Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Gość bjustyna83
Wlasnie sie dowiedzialam, ze 7 lipca weszło w życie postanowienie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie ustalania podstawy do wypłaty świadczeń na czas macierzyńskiego. Jesli wasze wynagrodzenie skladalo sie z pensji podstawowej i premii i od tej premii pobierano Wam skladki na ZUS, to do podstawy powinna tez byc wliczona premia, a tak nie bylo. Teraz maja wyplacic wyrowanianie w pelnej wysokosci. Osoby bedace na macierzynskim od lipca beda mialy automatycznie przeliczona podstawe. Natomiast osoby, ktore byly na macierzynskim trzy lata wstecz, musza same zlozyc wniosek. Szczegoly mozna poczytac na stronach ZUS. W mojej firmie ksiegowa gromadzi wnioski. A moe ktos juz dostal takie wyrownan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku i pozdrawiam z Niechorza:) My po imprezce - nie za długiej, ale ogólnie udanej, mąż mi się zakatarzył i może nawet lepiej, że Michaś został z dziadkami, bo może uda się ominąć zarażenia. A Misiek przespał spokojnie całą noc, nawet fajerwerki Go nie obudziły, rozmawiałam z Nim już przez tel - tzn ja gadałam, a On odpowiadał po chińsku:) miłego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia_______ no i mamy wysypkę, pytanie tylko czy to objaw trzydniowki czy jakiejs rozyczki bo lekarka przez telefon sugerowala różyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - objawy jak nic pasują do trzydniówki, ale pewności nigdy nie ma, może lepiej skonsultować z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowym roku:) u nas sylwester super wybawilismy sie z mezem jak nic hehe orkiestra fajna i wogole atmosfera tez super wczoraj dochodzilismy do siebie:P ale dzis juz wszystko gra pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to misiowa super!!!! jak po sylwku? my balowaliśmy u znajomych do ok 22,30 - tyle wytrzymała maja. potem spała jak suseł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u gina na USG: ciaza maciczna,prawidłowa. Serduszko widzialam i...slyszalam na glosnikach! Dzidzia ma 12,5 mm. Na mdlosci dostalam czopki,ponoc super, zobacze! I na wyniki:mocz i morfologia! Z W bylam u pediatry,zdrowy,szczepienie przeniesione na za tydzien.... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!!!!!!!!! Dziś zapracowany dzień, od rana sprzatanie, pranie, gotowanie... wczoraj odebraliśmy Michałka od dziadków - nareszcie - bo troszkę już tęskniliśmy. A Michałek to chyba bardziej za tatusiem tęsknił - wczoraj wciąż się do Niego lepił, właził na kolana, a mi przykro było - ach ta zazdrość... nad morzem było suuuper, wypoczęliśmy, naciszylismy się sobą, pospacerowaliśmy i wybawiliśmy się;) takie wypady są świetne dla zwiąku:) Joasiu- jak się czujesz? Mam nadzieję, że z mdłościmi lepiej? Misiowa - super, że to jednak była trzydniówka. Listko - pozdrowienia i całusy dla narzeczonej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - to świetnie, że z ciążą wszystko dobrze, oby czopki pomogły!! A na kiedy wychodzi termin? Dobrze, że Wojtek już zdrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mdlosciami coraz gorzej,nic lepiej,nie moge funkcjonowac:( No tez mam nadzieje ze pomoga te czopki, bo nie wiem jak dalej bedzie...A wymiotowac nie idzie:( W ur 19 sierpnia, Termin mam,....na 14 sierpnia;) Buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu________ no po leniuchowaniu ktos zaległości domowe musi nadrobic hehe misiowa________ super ze patryska juz doszla do siebie 😘 joasiu__________ jeszcze troszke to po mdlosciach sladu nie bedzie a ja sie wzielam za moja prace licencjacka juz materialy przeczytane wczoraj konkretny spis trasci zrobilam a dzis sie biore za pisanie bo czasu coraz mniej tylko moj maly rozbojnik robi strajk generalny i w ciagu dnia mi nie chce spac zobaczymy co dzis tez bedzie... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszek własnie usnął, ja wstawiłam mięsko na obiad i zaraz zabieram się za prasowanie. Joasiu - to wycelowałaś suuper z tym terminem:) Katharsis - a na jaki temat piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisze na temat codzienny rozwoj psycho-fizyczny i zaburzenia rozwojowe dzieci w wieku 0-3 lat wiec taka praca biega przedemna tylko musze ja ksiazkami uzupelnic i przelac na papier:P Kasjan spi wiec przynajmiej ksiazki mi nie lataj a po calym pokoju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to faktycznie na czasie... skończyłam prasować, zrobiłam sobie kawę i Misiu się obudził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
