Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość 23mmmmm
powiem wam juz niedlugo tzn na dnich jak ta sie historia skonczy narazie powiem tylko tyle ze nie moge sie skupic na niczym i nie moge sie na niczym skupic tylko ta jedna kobieta mi jest w glowie niewiem jestem moze za bardzo uczuciowy??????? co otym powiecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23mmmmm
hej.napisałem ze napisze cos o tej historii jak sie skonczy...... wkoncu sie stało porozmawialismy powiedziala mi cos niewierzylem ...powiedzialem jej co czuje do niej i jest wielkie rozczarowanie teraz niewiem juz jak ja zapomniec o niej niewiem co bedzie dalej...niemamam juz sil...:(:( Ale niestety trzeba zyc jakos dalej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie trupa, ale temat z prawie niewyczuwalnym tętnem... A co sie stało? Nie wiem. Jaga gdzieś znikła... Mirell pomimo zapowiedzi nie pojawiała sie... Lel też już tu nie zagląda... Ewelina choć siedzi na necie nie wchodzi tu... Fiolka na urlopie... ptactwo odleciało pewnie do ciepłych krajów... z Tym nie wiadomo co jest... Po prostu jedna wielka kicha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam pomóc, ale nikt nawet nie zauważył, nikt nie chce gadać. Smutne to. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolko jak tam urlopik? Udał sie wypad ze znajomymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w realu już nam 2 miesiące razem przeleciały... a ogólnej znajomości to już z 5 miesięcy będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ... I nie było wątpliwości, żeby się spotkać w realu? Ja bym chyba spanikowała :) Co innego pogaduchy przez net, a co innego twarza w twarz ... Podziwiam odwagę :) I troszke zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie było takich wątpliwości... zanim sie spotkaliśmy poszły tysiące smsów w każdą strone, także już coś sie znaliśmy... a później było pierwsze spotkanie... drugie... i tak dalej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznaliśmy sie na innym temacie... a na tym tylko czasami rozmawialiśmy ;) Sam nie spodziewałem sie, że tak rzeczy sie potoczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×