Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

ja już idę spac.smutna zasnę ale co ta.i tak już mi lżej dzięki wam. 🖐️ jeszcze chwilkę was poczytam w ł.óżku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko ze miło ze jakiś facet,gdzieś daleko nie ma w nosie problemów innych ludzi.przeciez zupełnie nieznajomych...a jednak przyjaciel:)dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze jeszcze poczytac dziś ... uszy do góry dziewczyny dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wrona
czesc Mirelli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wrona
wszyscy spac? ja jeszcze posiedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirell martwie sie o wszystkich ;) az siwe wlosy mam hehe ale na mnie mozesz zawsze liczyc :D podejzewam ze na reszte z tad tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wrona
mi sie wydaje, ze jak sie układa do człowiek nie szuka takiego forum,...na innych bzdety gada...dlatego tu tak nastrojowo he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze nie jestem tu bo mi sie nie uklada wrecz odwrotnie :) jestem tu bo w takim miejscu mozna spotkac wartosciowe osoby i za to cenie to forum bo udzielam sie tu od paru lat i sie jeszcze nie przejechalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wrona
o to miłe co piszesz, ja mam wokół siebie wielu ludzi, rodzine, przyjaciół, ale nie o wszystkim mozna i chce sie mówic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wrona
...ale jak nam zielono zostało..ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsumie powiem ci ze tez nie mam z kim pogadac o problemach czy rozych przezyciach w srod swoich przyjaciol bo oni inaczej swiat postrzegaja a tu jest inaczej choc nie mowie o problemach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wrona
nie ma ludzi w 100% szczesliwych...ja sie ciesze ze mam fajne, zdrowe dzieci, rodzenstwo, lubie moja prace...tylko ten mąż mnie czasem tak wkurza jakby z innego swiata był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wrona
23 maja mam urodziny, mój mąz dwa dni po mnie. Wymysliłam i przygotowałam super impreze urodzinową dla nas i znajomych, ma sie odbyc jutro. A on focha wywalił, ze nie idzie, bo; nie skonsultowałam z nim listy gosci nie zapytałam go czy taka forma imprezy mu odpowiada i ze go olewam...jakis komentarz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona wrona
czary mary hokus pokus...zmieniony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego z okazji urodzin:) a nie mógłby tego potraktować jako prezentu urodzinowego? tak po prostu... sam pewnie palcem nie kiwnął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×