Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

test IQ kiedyś robiłam sobie w poradni psychologicznej i na pewno był bardziej wiarygodny niż z internetu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej porze niestety pustki na kafe,nikt nam nie pomoże:( jedna osoba teoretycznie może wysłać 60 postów na godzinę,nas jest dwie-więc jakbyśmy sie starały to w godzinę 120 postów,nie uda nam się zrobić 300😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jakie IQ Ci wyszło:) pewnie wyższe niż przeciętne:) mnie chodziło o to, że czyms takim ktoś mógłby nam pomóc dobić do 10000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem;) jakby tak wpadło 300 osób z jakimiś reklamami....;)IQ wyszło bardzo,bardzo zadowalające;)ale przyznam że trochę się bałam wyniku,bo gdyby wyszło kiepsko ...wiesz,mieć na piśmie że jesteś głupia....nie wiem czy bym to przeżyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak ale przyjemniej jest dostać potwierdzenie że głupim się nie jest;) co nie zmienia faktu że czasem czuja się jak totalna idiotka:o ech.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej porze to chyba nie będzie miarodajny:) ale sądzę, zę w granicach przeciętnych się mieszczę;) a jak totalna idiotka też zdarza mi się czuć;) a nawet czasem zachowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba kobieca specjalność,zrobić z siebie od czasu do czasu idiotkę:P albo to tylko moja specjalność i tak sobie wmawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety robią z siebie idiotki czasem, a faceci czasem idiotów:) takie życie:) ale w czerwcu chyba jeszcze mi się nie przydarzyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze moja norma miesięczna wynosi...trochę więcej:D ech...testy mierzą trochę co innego niestety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro test mówi, że jesteś ponadprzeciętnie inteligętna, to robienie z siebie idiotki tego nie zmieni ;) pewnie wszystkie funkcje w górnej granicy;) to ile nam jeszcze brakuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Fasolka,wiem,ale ja nie lubię robić z siebie idiotki:D chociaż w sumie powinnam sie już przyzwyczaić:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak nabijemy za dużo i nie dojdziemy do końca, to jutro ktoś będzie miał łatwiej ;) i nas wyprzedzi;) a gdybyśmy tak doszły, to jakbyśmy się tym 10000 podzieliły? bo któraś by musiała go złapać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie:D jaka rozsądna niewiasta:D ja już wymiękam na dziś,fajnie że jeszcze byłaś na topiku,bo mi smutno było;) i jakbym przyszła i byłoby pusto to by mi było jeszcze bardziej smutno;) 🌻dziekuję za towarzystwo,do jutra;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już się położę, bo trzeba się w jako - takim stanie w pracy pokazac;) a towarzyste\wem swym służę;) dobranoc:) kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się u stron narobiło... no, no :) Przybyłam \"cześć\" powiedzieć i też się za sprzątanie zabieram. Pralka się zepsuła - w rękach muszę ciuchy prać... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam Ci chyba z góry jakieś sygnały dają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... Natchnienie z nieba... Niebiańska w końcu, prawda? Jakieś wątpliwości co do mojej tozsamości? :P Cos mi tam błysło z góry, że chyba pewna istotka zagubiła drogę do biurka z ksiażkami... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×