Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

To znowu ty..... nie mam ochoty polemizować na ten temat z niektórymi osobami. Ty powiesz milości - wypierdalaj, - ja nie. Ja ci nie mowie że masz w nia wierzyć, twoja sprawa, a moja czy ja wierzę, nic ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłosci nie da sie zamówić czy ją znależć.to uczucie które kojarzy sie z konkretną osobą.Miłosc jest skupiskiem różnych uczuć i odczuć.Wiec denerwuje mnie jak ktoś szuka miłości.To po prostu sie staje.Miłość jest lub jej nie ma.Nie czułam pustki gdy nie kochałam,czuje j ą teraz bo kocham...Dlaczego?Bo nie ma przy mnie OSOBY którą kocham.Nie mowie ze tesknie za miłością tylko konkretnym facetem.No ale ja sie nie znam bo szczelam oczami i flirtuje ile wlezie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli czegoś ci brakuje i pragniesz to tego szukasz , jeśli pragniesz miłości to ją szukasz tak jak spragniony wody gdy chce mu się pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joletka nie bede psuć tego topiku,chcesz to szukaj miłości.Moją zasadą jest nie wiązac sie z facetem zranionym ,świeżo po nieudanym związku.Taki ktoś mówi ze chce miłości,ale ma na mysli tamtą kobiete.Bo miłośc kojarzy Mu sie z KONKRETNĄ OSOBĄ.Nie lubie takich tematów wiec znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja się tu z kims wiążę? poznaje ludzi poprzez rozmowe. Dobra, ide sobie na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołek ona...---> mi tam odległość nie przeszkadza ;) Drogie Panie uspokójcie sie... każdy coś tam w życiu przeszedł... jedni kochali szczęśliwie.. drudzy nieszczęśliwie... a niektórzy wcale... w każdym z tych 3 stanów można szukać miłości... bo nawet w najbardziej udanym związku można odkrywać na nowo jej oblicze... To by było na tyle na teraz ;) Wpadne tu później :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dodam jeszcze do tej odległości, że prawdziwa miłość przezwycięży wszystko:D A żeby ta miłość była to nie wystarczą dwie , cztery czy dziesięć rozmów na forum. Miłość dopada nas niespodziwanie, niewiadomo gdzie, niewiadomo kiedy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dość spokojnie ;) znowu na chwile na robote wyskoczyłem, a przed chwilą z urodzin wróciłem ... i musze sie ciutke na jutro pouczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze ? ... to wole tu z Tobą/wami pobyć na kafe niż zaglądać do kser :D ... zawsze można sie rano pouczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak, jasne a rano nie będzie Ci się chciało wstać- wiem z doświadczenia:D Ale i tak się udawalo.. dzisiaj coś pustki tu u nas:/ jak narazie my dwoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano pusto tu coś :( najwyżej przed samą laborką przeczytam to albo na ściąge zrzuce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio też całą kartkówe przepisałem ze ściągi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś sie pojawił i niestety nawet nie przedstawił :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to mam gdzieś i dalej na większości kolokwiów, egzaminów przepisuje ze ściągi... czasami sie nie przydaje ale warto ją mieć przy sobie ... to jakoś dodaje pewności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×