Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość mendela
mam dzisiaj ciezki dzien i myslalam ze rozmowa na forum moze poprawic mi humor bo niestety na zadnego pseudoprzyjacieal nie moge liczyc ale chyba sie mylilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończe z tym na dzisiaj i może już na zawsze.... zobacze jak będzie jutro ale na chwile obecną są marne szanse że sie tu pojawie... chyba że coś mnie przekona... jakby ktoś chciał pogadać to wiecie jak.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak to sie wlasnie konczy... Graf, wrócisz wrócisz no i Książę co tam u ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam juz sobie pójść ... nikt nie chce tutaj nikogo obrazić, miałas ciezki dzien i chyba chcesz koniecznie z kims podyskutowac ostro, ja sie do tego nie nadaje i nie chce mi sie trzeba wykazac troche dobrej woli w rozmowie mendela ..... dziwi mnie twoje zachowanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolkah a nic ciekawego ani nowego. Dzisiaj chociaz troche spokoju. Chociaz strasznie dzis mi sie nie chcialo wstac ani robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendela
bo ludziom nigdy sie nie chce jak maja sie troche wysilic dla kogos innego,oni z natury sa egoistami...nie wiem co Cie dziwi to ze chcialam porozmaiwac z kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książę, bo to taki poniedziałek, u mnie też ciężko było, ale sie rozkrecimy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam dzisaj gosciu u ktorego robimy mieszkanie powiedzial ze ma zjazd rodzinny i chcialby zebysmy zrobili sobie wolne:) Ale moze pojedziemy na inna robote. Jutro bede wiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ... oby do weekendu.. a tymczasem już zmykam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ciekawego. Dzien pracowity. Czuje sie nie najgorzej ale jestem zmeczony i spiacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×