Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Listka - ależ Ci zazdroszczę tej \"mamusi\"!!! u nas tak ciężko idzie z mówieniem.... co prawda Misiu powtarza słowo mama, ale niestety mnie tak nie woła...my też już mamy butki na wiosnę - w sumie dwie pary - jedne ecco, a drugie z bartka - babcia zaszalała:) ale jakie problemy były z przymierzaniem!!! Michaś taki wstyd zrobił w sklepie, że szkoda gadać! Joasiu - ale to chyba tylko z przekory Twój mąż takie imiona wymyśla?? Chyba nie chciałby dziecka skrzywdzić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszce się pochwalę, że mąż kupił mi dziś nowy aparat - lustrzankę-i jak już nauczę się go obsługiwać to będziemy mieć piękne zdjęcia na bobasach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - troszkę słonko zaświeciło i już wszystkie na spacerach.... my niedawno wróciliśmy, pierwsze fotki nowym aparatem zrobione, efekty na bobasach, zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u nas pieknie! wyszłam dziś w wiosennej katance i nie zmarzłam!:) Aniu____________zdjęcia piękne, jednak co aparat to aparat!no i model musi być odpowiedni!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja tworze prezentacje na studia na zaj ęcia i cos stworzyc nie mogę mam pare slajdów ale cos mi sie to nie trzyma kupy:( u nas śliczna wiosna w przedszkolu mamy wielkanoc na calego siedze i robie pisanki ,palemki, koszyczki wielkanocne itp nawet nie ma czasu dobrze kawki wypić ....... ale najważniejsze ze ciepło juz jest Ksjan do 19 na dworzu pozniej kolacja kapiel i spac a ja mam wiecej luzu bo na dworu on mamy nie potzrebuje wystarczy mu pies kot i kózki i łobuziak wniebowziety:) joasiu_______ dałaś rade przy W to dasz i przy Michałku my mamusie mamy w sobie duzo sił o ktorych nawet pojecia nie mamy gdyby nasi faceci mieli tyle obowaizkow ile my mamy plus jeszce rodzenie dzieci to by wygineli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wszystkim! U nas słońce na pełnych obrotach! katharsis________________jak ja ci zazdroszczę pracy i tego zwierzakowego podwórka. Maja tez na takim latałaby przeszczęśliwa! też lubi zwierzaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas też od rana piękne słońce. Michał nie chce wracać ostatnio do domu - tak Mu dobrze na dworze:) Joasiu - podpisuję się dowma łapkami pod tym co napisała Katharsis - dasz radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kupilismy malej rowerek ale ma radoche teraz na okraglo chce w nim jezdzic linka nie wkleje bo znowu nie bedzie wchodził :P ale gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa,W dostal rowerek na roczek, a do dzis hit, wiec i Wam posluzy:) Bylam wczoraj w koncu o gina, synus wazy 400 gram (sisiorek i jajka potwierdzone,watpliwosci zerowe), wsio ok,kasy nie wzial i....jeszcze na 4D przelaczyl bo cos chcial zobaczyc ,godzine..lezalam ... i oko cieszylam :P:P:P SKierowanie na HbS,WR,morfologie,ale to za tydzien,bo nie mam czasu teraz :classic_cool: Milego week!