Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Misiowa_______ ta gąsienica naprawde fajna listkaa_________ a ten namiot z torem przeszkod to bylby super prezent dal mojego rozrabiaki bo on lubi takie rzeczy gdzie mozna pobroic hehe a moj K dostal cos takiego na buta: http://www.allegro.pl/item489195643_zestaw_sprzatacza_hit_allegro_najtaniej.html no ale zeby bylo mu milo to kupilam jeszcze: http://www.allegro.pl/item491185688_puzzle_ukladanki_drewniane_z_uchwytami_wybor.html i to w buta juz naprawde wloze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Witam z kawą! Jak już tak o prezentach mówicie to Michaś do buta dostanie: http://allegro.pl/item488354141_fisher_price _piesek_potrzasnij_i_jedz_autko_buda.html a na gwaizdke to dokładnie jeszcze nie wiem. Listka - jak Majka? Idziecie do lekarza?a tunel /namiot super!!!!! szkoda, że nie mamy większego mieszkania... Joasiu - trzymamy kciuki i dawaj znać jak się czujesz. Katharsis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu______źle ci sie wstawil ten adres listka______- a nie widzialas gdzies takiego samego tunelu bez tych namiotow wiecie co moj maly wczoraj odwalil kupilam mu kalendarz adwentowy wczoraj dostal pierwasza czekoladke z niego no i powiesilam mu go na sciane nad lozeczkiem moj M go położyl spac , za pol godz zaglada ,kalendarz na kolanach u Kasjana a ten te czkoladki wcinal no i kalendarz caly podarty bylam taka zla ale myslalam że ze smiechu nie wyrobie:D:D:D:D a najlepszed jak mu go zabralam to K w ryk bo eszcze mu malo bylo 15 czekoladek zjadl maly łakomczuch tylko skad on wiedzial ze skoro dostal jedna ze tam jest jeszcze wiecej....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu________-- fajnyt ten piesek bo nasze maluchy poradza sobie z odpalkeniem go bo z takimi zwyklymi na naped to moj K miewa klopoty "bo jak mamie moze jechac a jemu nie????":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) fajnie babeczki, że dzielicie się pomysłami co do prezentów, jesli można to coś sobie podejrzę... :) Joasia no to trzymam kciuki bardzo mocno, by tym razem się udało... a co do płci to mimio naszych starań i zabiegów to zawsze loteria... u nas za drugim razem było robione wszystko pod chłopca a i tak jest dziewczynka... widac mój M ma tylko x... najważniejsze, żeby maleństwo było zdrowe... :) a moja mała w brzuchu rozpycha się coraz bardziej i niestety podobnie jak Dominika upodobała sobie porę nocną... podejrzewam więc, ze rośnie nam kolejny nocny marek... ale cóż zrobić... ja już przywykłam do spania na raty i nawet gdy mogę to nie potrafię inaczej :) pozdrawiam Was ciepło i Wasze dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry babeczki!!! ale nasze dzieciaczki będą miały radochę!!!! bo wszystkie zabawki są świetne !!!! A w tym naszym http://allegro.pl/item486170188_wigwam_tunel_iglo_taniej_o_20zl_okazja.html wszystkie części można rozłożyć oddzielnie! także jest to na każde mieszkanie, bo i składa się szybko i do minimalnych rozmiarów (na zasadzie tych materiałowych koszów na zabawki). I uwierzcie każde dziecko szaleje w tym jak opętane. Maja wypróbowała to u kol!!! Ktoś pytała wcześniej o loki Mai (chyba katharsis) - mała ma to po rodzicach, oboje mamy kręcone włosy:) A na mikołaja maja dostanie od nas to http://allegro.pl/item487438393_agatka_zestaw_wozek_do_sprzatania_odkurzacz_3825.html albo http://allegro.pl/item483086423_lalka_chou_chou_rock_a_bye_kocyk_wozek_gratis.