Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

siedze i placze a jednoczesnie sie ciesze,ze mam moją dziewczynke ze w kaznej chwili moge pojsc i przytulic sie do tego cieplego ciałka, ze codziennie slyszę \"mama\" i że jestem prawdziwą mamą, jak to dumnie brzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Joasiu - czytałam już kiedyś ten tekst......cieszmy się, że mamy nasze małe skarby nawet jak łobuzują....przecież kochamy je najbardziej na świecie... u nas wreszcie spadlo troszkę śniegu, ale z naciskiem na troszkę...czekamy na więcej żeby wypróbować sanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu______naprwade ten tekst smutny lzy same sie pojawiaja:( ja wczoraj ogladalam program o dzieciach z domu dziecka ktore z roznych przyczyn sie tam znajduja tez okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos mi sie wyslalo ciag dalszy ..... tylko najgorsze to to ze bardzo duzo dzieci jest tam przez nieodpowiedzialnych glupich rodzicow i obiecalam prawie ze z rykiem mojemu malemu ze ja go nigdy nie oddam chodzby sie walilo i palilo..........bo przeciez nigdy nie wiadomo co nas czeka w przyszlosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!! Zapraszamy na nowe fotki!! Listka - Wasze ostatnie zdjęcia były inspiracją;) co u Was laski? u nas ze śniegiem marnie, wszystko na oczach topnieje i nici z sanek.... już pomału planujemy, ze w styczniu musimy pojechać gdzieś w góry żeby Michaś sobie poużywał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko ależ piękne zdjęcia !!!!!!!!!!!!!!! ja dodałam też jedno na bobasy i cekawa jestem jak Wam się spodoba ;) loannaz cudny wiersz... "list"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! u nas też po śniegu już!!! magda____________Ola widać rośnie!!!Ale buziolek na razie się jej nie zmienia:)śliczna jest! ania______________zdjęcia fajne. Tylko trochę bledziutkie w porównaniu z naszymi, ale my - nie ukrywamy- obrabiamy je w programie, dlatego są tak piękne. Zajrzyj na maila:) Zrobiłam ci jedno z misiowych. joanna______________list piękny i wzruszający bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa magda______________fryzurka super! jesteś teraz nowoczesną mamą i powiem szczerze tak młodziej i świeżej wyglądasz!!!pozytywna zmiana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wszystkim chcę dziś jechać do ciotki na weekend a tu maja wstała zasmarkana....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Listko - jeszcze raz bardzo dziękujemy za foteczki;) są piękne:) oczywiście skorzystałam i dodałam na bobasy;)zdrówka dla Majeczki!!! Pani Misiowa - jak tam Patryśka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam aniu, że je dodałaś. Bardzo się cieszę:D jak są piękne dzieciaczki to i zdjęcia są piękne. misiowa____________poproszę twój adres mail i normalny (chcę ci te piosenki wysłać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka_______ Majunia przesliczna i jak ładnie łyżeczka sie posluguje nasze brzdace rosna ale kiedy.....to nie wiem hehe i powiedz mi tylko skad ma takie przsliczne loczki Księżniczke masz jak sie patrzy 😍 a u nas po staremu w sumie ja wczoraj pisalam 5 godzin prace do szkoly myslalam ze nie wyrobie ,a le czas mi moemnt zlecial tylko ze pracy licencjackiej sobie nie wyobrazam hehe mam juz materialy tzn czesc ale nie weim jak sie zabrac za rozdzial metodologiczny bo pozniej to sie napisze wielkie buziooooole dla maluszkow😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziolki super! W prawie zdrowy,reszta kataru zostala, chwilowo przerwa w zebach i noce bez placzu..... Znow sie udalo zakombinowac i byl sexik w owu, takze...czekamy;) Zapodalam wykres do podpisu,mozna podejrzec;) Milego week i buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry zaczelam juz zakupy prezentowe i calkiem sprawnie mi to idzie, oczywiscie najwazniejsza jest mala i kupilam http://www.allegro.pl/item485639488_interakt ywny_kubus_puchatek_disney_mowi_spiewa.html i to http://www.allegro.pl/item488740320_fisher_p rice_gasienica_gawedziarka_gratis_od_ss.html joasia______ ty spryciaro :P listkaa oto moj adres zwirek170@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - super zabawki:) Ty to widzę przygotowana już jesteś, a ja daleko z tyłu - no może jakieś plany są... Joasiu - trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!! oglądałam wykres - mało z niego rozumiem, nigdy takego nie używałam, zgłoszę się jak będę planować dziewczynkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planowac plci nie umiem i nie wierze w to, dla mnie wazne....aby w ogole bylo!!!!I zdrowe:) A jesli chodzi o wykres,nie ma co rozumiec, proste jak sznurek w kieszeni;) Udanych andrzejek! Ps,mama dzwonila,w I dzien swiat przyjada po mnie i W:jade na tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna________________no no no to trzymamy kciuki mocna zaciśnięte za małą księżniczkę, albo drugiego księcia!!!! wykresik obejrzałam:) Fotki superowe. widać w wciąż sprząta!!!skarb z niego!!! taki syn!!!! misiowa_____________i jak andrzejki? ania,katharsis 👄 My dziś po 17 wróciłyśmy ze stargardu Szczec. Całą drogę Maja przespała. tak to ja mogę podróżować. Odpoczęłam trochę. Częściej tak muszę wyjeżdżać:D Zaraz mikołajki:) M zamówił już Mai takie coś http://allegro.pl/item486170188_wigwam_tunel_iglo_taniej_o_20zl_okazja.html Misiowa____________Maja takiego Kubusia już ma. Nawet go lubi, także pati na pewno będzie zachwycona!!!!! Maja na święta BN to dostanie albo zestaw do sprzątania albo bobasa z butelką itp. magda, joanna, misiowa___________dostałyście ode mnie maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!! Joasiu - zdjęcia obejrzane:) Wojtuś jak zwykle na nich grzeczny i pomocny. Kiedy robisz test? My po sobotniej imprezie:) było bardzo fajnie. A wczoraj spędziłam cały dzień z mężem - tego mi brakowało:) było super! podsuńcie mi pomysł na prezent dla teściowej! ma w tym miesiącu imieniny, urodziny i jeszcze jest gwiazdka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu___________maja coś kaszle...nie wiem czy to coś poważnego, zaczekam do jutra, jak będzie gorzej pójdę do lek. A dziś chyba nie wyjdę z nią na dwór.... misiowa_____________to widać bawiłaś się dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaaa_____nie dostalam zadnego maila :( ANiu___narazie zadnego testu,przynajmniej...jak bedzie 14 DPO (dni poowulacji) ale...jak bedzie mnie brzuch bolal @@@ i bede czuc ze....@@@@ bedzie to nic nie robie, wyroslam...juz z tego;) Pozdrawiam,milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×