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękną, słoneczną i ciepłą sobotę:) Joasiu - tak chwalisz tego Twojego gina, ze chyba się zapisze i będę na wizyty dojeżdżać - i tak mi się to opłaci;) super, ze z synkiem wszystko ok, rośnie jak na drożdżach, nie obejrzymy się i będziesz Go ściskać;) Misiowa - wklej fotki na bobasach:) a ja się właśnie zastanawiam nad rowerkiem, tylko kompletnei nei wiem na co zwracać uwagę przy zakupie... Listka - całusy dla Majeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Pogoda na prawdę cudna więc w ogóle nie siedzimy w domu. Jak trzeba wracać to Tomek tak krzyczy jakby mu się coś strasznego działo. Joanna ..... super, że z synkiem wszystko w porządku i popatrz już połowa ciąży minęła. Dzisiaj rozłożyliśmy naszą huśtawkę na polku bo zimowała w garażu. trzeba ją było pomalować i huśtanie zaliczone. A u nas bardziej od rowerka na tapecie jest jeździk - samochodzik. (kiedyś pokazywałam wam rowerek i jeździk). W ubiegłym roku niezbyt mu wychodziło odpychanie a teraz tak zasuwa, że nie nadążam za nim. Muszę potrenować biegi zwłaszcza z górki. Miłej niedzieli życzę. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po spacerku - Mały układa się do snu, a ja piję kawę:) co do świąt, to u nas za bardzo przygotowań nie ma, bo tradycyjnie już wyjeżdżamy - Listka - znowu będziemy blisko;) kupiłam Misiowi koszyczek, pójdziemy do święconki, a potem będziemy odpoczywać i świętować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wszystkim!!! aniu___________a my wyjeżdżamy do mojej babci k. Białogardu. jak misiu lek? Jakieś postępy? Maja lekko przeziębiona. wciąż ma katar i kaszel. Czasem temperaturę, niw eim czy przez to przeziębienie czy przez zęby....:( Ale na dwór wychodzimy, bo ta pogoda!!!! weź tu siedź w domu! Przebiły jej się dwie prawe trójki:) Lewe w drodze:) Byłam ost na DZIECKO TAK pamiętacie Wicę? ciekawe co u niej... buziole dla wszystkich mam i dzieciaczków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale pustki hehe ale wcale sie nie dziwie bylby grzech siedziec przed kompem jak na dworze tak cieplutko u nas mozna na krotkim rekawie chodzic nawet dzis taka leska na ulicy na ramiaczkach szla no ale to juz przesada albo goraca dziewczyna poprostu:P a widze ze nie tylko u mnie na haslo \"idziemy do domku\" jest ryk .......... ja sie tyle z K nawalcze zeby wrocic do domu ze szkoda gadac dzis byl ze mna w pracy i byl zachwycony jak dziadek po niego przyszel to nie chcial isc bo on do dzieci i koniec:) a przygotowania swiąteczne hmmm okna pomyte a od soboty nie ma komu firanek powiesić i okna gołe......... ale trzeba sie wziaść bo swieta za pasem hehe buziaczki dla maluszkow😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski tylko wpadam napisac ze zyje nogi mi do dupy wlaza, wczoraj do 2 sprzatalam a dzis wstalam po 8 i juz po 9 szalalam z mala po miescie, na spacer mnie wyciagnela! jutro wpadne na dluzej, teraz szybko do lazienki i lulu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz posprzątane mala daje mi tak popalic ze wieczorem nie wiem jak sie nazywam ale przynajmniej przy takiej pogodzie spedzamy glownie czas na dworze to mi malo zrobi zniszczeń w domu ja wzielam sie za siebie bylam juz raz w solarium, jutro idę znowu maluje włosy i ćwiczę w domu, jak długo bedzie mi sie chcialo tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry,walcze od niedzieli z grypa zoladkowo-jelitowa, juz nie mam sil,rzyganie i mdlos\\ci w dzien i nocy:( Bylam dzis u gina,nie moglam predzej,dal leki,mam nadzieje ze pomaga bo wykoncze sie calkiem:( Dla mnie wielkanoc to zadne swieta,zwykly weekjak codzien, zero atmosfery i porownania z Bozym narodzeniem... Buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa no prosze, widze ze wiosna do glowy uderzyla :] ja ide w przyszlym tygodniu do kosmetyczki brwi wyregulowac - boli bardzo pierwszy raz...? mala mi tu marudzi :P ide jej kapiel zrobic, potem do was wroce :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa_________zazdroszczę