtem, teraz przyszedł czas na te grubsze, bo dolne i górne jedynki i dwójki już są... ja ostatnio chodzę w ciagu dnia jak lunatyk... :) joasia, super fotki Twojego Wojtusia... moją jak wpuścić między dzieci to jest podobnie jak z Twoim... po prostu nie ma dziecka... ostatnio siedziałam z nia dwie godziny w piaskownicy i w zasadzie nie musialam jej specjalnie pilnować, bo byly tam kilkuletnie dziewczynki, które się nia zaopiekowały... :) aaa na bobasy wrzucilismy kilka aktualnych fotek, jakbyście chciały zobaczyć to zapraszam... :) w ogóle jak tak patrzę na fotki Waszych dziaciaczków to normalnie aż nie mogę się napatrzeć jakie one słodkie i jak się zmieniają...oj starzeją się nam te dzieciaki, starzeją... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!! U nas deszczowo:( całą noc padało - mam nadzieję, ze choć w ciągu dnia się przejaśni, bo nie uśmiecha mi się siedzenie w pokoju przez cały dzień... wczoraj dodałam kilka fotek. Misiowa - już nie wiem co Ci radzić, musisz przeczekać - to chyba jedyna rada, u nas znów chwilowy spokój i noce odpukać spokojne - bo zęby wylazły. Baderka - ależ Dominisia ma śliczny uśmiech!!!!!!!!Słodka jest!! I wygląda na dużą! Listka - co u mojej synowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi ząbkami to nie ma iinej rady jak tylko przeczekać... pocieszam się, że nie będzie to trwało długo... :) a moja chyba duża... niedługo idziemy na szczepienie to wtedy ją zmierzą i zważą... ale tak porównując do dzieci znajomych, które mają 1,5 roczku i 2 latka to moja im dorównuje... więc faktycznie duża... ubranka kupujemy rozmiar 92 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie dużo - albo mój Michaś mały - bo dopiero 86 nosi... waży 11 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Twój Michaś jest taki akurat, moja jest duża... :) a mam do Ciebie pytanko odnosnie szczepienia MMR... bo wy juz jesteście pewnie po... jak Michaś zniósł to szczepienie, były jakieś dziwne efekty po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) W mial miesiac temu 90 cm, ide za tydzien, zobaczymy ile urosl, ciuchy na 98 cm nosi:) I tez wyglada na 2 lata;) Noce bez zmian, za to na dworze chmury ciemne, zimno, zaraz padac bedzie: super, 100X wole tak jak te przebrzydle upaly! Chociaz chlodniej i jest czym oddychac!!!!! baderka_______ogladalam fotki malej:super, a na bujawce slicznie wyglada, maly Anioleczek:):):) Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia, z Twojego Wojtusia to kawał chłopaczka...i powiedz, jak to jest, że on tak rośnie skoro tak niewiele śpi? chyba, że cos się zmieniło w tej dziedzinie... :) a powiedz, jak mały zareagował na widok morza i plaży? bo niedługo się wybieramy z Dominiką i jestem ciekawa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa______noooo:) I na spacer mozna isc,, a w upaly w ogole nie ma mowy o jakimkolwiek wyjsciu.... baderka_____no sama nie wiem,noce bez zmian, a rosnie jak diabli, i to tyle miesiecy bezmleka, dopiero od miesiaca na sojowym;) Co do morza i piasku rewelacja: mogl sie gapic godzinami na fale i ilosc wody, a jak w piach wpuscilam to...nie bylo dzieciaka :D Oczywiscie sie go najadl, normalne:jakby inaczej;) A do wody nie wsadzalam: za zimna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez musiała posmakować piasku z piaskownicy a jakże... potem przyleciała do mnie z językiem na wierzchu i kwaśną minką... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry koleżanki! oj, jak się miło tłoczno tu zrobiło! baderka____________ale Dominisia duża i śliczna blondyneczka! A o Wojtku to nie wspomnę !!! Maja waży ok 11 kg, ubranka na 86 cm nosi, ale ludzie tez ją oceniają na 1,5 roku!!! U nas Aniu OK! Szykujemy się powoli na zjazd rodzinny w sob urodzinki mai. tort już zamówiony! No i czekamy na spotkanko w Darłowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! My po przejażdżce po Bieszczadach. Pogoda troszkę lepsza - wreszcie się przejaśniło. Czekam na słońce - w przeciwieństwie do Joasi ja uwielbiam upały!!! Co do szczepienia - szybkie i bezbolesne - Michaś nawet nie pisnął, na drugi dzień miał ciut czerwoną raczkę, ale poza tym żadnych objawów. Michaś ma dziś rozwolnienie i troszkę zaczynam się już martwić, po raz czwarty zrobił dużą bardzo luźną kupkę i nie wiem o co chodzi... ostatnio przed zębem miał rozwolnienie, moze znowu? tym barzoej, ze w dzień miał 37,1 temp...co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu______zeby jak nic, chyba ze...pos zcepieniu(nie wiem kiedy mieliscie....) ale z tego co wyczytalam to do...3 tygodni PO moga wyjsc skutki uboczne w postaci takich roznych objawow... ja sie strasznie moje tego szczepienia... Zazdroszcze wakacji, ale Ty sie wyjezdzisz...... Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepienie było 1 lipca jeśli dobrze kojarzę...jejku, żeby tylko nie po tym, też sporo słyszałam o różnych objawach po, ale nie chciałam się wczytywać żeby nie zwariować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepienie było 1 lipca jeśli dobrze kojarzę...jejku, żeby tylko nie po tym, też sporo słyszałam o różnych objawach po, ale nie chciałam się wczytywać żeby nie zwariować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu_________no to albo albo, musisz zdecydowac czy...na zebole czy od szczepienia....Jak na zeby: wiesz jak dzialac, jak po szczepieniu...trzeba przeczekac raczej:) Duzo zdrowka dla Michasia !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja już po kawce. Noc cała spokojna - rano mała kupka, ale mniej luźna, już sama nie wiem...może to od zmiany klimatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ania_______________cholera wie skąd to?! tak jak piszecie albo przez szczepienie, albo zmianę klimatu...grunt, żeby szybko przeszło, żeby Michaś się nie odwodnił. Dużo picia mu Aniu podawaj. Dziś przyjeżdża już moja kol. na ur Mai. Także trochę mniej mnie przez weekend będzie. Na urodzinki przyjdzie 17 osób - nie wiemy jak ich pomieścimy!!! magda, ania_____________a ile gości u was było? I jakie dania przygotowywałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu______trzymam kciuki za Michasia! Listkaaa____szok,17 osob,jak...maly slub :P:P:P:P:P Mąż kupił mi aparat !!! http://www.fotorimex.pl/p...9,pl,sp-570.htm Za 3/4pierwszej wyplaty, bo..sie zepsl a ja lubie W foty robic :P:P:P Normalnie szok !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - u nas na urodzinach Michałka było 20 osób !!na naszych 38 metrach nie sposób byłoby tych ludzi pomieścić, zrobiliśmy więc imprezkę - obiad i kawa w knajpie, dlatego nie miałam probelmu z przygotowaniem wszystkiego i ze sprzątaniem po, a dania po prostu wybrałam z karty;) Joasiu - to świetnie, że masz nowy sprzęcior - pewnie W teraz zdjęć natrzaskasz!! a z Misiem chyba lepiej, dziś co prawda były dwie kupki, ale raczej normalne;) dla chętnych - codziennie dodaję nowe fotki, zaprawszamy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×