Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

katharsis_____________zdjęcia super! fajny blondasek z Kasjana! Przystojniak z niego! I piękną masz łazienkę!!!chętnie bym poleżała w tej wannie! ania___________jak temp. Misia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę! Michałek dziś jakby lepiej - od rana nie miał temp - 37,1, cały czas latał, był żywy jak zwykle, teraz położyłam Go spać, miał 37,5. Zobaczymy co będzie jak się obudzi. Wczoraj o 16 znów mieliśmy kryzys - temperatura skoczyła powyżej 39, na szczęście czopek szybko pomógł. Katharsis - zdjęcia obejrzane. Widać, że Kasjanek starszy od mojego Michałka. Śliczny blondynek i jaki pomocnik!!! Michaś ma taką samą układankę - drewnianą, najbardziej uwielbia rozrzucać te autka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBGGG
CZESC DZIEWCZYNY sorry ze przeszkadzam ale mma trojke dzieci i jeszcze sie nie spotkalam z czyms takim otoz moj 7 latek dzisiaj dostal jakies takie male ktopeczki wielksci czubka od igly pod oczami glownie nie mam pojecia co to moze byc moze poradzicie bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam aniu,listko________ dziekujemy!!! no a ja moja lazienka tez jestem zachwycona nie ma co ukrywac hehe wreszcie sie doczeklismy dzis bylam na zakupach swiatecznych prezenty pokupowane tylko dla mojego rozbójnika nie wiem co kupic zabawek pelno wszedzie ale jak cos wybrac to ciezko a wy co kupujecie pod choinke dla maluszkow moze mnie to jakos zainspiruje hehe bo chcialam kupic mu zestaw majsterkowicza czyli narzedzia wiertarka no i stół na te pierdolki no ale ostatnio dostal narzedzia i po co znowu i wszystkie moje plany mi to zepsulo:( aniu_____ a jak Michaś jak ta cholerna temp przesylamy ogromne buziaczki dal niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie pustki..... mamusie chyba prezenty kupuja albo porzadki swiateczne Was pochłonely u nas okna meble drzwi juz pomyte jescze kuchnia zostala i czekamy na swieta hehe pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mam II krechy!!!!!!!!! II krechy po II latach:) DOpielam swego:W bedzie mial rodzenstwo:) Objawow zero,TP wg OM 1 sierpień:) Jutro gin, poniedz beta.. Potem napisze wiecej,buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje ogromne :) fajnie, że nie będę sama chodzić z brzuszkiem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - jestem pod ogromnym wrażeniem!! Gratuluję serdecznie!!! To normalnie wiadomość miesiąca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna____________________wow wow wow po prostu w szoku jestem!!!!!:D ale superowo!!!! gratulacje wielkie! mąż już wie? ciekawe jak zareaguje hihihihi super joaśka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaśka - opowiadaj:) my tu przecież czekamy na wiadomości:) i jak zareagował Mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna pewnie czeka do pon BETY bo gin na tym etapie niewiele jest w stanie stwierdzić, a nawet nic nie jest w stanie stwierdzić:) dobrej nocy i miłego weekendu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za gratki ❤️ Na USG nic nie widzialam,za szybko;) Ale na podstawie testu,wygladu macicy ciaza na 100%. Na poczatku stycznia na USG:) I...mimo ze to 5 tydzien:juz jeden miesniak sie wchlonal,a drugi zmalal do...7mm i maleje,takze super, najlepszy lek:) M koszmar,nawet mi sie gadac nie chce i nie ma co, gwizdam na to,najwazniejsze ze W bedzie mial rodzenstwo i w zyciu nie bedzie sam:) Poza tym cala rodzina zachwycona:) Ps.na bete nie ide,gin mowil ze bez sensu,wyjdzie ze ciaza,ale...to wiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu________ no to jescze raz gratuluje i ciesze sie z toba teraz pamietasz zdowe jedzonko i mało wysiłku przy W napewno to drugie sie uda hehe... nie martw sie wszystko bedzie dobrze twoj M napewno sie oswoi ze po raz drugi bedzie tatusiem i bedzie zachwycony:) aaa no i super ze te miesniaki zanikaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) Dodalam fotki Wojtunia na bobasach:) tesciowa kupila mi...litrowe wiadro sledzi w occcie, pozarlam cale :D:D:D i....wychlalam cala wode :P:P:P Smaki kwasy,jak z W,czuje...ze synus bedzie ;) Buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna____ja do połowy ciąży tez jadłam kwach, a potem już tylko CZEKOLADA!!! :D w superowy słodziak! i widzę lalę i wózek ma. \\maja tez ma kilka samochodów:) chce to niech się bawi wszystkim! ania___co u Was???Jak misio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!! Joasiu - super fotki!! i jak fajnie W się wózkiem bawi:) do mnie jakoś wciąż nie dociera, że Ty w ciąży jesteś:) a te śledzie to mogą być złudne - przecież Ty zawsze kwas lubiłaś - może tak jak pisze Listka potem na czekoladę się przerzucisz? Najważniejsze żeby było zdrowe:) i świetnie, ż męśniaki znikają! Listka - ale super kociak!! U nas dobrze, dziękuję. Odpukać jesteśmy zdrowi, Michaś łobuzuje jak mały dzikus - wszędzie Go pełno i tylko tv - głównie reklamy - sprawia, że potrafi siedzeć nieruchomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania _________ u nas tez reklamy powoduja ze mala siedzi nieruchomo listkaa______ kotek super, za rok tez o takim pomysle joasia_____ jak tam M? juz sie oswoil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa!! Trzeba mieć nadzieję, że po roczku będzie lepiej!! Śliczne nowe fotki!!! Mój Michaś właśnie usnął, a ja mam dziś strasznego lenia i taka jakaś senna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania _______ ja tez mam lenia i to jakiego ide jutro na wigilie do pracy ale bylam zdziwiona jak do mnie zadzwonila kierowniczka i zaprosila, nasze wigilie są dość oficjalne bo pracuje w powaznej instytucji ze tak sie wyraże no ale i tak sie ciesze bo po częsci oficjalnej bedzie dobre jedzonko :P no i spotkam koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam joasiu________- W przesłodki no a ja w ciąży tez bardzo zdrowo sie odzywialam jadlam chipsy paprykowe hehe to byl moj najwiekszy smakolyk a moj K dzis siedzi w wannie i mnie wola \"mama , mama , mama aa \" i tak ze sto razy a ja wymyslalm co on moze chciec bo przed kapiela korzystal z kibelka a on uparcie aa ,aa a on bidulek kupe chcial jescze posadzilam na kibelek i bylo juz ok i zpowrotem do wanny pozdr papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Padam na twarz.... jakaś grypa żołądkowa nas dopadła, zaczęło się od teściowej, wczoraj mąż się męczył, a ja dziś pół nocy siedziałam w łazience... masakra:( oby tylko Michałka ominęło...dziś był taki kochany, widział, że mama zmęczona to nawet grzeczny był....a swoją drogą to dieta cud przed świętami, jestem przeczyszczona jak nigdy......a w nocy mi się przypomniały nudności jak byłam w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×