Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aluniaa 26

od kiedy dziecko powinno przespać całą noc?

Polecane posty

nie ma reguły, moja ma skończone 9 miesięcy i do tej pory przespała w całości tylko jedną nockę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita_raben
witam, temat pewnie stary jak świat dzieci budzą się i płaczą a rodzice są już zmęczeni :-o niestety, nie znam odpowiedzi na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma prawie 3 mce i od miesiaca spi 3/4 nocy a czasami cala noc tzn zasypia ok 22 a budzi sie ok 5 rano, a niekeidy o 8 rano :) wiec nie ma reguly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam ostatnio oto moją koleżankę, Jej córka przespała całą noc pierwszy raz jak miala 1 rok i 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, że dziecko jest gotowe do przepsania całej nocy dopiero w około 12 miesiąca, ale mój synek od 2 miesiąca życia przesypia całą nocke bez budzenia. Czasem wybudzi się i domaga się jedzenia, ale to są sporadyczne sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhgfgdfhg
moja ma już prawie dwa latka i jeszcze nie przespała w pełni nawet jednej nocy!!!! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek spal całą noc w wieku 2-3 miesięcy teraz ma 4,5 miesiaca i się budzi na żarełko ok 1-2 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn w wieku 3 miesiecy przespal cala noc, Natomiast corka ma juz prawie 3 lata i jeszcze nie przeypia mi calej nocy. Nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corka przesypiala noce od momentu gdy miala 2,5 miesiaca do skonczenia 5 miesiecy :) no i sie skonczylo, a tak bylo pieknie, teraz budzi sie 2-3 razy, cierpliwie czekam na powrot przespanych nocek. Chyba u kazdego dziecka jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×