Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

paznokcie juz zrobione i są piękne a fryzjer jutro bedzie tylko prostowanie bo takie wlosy lubie najbardziej martwie sie mala czy nie bedzie bardzo plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę paznokietków - a mi własnie jeden złamał się tragicznie i nei wiem co z tym zrobić....zawsze tak jest przed jakimś wyjściem, a fryzjer jutro na 12. A dziś jeszcze wieczorne wyjście z koleżankami ze studiów, mam nadzieję, zę siuę trochę odprężę, bo mam ciche dni z mężem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze idź na plotki, odpoczniesz od niego i od razu atmosfera bedzie inna z paznokciami tak jest ze lamia w najmniej odpowienim momencie, dlatego ja dzisiaj uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki!! Ja własnie się relaksuję - na 12 fryzjer, ślub o 14,30 Michaś dał w nocy popalić babci - idzie Mu ostatnia trójka i chyba dlatego. A ja wczoraj się odchamiłam, wypiłam dwa piwa, poplotkowałam z kumpelami za wszystkie czasy i przede wszystkim psychicznie odpoczęłam, wróciłam, mąż już spał - strasznie dziwnie mi się zrobiło jak zobaczyłam puste łóżeczko, ale dziś rano już rozmawiałam z synusiem przez tel - On jest niemożliwy, chodzi z tel jak taki stary i gada po swojemu:) miłego weekendu Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale chora, nic mi sie nie chce boli mnie wszystko, przyjada dzisiaj dziadkowie to babcia ugotuje dobry obiadek a ja troche poleze bo ledwo chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Na weselu najedliśmy się, wybawiliśmy i chyba troszkę oderwaliśmy się od rzeczywistości - szczególnie mój mąż, który straszny stres ma ostatnio w pracy. Muszę Wam powiedziec, że tęskniłam za tym małym łobuziakiem, a On dał popalić babci - szczególnie w nocy - ostatnia trójka wyłazi i chyba dlatego...a może tęsknił za mamusią? Misiowa - a jak Ty się bawiłaś? Kuruj się!!!! Listka - a z Tobą co się dzieje?????????? Joanna - założycielka topiku, a takie zaniedbanie, nieładnie!!! Baderka - jak się czujesz? Pogłaszcz brzusio! Katharsis, Agunia - co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ostatnio super, mdłości to juz wspomnienie, energii mam więcej i już nie chodzę spać razem z Dominiką... ;) wczoraj byłam z malą na szczepieniu MMR... dopiero teraz, bo lekarz kazał trochę odczekać po pobycie w szpitalu, poza tym w międzyczasie musieliśmy jeszcze isć do neurologa, żeby wykluczyć padaczkę, bo i takie podejrzenia były... na szczęście okazalo się, że tamto to jednorazowy incydent, najprawdopodobniej spowodowany nagłym skokiem temperatury... powiem Wam, że bałam się tego szczepienia, ale na razie jest ok, tzn. Dominice nic po nim nie dolega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak to jest z myciem ząbków u Waszych maluchów? bo u nas na razie kiepsko tzn. czasem udaje się super a czasem to musimy walczyć, bo mała zagryza szczenę i juz po myciu... jak jej dam szczoteczkę do rączki to ją miętoli i gryzie... generalnie nie przepada za myciem zębów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderka - to super:) teraz możesz w pełni cieszyć się ciażą i rosnącym brzuszkiem. A z myciem zębów u nas jest tak, że Michaś właściwie przez cały czas mietoli i gryzie szczoteczkę, chce myć tylko sam i wścieka się jak chcemy Mu pomóc...ale dobrze i to - wczesniej nie chciał w ogóle włożyć szczoteczki do ust....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... :) dla chłopca albo Szymek albo Igor... dla dziewczynki albo Hania albo Natalka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nasze "pierwsze" typy... teraz tylko muszą pasować do dzieciaczka... ale myslę, że będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniuuu,,,,,nie mam czasu,jak wpadam co po cos pilnego, jak poogien i zaraz wypadam:) Misiowa______zdrowka,oby Mala sie nie zarazila ! baderka_____spokojnego ciazowania! U nas wsio oki ok.Mam dzis wolne,dzien nauczyciela.... Szczoteczka do zebow u nas be:W nawet jej nie tknie, zeby mu ida caly czas,dziasla spuchniete-na sile-bo JA tak chce---robic nic nie bede,na wszystko przyjdzie pora :classic_cool: Lece do wichury,milego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - no tak dziś 14-sty............ to 🌼 dla naszej pani nauczyciel;) i zaglądaj do nas czasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj :) ja też nauczycielka, ale obecnie w stanie spoczynku tzn. pracująca w innym zawodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Ostatnio ładna pogoda wiec prawie nie włączam komputera. Nie mogłam znaleść naszego tematu. Misiowa życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Piszecie, że wasze dzieci nie lubią myć zębów, a mój łobuz ile razy otworzę łazienkę to mówi \"łałałała\" co oznacza, że chce myć zęby. Dostaje więc szczoteczkę i nie ma mowy o tym żeby zapomnieć o paście bo się upomni. Staje na paluszkach bierze tubkę i czeka az mu się nałoży. Wszystko byłoby super gdyby nie to że ta czynność powtarzana jest co najmniej 6 razy w ciągu dnia. hihih. musze go oszukiwać że daję pastę, otwieram tubkę i pokazuję że nakładam a tak na prawdę to pastę dostaje tylko rano i wieczór. dzielnie sam myje - czytaj wyjada pastę - na szczęście pozwala też sobie umyć zęby. Mam nadzieje, że to zzamiłowanie pozostanie mu na późniejsze lata. A u nas wychodzi druga dolna czwórka i dwie trójki na góze. Spanie w nocy więc kiepskie. Teraz śpi mi już 3,5 godziny więc zaraz idę go budzić bo inaczej pójdzie spać o 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) U nas jak zwykle:bieg na codzien:) Chociaz...wkoncu czas szybko leci:) Wlasnie dodalam nowe fotki Wojtusia:) Misiowa______gratki dla PATI ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Misiowa - nie łam się, może to tylko chwilowy kryzys - tak jak u mnie ostatnio, a ja jakoś przetrwałam i teraz jest super:) oczywiście czasme musze zacisnąć zęby żeby czegoś nie chlapnąć i przede wszystkim przyzwyczaic się, że niestety mój mąż ma dla nas baaardzo mało czasu, ale jak mus to mus i może kiedyś to sobie odbijemy. U nas przepiękna pogoda, Michaś na spacerze z dziadkiem, a ja w tym czasie ogarniam nasz dom, pomyłam już wszystkie podłogi i zaraz idę troszkę pooddychać na dworze, chcę porobić kilka zdjęć Michasiowi jak się obudzi. aha - u nas 16 zębów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×