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis__________ale się uśmiałam jak napisałaś o swoim czakolado-jadzie!!!! Maja wciąż kaszle. najgorzej wieczorem. m. kupił syropy. poczekamy do jutra. może się poprawi. Jak nie - pójdziemy do lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharsis - Michas jest etraz na etapie zwierzątek - szczeka na wszytskie napotkane psy, a ulubioną zabawką są wszelekiego rodzaju auta, więc myslę, że będzie Mu się prezencik podobał. Baderka - a z tym planowaniem płci to też uważam, że to loteria, ale nie szkodzi spróbować;)najważniejsze by maleństwo bylo zdrowe. Listka - zdrówka dla Majeczki!! Przegońcie już to choróbsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja podgladam prezenty ale...nic co by W zaciekawilo, on indywidualista we wszystkim.... ANiu___-czuuje sie normalnie:) Listkaaa_____--zdrowka dla Majuni ❤️ baderka______zycze...nie nocnego marka.... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski!!! co tam słychać? ja dziś mam za sobą umycie jednego okna i prasowanie, za mało czasu Michaś śpi by można zrobić więcej;) Listka - jak kaszel Majki? Ucałuj choróbkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, z kaszelkiem lepiej. w dzień prawie nie kaszlała, zobaczymy co będzie dziś w nocy kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ale się zaniedbałam w pisaniu. Wczoraj wszystko przeczytałam, pooglądałam zdjęcia a dzisiaj się melduję. U nas na razie wszystko w porządku. Tomek na razie odpukać (puk puk) zdrowy. W soboty chodzimy na basen - na specjalne zajęcia dla dzieci. Wszystko mu się podoba - zwłaszcza skakanie do wody - ale nie chce położyć się na plecach. Wtedy krzyk jest straszny. hihih on odkąd się urodził nie lubiał leżeć na plecach i tak mu zostało. W buzi ma 16 zębów i powiem Wam, że najlepiej wychodziły mu trójki i czwórki - bo nawet nie wiedziałam kiedy wychodziły, żadnego płaczu ani ślinienia. Mały łobuz wychodzi na wszystko co widzi. Na drabiny w sklepach i u mojej mamy, wszystkie stołki i stoliki i ostatnio na sofę tylko nie na to miejsce do siedzenia tylko do opierania (a jest ono bardzo wysoko). Cały czas muszę na niego patrzeć bo non stop coś kombinuje, CO do spania to w nocy jeszcze się budzi. Zazwyczaj raz i jeszcze przed północą ale zdarzają się wyjątki i wtedy ląduje u nas w łóżku. Z jednego jestem jednak dumna bo T. zazwyczaj sam zasypia. Zarówno w dzień jak i w nocy. Kładę go do łóżeczka, daję buzi wychodzę. Czasem zasypia 5 minut czasem 25 ale ważne, że sam. I też odpukuje (puk puk) żeby nie zapeszyć. U nas nie dajemy prezenty na gwiazdkę tylko na Mikołaja. Powoli t. zaczął zbierać prezenty. Dostaje przede wszystkich ciuchy (od babć). W sobotę jedziemy jednak na imprezę mikołajkową z pracy. Jest o 11 a Tomek chodzi spać o 12 więc mam nadzieję, że mój łobuz będzie miał dobry humor. T. też uwielbia sprzątać. Często wyciąga sam odkurzacz i chce odkurzać, myć podłogę(zwłaszcza chlapać się w wodzie) i myć okna. Na razie uciekam gotować bo zasnął. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moj K tez chodzil sam spac dopoki nie zostawialam go u tesciowej jak chodzilam na praktyki od tamtej pory musi ktos z nim byc no ale juz jest postep w ciagu dnia idzie sam spac jeszcze ytroszke to na wieczor tez go przyzwyczaje ale wszytsko powolutku, nic na sile dzis bylismy u fryzjera moj brojarz byl grzeczny jak nigdy bo balam sie ze bedzie ryk jak poprzednio tylko ze ostatnio plakal jak zalozyli mu ta \"płachtę\" a dzis wzielam swoja bluzke i mu zalozylam bo on musi miec raczki wolne oczywiscie gdyby zachcialo sie broic:P listka_____ buziaczki dla Majki niech zdrowieje szybciutko u nas narazie odpukac.... pozdrawiamy😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał chory. Wczoraj mial 40 st temp!!! Udało się zbić do 38. A dziś od rana 38,2 i nie chce zejśc mimo podania nurofenu, o 9 dzwonię do lekarki żeby przyszła na wizytę domową. Poza tym żadnych objawów, więc może to trzydniówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu__________- i co lekarz