postawy!!!!Ja dziś też solar, a jutro kosmetyczka: ale o ćw nie ma mowy -raczej:( zbieram się od 2 lat!!! W domu na święta nie ruszyłam nic. \\okna chyba umyję po świętach na lato, bo i tak wyjeżdżamy a i tak nie mam jak umyć, bo co zrobię z mają?? joanna____________nasza Maja tez od kilku dni się łapie za brzuszek i sraczkę ma.....nie wiem co o tym myśleć. daję smectę, ale nie bardzo chce pić... macie jakieś pomysły na jej przemycenie? ania_______przeczytałam, co napisałam do Ciebie:) sama tego nie rozumiem!!! hahahahaha ale chodziło mi o to co u Misia, jak się czuję i czy ma na swoim koncie jakieś nowe doświadczenia w poznawaniu świata, postępy w rozwoju misiulkowym itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivetka________czy boli? to zależy jaki masz próg odczuwania bólu:D mnie raczej nigdy nie bolało, ale skubię się już długo...może nie pamiętam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!! Widzę, że wszystkie żyjemy wiosną:) ja na solarium pójdę jutro - w Kołobrzegu;) tutaj nie mam z kim Miśka zostawić żeby iść....no chyba, że dziś pójdziemy z Miśkiem do fryzjera i przy okazji wskoczę na parę minut....no właśnie - Misiowi włosy się rzuciły - ma takie gęste, że szok... jak się obudzi to wygląda jak mały potarganiec:) co do postępów to własciwie żadnych nie widać - gadać nie chce...uparty jest jak mały osiołek...wciąż chińszczyzną operuje;) poza tym uparty strasznie - chyba bunt dwulatka przechodzi...terroryzuje jak potrafi i chce żeby wszystko było po Jego myśli...a mnie czasem doprowadza tym do pasji.... Ivette - dasz radę:) kosmetyczka robi to dość szybko... Joasiu - zdrówka:) Listka - kurcze nie wiem co Ci z tą smectą poradzić...może kup jakiś inny preparat?? wiem, że jest jakiś homeopatyczny- kiedyś znajoma mi polecała, tylko nazwy nie pamiętam.... Misiek ogląda swoją ulubioną bajkę - Tomka.... miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie cwiczyc systemetycznie no ale róznie z tym bywa zdaza sie tak ze zrobie tylko 100 brzuszkow i daje sobie spokoj bo nie mam czasu ale cale dnie spedzamy na dworze wiec troche kalorii spalam tez biegając za Patrycją włosy umalowałam dzisiaj solarium i ivetta podsunela mi mysl zeby od razu wyregulowac brwi bo troche zaroslam a sama nigdy nie zrobie tego tak jak profesjonalistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto zyje wiosna to zyje,ja nie mam czasu,chodze zaniedbana jak kloszard z pod mostu i nie ma szans aby sie to zmienilo narazie.... (solarium,fryzjer,kosmetyczka:co to jest????nie pamietam....) listkaaa___co do smecty sprobuj ORSALIT(to samo dzialanie, saszetki a smak lepszy....) Smecte mozesz z sokiem,kompotem, z cukrem,na slodko,ja nigdy W nie dawalam,bo nie musialam a sama pije bez niczego...a moze Mai zeby ida? Zdycham nadal,milego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna________tak idą zębiska, trójki:( solarium u ciebie odpada, ale fryzjer czy kosmetyczka poprawi ci humor, Joaśka zaszalej!!! dzięki za rady!!!! ania___________Michaś pewnie zacznie całymi zdaniami gadać!!!I będzie wam wydawał komendy:) misiowa_czytam i oczy na wierzch mi wychodzą z podziwu!! 100 brzuszków!!! szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - tak jak pisze Listka - fryzjer czy kosmetyczka i od razu będzie lepiej:) Misiowa - wow!!! ja jakoś w domu do ćwiczeń nie mogę się zmobilizować, dobrze, że chociaż chodzę na ten wodny aerobik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×