Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

ja sie zameldowac tylko,napisze w wolnym czasie..... Netu nie mialam!!!!!!!!!! Dzis prywatnie lekarza wezwalam do W,po 18,00 ma byc. 4 doby juz nie spie:goraczka,katar,placz,przeklęte ostatnie 5mu ida, mega kupy,wszystko naraz,pewnie gardlo jak zwykle do tego, myslalam ze przejdzie,ale coraz gorzej,lekow potrzebuje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem,jestem:) Sama nie wiem od czego zacząć...Bartuś już kawał chłopa: 98cm i 17kg wagi:) wiec cięzko Go nosić jak się pcha na ręce:) Gada już całkiem sporo,część tak po naszemu i oczywiście po swojemu najwięcej.Jest już taki fajniutki,całuje mame i tylko czekam jak powie ze mnie kocha:):):)-pewnie jeszcze troche poczekam. Teraz pilnuje Go moja mama bo ja wróciłam do pracy.Najpierw ponad rok pracowałam u kogoś a teraz razem z koleżanką rozkręcam własną przychodnie:) Joasia gratuluje dzidziunia brzuszkowego-szczerze mówiąc myslałam że się nie zdecydujesz po takim porodzie;( No ale gratuluje i dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuce troszke nowych zdjęć na picasse to obejrzycie mojego wielkoludka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugtuigb
joannaz- czytam ten topik i masz jakiś niski poziom wypowiadania się niestety tak wsiowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz wyszedł od nas jakąś godzinę temu, zmiany wciąż są, ale jest lepiej. Wciąż antybiotyk, wziewy i cała reszta, tyle, że babcia będzie musiała się z tym męczyć i mam wyrzuty sumienia, bo powinam zostać.... Joasiu - co powiedział lekarz? i jeszcze nie rozumiem po co ktoś czyta ten topik jeśli nie ma nic ciekawego do powiedzenia, jeśli nie podobają się wypowiedzi Joasi wystarczy ich nie czytać...i już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mam dosc :( jestem do d, mala przeze mnie choruje a moj zwiazek to porazka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivetta______ jak dziecko choruje atmosfera robi sie napięta i o klotnie nie trudno dlatego moze przeczekaj, mala wyzdrowieje to sie stosunki polepszą ania buziaki dla Michasia baderka _____ co tam slychac brzuchatko nasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawą! Ivette - tak jak napisała Misiowa. Spokój, spokój i jeszcze raz spokój, Ania wyzdrowieje to wszystko będzie lepiej, nie obwiniaj się, to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - specjalne pozdrowienia dla Patrysi👄 i oczywiście dla naszej pięknej narzeczonej 👄 u nas zima, zima i jeszcze raz zima, nie pamiętam kiedy było tak biało, aż mi żal, że nie może my tego wkorzystać na sanki, juz tydzień siedzimy w domu, zwariować idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy burawku,wsiowy..to TY jestes,buhahahahah kasik______mialam miesniaki na macicy,zrobily mi sie po porodzie z WOjtusiem,ale..ciaza spowodowala ze zginely,inaczej... przez najblizsze 3 lata bym sie nie zdecydowala na ciaze... (tzn zaszlam z mysla ze one zgina i zginely) To z Bartka kawal chlopa jak...17 kg wazy:) Byla pediatra,ida 5:wszystkie naraz,katar,kupy, goraczka,placz,plus...gardlo zawalone i ogien:antybiotyk ma, jakis nowy na 3 dni,tylko 3 dawki,wczoraj pierwsza dostal, juz dzis ciut lepiej.Aczkolwiek noc nie przespana,placz itd, mam nadzieje ze jutro bedzie lzej...No ja sie zastrzele z tymi przeklętymi zębami!!! Nie doczytalam,nie mam czasu,zrobie to jak W sie polepszy! Milego week,buziaki dla dzieci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wszystkim!!!!! na początku ZDRÓWKA dla naszych choraczków! misia, wojtusia i anusi!!!!! iveta____________misiowa mówi bardzo mądrze! jaka maja zachorowała i jeszcze to poparzenie nam się przytrafiło wciąż na siebie fukaliśmy, ajk się mai polepszyło, to m. się zaczął przymilać i \'przepraszać\' więc będzie dobrze!!!! i nie obwiniaj się, że to przez Ciebie!!! ania____________tez bym miała dylemat! Ale jeżeli Misiu lubi przebywać pod opieką babci, jakoś ci to wybaczy:D a ile by was nie było? Ja sie byczę, kol.zabrała majusie na sanki:) Dodam jakieś foteczki zaraz. kasik_______________to ty bizneswoman normalnie jesteś!!! pozazdrościć bartusiowi takiej mamusi!!!!:) a 17 kg to rzeczywiście wielki chłop z niego! Czym ty go karmisz?:D joanna, misiowa, justyna, baderka, aga 🌼 i kogo tam pominęłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejrzałam galerie naszych cudeństw! katharsisi, magda_r__________jakieś nowe zdjątka proszę dodać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LK llpkiiiii