podczytuję Was... Tamten topik umarł, wiec zagladam tutaj, choć mnie się nie udało, nie mam dziecka... w Sylwestra uprawomocnił sie mój wyrok rozwodowy... wszystkiego co najlepsze dla Was i łobuziaków w Nowym Roku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth__miło, że jesteś i podczytujesz!1❤️ co u ciebie, co się zmieniło? jak się czujesz? a dzidzia... będzie...w swoim czasie...zobaczysz! :D maja ma od dziś kota. bo ona szaleje na punkcie kotów. przywiózł jej m. zwykłego dachowca. ma 3 miesiące i pieszczoch wciąż śpi. maja szaleje z radości:) zdjęcia kota oczywiście dodane choć jest zn ami jakieś 2 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Doth_s super, że jesteś:) wpadaj do nas jak najczęściej!! Dla Ciebie na Nowy Rok wszystkiego co najlepsze, aby Twoje życie było spokojne i szczęśliwy, a dawne troski i urazy odeszły wraz ze starym rokiem!!! Listka - Borys jest boski!!!!!! Ale super, już widzę jaką radość ma Majeczka!!!! Koty są wiernymi przyjaciółmi, to naprawdę mądre zwierzęta, choć niestety często potrafią narobić strat w mieszkaniu - mówi to kociara, która w tym roku pożegnała mieszkańca swojego domu rodzinnego - był z nami 15 lat. Joasiu - proszę o dodanie nowych foteczek Wojtusia, co zaglądam na bobasy widze same stare zdjęcia;) jak się czujesz? czopki pomagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doth witaj listkaa______ ale fajnie ze macie kotka my mamy krolika ale ucieka od niej jakos nie chce sie z nia bawic a ona az piszczy za nim, karmi go zawsze cos wepchnie do klatki niekoniecznie jadalne np. klucze ale liczą sie intencje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka_______ kot super moj K mial przed wigilia karpia w wannie takiego z 15 cm a teraz moj M kupil mu rybke - bojownika i oczywiscie mama ma kolejny glupi obowiazek bo bym wolala psa kota chomika..... itp ale ryba ???? a mi sie marzy maly York ... doth________- witaj, to ze wszystko sie skonczylo w starym roku to dobry znak bo nowy rok nowe plany postanowienia .... musze kurcze pozgrywac na plyty mojego M filmy bo mi zawalil kompa i cos ma spowolniony zaped pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry maja przeszc\\zęśliwa. oswajaja sie nawzajem. kot mniej sie boi jej wrzasków, sam czasem podchodzi sie połasić. śpi i bawi sie jak głupi na przemian. wiesza się na zasłonkach. masakra!:) ku radości mai katharsis__rybkę zawsze można spuścić z nurtem wody:) i powiedzieć, że poleciała niechcący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______--czopki nie dzialaja,w ogole prawie nie zagladam do kompa, tyle co musze do roboty,zdycham nadal... Ale zaraz dodam pare fot W ze swiat i od mamy:) doth________-HEJJ,SUPER ze jestes ❤️ A ten rozwod jest...Twoja przepustka na lepsza przyszlosc i...dziecko, czego zycze z calych sil ❤️ listkaaa___kot super :) Buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!! Witam z kawą w sobotni poranek:) Listka - Maja musi kwiczeć z radości:) super! Joasiu - współczuję tych mdłości, chyba jednak trzeba czekać do końca 1 trymestru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doths super że jesteś... pisz co tam u Ciebie :D ❤️ joannaz, życze żeby mdłości szybko minęły... 🌻 listkaa :D :D :D to odpowiedzialne dziecko masz jak juz sie kotkiem zajmuje ;) :D :D :D :D a ja od 3 grudnia na okres czekam ;) :P na razie ni widu nie słychu... chodze jak zombie, oczy podkrążone... test robiłam 4 grudnia nic nie było nastepny w pon albo wtorek zrobie... jak nic nie bedzie to do gina ide.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×