Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

no, nawet chodzić nie muszę :P w domku pijemy ;) poza tymjestem za nią odpowiedzialna, więc muszę dobry przykład dawać ;) zrobiłabyś kasting na nowego opiekuna ;) ludzie mają rózne masochistyczne skłonności, tomoże ktoś by się zgłosił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
dobry przykład?;) wow:D a co pijecie w domku,ja też chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, tylko wczoraj piłyśmy (tzn. przedwczoraj) - okocim jakiś czy co ;) ale generalnieostatnio mnie po wszystkim zoładek boli :O a zmieniając temat - stałam się ofiarą jakiejś dziwnej insynuacji :O zajrzyj sobie na topik o meczyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
widziałam:D:D chcesz mieć jakieś dziecko?:P nic mi nie mówiłaś,a jestem Twoją narzeczoną:o no wiesz co-ja to musze przemyslec teraz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
ja?:P ale to nie moje dziecko:P ej,w co mnie chcesz wmanewrować?:P:D ja się nie dam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
jak to nie Twoje?:P ej,to jakaś grubsza afera jest:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
e tam,nie chce mi się:( w chwili obecnej chce mi się tylko zimnego piwa,co jest niestety nieosiągalne😭ale mam DÓÓÓŁŁŁ:o jutro idę do lekarza,może zahaczyć przy okazji o psychiatrę?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
do laryngologa tylko:D ale obok jest psychiatra:P ok,coby nie smęcić-jak zabawiasz swoją nową siostrę?;) na długo przyjechała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nasmęć w @ w takim razie ;) jak tylko odpiszę ci na tego zaległego ;) na razie chyba jakoś słabo ją zabawiam :O masz jakiś pomysł? :D jutro się na zakupy wybieramy ;) mam nadzieję... bo dziś plan popsuła pogoda :O a zostanie pewnie jakoś do końca tyg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
może nasmęcę ale nie wiem czy jesteś w stanie znieść taką dawkę depresji:D pomysł na zabawianie siostry...chmmm...ja bym pewnie zabrała ją do baru:D:D ale ja jestem...inna:D zakupy fajny pomysł o ile siostra została wyposażona w gotówkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
została ;) zobaczym co z tego wyjdzie :P a mówisz oczywiście o barze... tlenowym? :D smęć... przecież nasze @ to nic innego jak smęcenie ;) tyle, że ja na razie weny nie mam :O ale może to i lepiej, bo natchnienie większe gdy sytuacja kiepska... a że póki co ustalbilizowana.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
to dobrze że ustabilizowana;) ja mam natchnienie w bezsenne noce,więc się bój:D taak,bary tlenowe;) nawet jakiś widziałam kiedys,ciekawe co się tam robi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapeszając ;) pisz smiało - skrzynkę mam pojemną ;) chyba się człowiek tam dotlenia? ;) nie wiem, nigdy nie byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
dotlenia? ale jak?zawsze mnie to zastanawiało:D nic to,na razie się nie dowiem bo żadnych barów chwilowo nie odwiedzam ok,ja się już pożegnam:) pewnie i tak będę się wiercić na łóżku do czwartej ale może się uda usnąć;) dobrej nocki;) i żadnych dzieci bo ślubu nie będzie:P pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałem że gdzieś tu sie szwędasz i sie zastanawiałem czy tutaj też zaglądniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz, że czarodziej już stracił swoją moc i nie potrafi już czarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzięki czarodziejowi poczułam magię 👄 Ale w tym przypadku posłużył się malutka pomocą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziej musi sobie radzić na różne sposoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×