Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

wszystkim ;) starym i nowym ;) no nareszcie ktoś się pojawił ... Graf, dziękuję, udał się :) tylko pogoda mogłaby być lepsza :O aco tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Fasolko 🖐️ :) To fajnie, że sie urlopik udał :) To już spowrotem rzuciłaś sie w wir pracy? czy jeszcze masz chwilke oddechu? A cio u nas? A dziękuje, bardzo dobrze :) Mały wypadzik planujemy i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...Widzę, że to spotkanie starych znajomych, więc nie będę się wtrancać ( celowy błąd :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarasahara zostań z nami :) Im więcej osób tym lepiej :) w końcu coś sie zaczęło dziać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Fasolko gdzie jesteś? Sarasahara to może opowiedz coś o sobie, tak jak to jest w zwyczaju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wir pracy to za dużo powiedziane, ale juz po urlopie w każdym razie :O a tu pogoda się fajna robi :O a wy gdzie się wybieracie? Sarasahara (czy to się jakoś skraca? ;) ) - witam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to się skraca? Sama nie wiem :) Tak mi przyszło do głowy, nie wiem skąd :P Możecie to skracać jak chcecie :) Zobaczymy co z tego wyjdzie hehe. Jeśli zaś chodzi o mnie, to jestem z Bytomia. Mam 25 lat. Skończyłam studia ekonomiczne ( ale ekonomistką się nie czuję :) ). Teraz pracuje jako asystentka w niemieckiej firmie. Ps. I jestem sama jak palec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie chce nic mówić, ale Sara kwalifikuje sie do klubu Seniora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Ledwie przyszłam i juz awansowałam na staruszke :) Słabo!! Ja się czuję dość młodo...Skleroza jeszcze nie doskwiera, więc nie jest źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Fasolka jest jedną z założycielek, a ja honorowym członkiem więc w imieniu klubu chciałem Cie do niego zaprosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie, w imieniu seniorek, których coś ostatnio jak na lekarstwo, a których ja jestem w takim razie przedstawicielką witam w naszym zacnym gronie :D Graf - jak ja się pojawiłam, to klub już istniał, więc raczej do zalożycielek się nie zaliczam :P kolejna nagroda? :D już więcej zakupów nie zniosę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Jagi tu nie ma więc Jej jako nagrody sobie nie wybierzesz.... więc chyba te zakupy jedynie pozostają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sobie poszły.... to ja sobie też pójde już na dzisiaj... Dobranoc 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darroo
a moze mnie ktos pokocha:( 27lat 2 zwiazki do dupy z czego 10 lat w plecy:( 3lata i potem 7 i dalej lipa ,juz niemam sil na milosc i zrozumienie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×