ty joannaz- jak dziecko podłapie twój poziom słownictwa to do żadnej szkoły go nie przyjmą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieewczyny no nie wiem czy sie polepszy bo od pazdziernika zaczynam studia w oplu wiec raczej razem nie bedziemy juz... mam dosc matkowania doroslemu facetowi, jedno dziecko juz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej listka_______ Majunia z zdejcia na zdjecia coraz śliczniejsza😘 a Wasz kot widze ze lata hehe i wszedzie za Majunia chodzi nawet w ...kapieli aniu_________ fajnie ze lecisz na ten bal a Misiu napewno z babcia sie super bedzie bawił i babcia juz o niego zadba bez obaw!!! joasiu_________ osz te zeby przklete ale na pocieszenie pamietaj , ze ...\"to juz jest koniec\" hehe ivette__________ nie martw sie wszystko sie ułoży ja z moim tez mam od tygodnia wojne bo wyobrażdżcie sobie ze odkad poszlam do pracy i on np wraca szybciej to i tak gdzies polezie i np kładł u mojego wujka kafelki bo wuja sobie tak wymyslil zamiast przyjsc do malego i sie nim zająć , obiad dac czy nawet sie pobawić a K teraz tego potrzebuje bo zawsze mial mame a teraz tylko z dziadkiem siedzi ........... wiecie jak mnie to denerwuje i nawet raz sie mnie nie spytal jak w pracy podoba ci sie czy co bo uwaza ze po pracy w przedszkolu nie mozna byc zmeczonym itp chodze zla jak osa najlepiej jakby go wcale nie bylo to przynajmiej bym wiedziala ze nie mam na kogo liczyc i koniec a tak to jeszce musze jego zagran sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_na chwile koniec,bo zaraz zaczne od nowa;) Bry,nie nadrabiam,wpadam w przelocie.... Wojtuś ma cała buzie w plesniawkach, zywa rana, jak pedzluje lekami krew az sie leje, juz nie mam sil,sie chyba zastrzele... Wrzask niesamowity,jesc-pic prawie zero... Milego week ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa_______________nie wydaję!!oj nie!!!!!! po prostu kol mi oddała welon i tak przy okazji się powygłupialiśmy:) katharisis ❤️ ten kot, to fakt, albo chodzi za Mają, albo Majula za nim!!!! miłują się, że hoho i wzajemnie dają sobie kissy! mój m. również uważa, że ja opiekując się mają w domu nie mam prawa być zmęczona pewnie jak pójdę do pracy, tez nie będę miała prawa tak twierdzić! padalce z tych facetów!!! ania pewnie tańczy...... joanna_____________współczuję tobie i Wojtusiowi, was wszystko jakoś tak mocno dotyka:( życzę zdrówka, i szybko wszystkich zębów, żeby już był koniec tej męki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis, faceci to jednak durni sa. wiesz, moj dzis nawet pozmywal gary ktore 3 dni sie kisily w zlewie :D :D :D nie zamierzalam ich nawet dotykac, no ale ladnie zmyl, nawet podziekowal jak mu obiad podalam.... ale nie zmienia to faktu, ze mam dosc bycia praczka, i sprzataczka i zero jakiejkolwiek pomocy. pewnie jutro tez cos mi pomoze a potem znowu bedzie to samo, juz za dlugo go zna, zeby dac sie nabrac, mamusia go wychowala jak na jedynaka no i masz babo placek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie w małżenstwie narazie zawieszenie broni:P mój M sam z siebie wczoraj umył kibelek wanne umywalke i podlogi w łazience pokoju przedpokoju i schodach i to jak dokladnie, aż sama zdumiona byłam!!!! tylko zobaczymy czy jeszcze jemu sie takie coś kiedyś udzieli bo jeśli to podliz tylko był to dlugo pokoju nie bedzie hehe ivette________ no niestety ja ostatnio mojemu M probowalam przez pół godz wytłumaczyć o co mi chodzi tzn dlaczego jestem obrażona a on biedak i tak nie wiedzial ............ ale najważniejsze ze jest dobrze bo ostatnio bylam na niego taka cieta ze szok, ivette --- u ciebie pewnie tez to minie , a jak aniusia zdrowa juz?? aniu_________ i jak po wielkim balu musialo być super, ekstra !!! no i jak Misiu sie czuje?? joasiu____________ jak Wojtuś lepiej??????????😘 aha zawsze mam sie spytac wiesz juz co bedziesz miala synka czy moze tym razem córeczke??? i czy wogole bedziesz chciala wiedziec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette_________ te 86 w nicku to twoj rocznik??? a jakie studia chcesz rozpocząć i ty mieszkasz w polsce bo mi sie cos ubzduralo ze za granica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka, Ania w sumie ok jedynie co to ma katarek i rano obsmarkana jak nie boskie stworzenie i czasem zakaszle ale nie ma goraczki ani nic wiec spoko miedzy mna a A troche lepiej, osttanio nawet po obiedzie zmywa ;) moze jest jeszcze jakas szansa... katharsis, obecnie mieszkam w Anglii tak, rocznik 86 studia dostalam sie na internetowe reklama i marketing, ale nie wiem, czy nie skladac papierow na cos jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie tak pada śnieg ze nic nie widać mam w miare wolny dzień bo mieszkanie posprzątane i obiadu nie musze gotowac bo jade do dziadków :P lubie takie dnie a co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! my dziś byliśmy rano na szczepieniu na meningo. Maja oczywiście płakała. gdy weszliśmy do gabinetu od razu wiedziała o co chodzi i zaczęła jęczeć. No, ale było lepiej niż ostatnim razem!:) Majulka mierzy 86 cm, niestety schudła 100 g od 15 gru. waży 11,200 bo ona nic nie chce jeść! no i była chora. Znacie jakieś sposoby na polepszenie apetytu malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do listki
Apetizer albo BioAronC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette________ na pewno z mężem bedzie lepiej heeh no to tylko jestes o rok odemnie starsza a ile Ania ma bo moj Kasjan2 latka listka__________ no a na szczepieniu narmalne ze dzieci placza a nie ma zadnych powikłań poszczepiennych???? aniu_________ a ty jeszcze balujesz ? pisz jak było!!!!!! lece pomoc mamie bo ma jutro urodzinki i mamy troszke roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis dzieki bogu to nie maz mam suwaczek w podpisie :D rok i 4m bedzie 1.03 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×