powiedzial?? buziaczki dla Michasia😘 a my jemy obiad i jedziemy do hoplandu dzis moj K okropny jak mi rzucil o sciane telefonem to myslalam ze rozwalil rzucal co mu w rece wpadlo a jak cos nie po jego mysli to wpadal w histerie nawet mnie w twarz strzelil pierwszy raz go takiego widzialam mam nadzieje ze jak sie wyspi i wyszaleje w hoplandzie to mu te ataki przejda raz na zawsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazało się, że Michał ma anginę ropną, po dwóch dawkach antybiotyku powinno być już lepiej, a na razie wciąż walczymy z temperaturą, która obiża się do 38 i znowu rośnie, najważniejsze, że już wiemy i możemy zacząć leczyć a ja coś czuję, ze też się rozłożę tfu tfu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania______ najwazniejsze ze wiadomo co jest Michasiowi, nie daj sie chorobie katharis_________ moja dzisiaj najpierw sama sobie wziela kotleta i uciekala z nim piszcząc z radosci a potem zbila butelke syropu, najgorsze ze wcale nie chce sie zmyc ten syrop i caly czas sie lepi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_________________-tak mi przykro!! ale jak to się stało tak nagle???!?! A jak Misiulek to znosi? jak się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu wyszłyśmy dziś na spacerek, szukać św Mikołaja. zdjęcia dodane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - znosi to raczej kiepsko, nie ten sam dzieciak, najgorsze, że wciąż walzymy z temperaturą, o 16,30 dałam Mu czopek, a wciąż ma powyżej 39:( robię okłady...o 19 ma dostać antybiotyk, lekarka powiedziała, ze jak będzie miał temp to może zwymiotować... a jak to się stało? w zeszłą sobotę mieliśmy imprezę, na której była osoba, która też jest chora...i musiała przynieść.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdjęcia przecudne jak zawsze zresztą;) w końcu modelka pierwsza klasa:) Majeczka ma takiego samego smoczka jak Michaś - tego niebieskiego, wiadomo, że para;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Kochane!! noc to był koszmar, ale myślę, że najgorsze mamy wreszcie za sobą, rano temperatura w końcu spadła - do 38, a niedawno mierzyłam i było 37,5. Wczoraj po konsultacji z lekarzem dałam drugi raz antybiotyk (pierwszą dawkę zwymiotował), dziś też jesteśmy po porannej dawce. Było ciężko, całą noc wysoka temp 39 i powyżej, czopki nie chciały zacząć działać.Misiu tyle, że osłabiony, ale ogólnie myślę, że w dobrej kondycji. Nie chce oczywiście jeść, ale pije dość dużo, więc się tym tak nie martwię. Misiowa pewnie kolejne zęby...trzeba się pocieszać, że po skończeniu roku będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_____________Skóra się jeży jak czytam o Misiu!!! szkoda go, ale dzielny jest! Pisz na bieżąco co u was. misiowa___________________współczuję. Jeszcze z pół roku i wszystkie będziemy miały ząbkowanie za sobą. mai teraz wychodzą 3ki. Jest znośnie. W sumie prawie bezobjawowo. Moje dziecko jeździ właśnie po ścianie samochodem:) Dostałam na mikołaja moje ulub. perfumy i krem na \'przed opalaniem\' bo mam dostać karnet na solarium:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniuu__________ my tez mielismy podobna sytuacje tyle tylko ze u nas zakonczylo sie na zapaleniu gardła tez b. wys temp ktora nie chciala spadac tylko ja dawalam nurofen i paracetamol na prezmian nawet po 9 dawek dziennie tak mi lek kazala bo do czopkow nie jestem przekonana bo K je zawsze\"wypluwa\" ale maly tez byl zmarnowany nie jadl bo go bolalo i wogole no a K ataki przeszly dzis jest taaaki slodziutki a jak zobaczyl w bucie prazenty od mikolaja to byl w niebo wziety hehe listkaa_________- zdjecia super no i Maja jak zawsze przesliczna aaa i znalazla w koncu tego mikolaja:) pozdr🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×