Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Jeanka gratuluje wyboru :) Mirell to ci wspolczuje :( a to ci sie ktowa za sciana trafila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się tylko czy po przejsciach z takim typem jestem w stanie pokochac kogos jeszcze bez żadnego ale.bez strachu ,bez podejrzen.tak zwyczajnie..po prostu oddac komuś całą siebie i nie bac sie o jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeanka rozumiem tez ztym alkoholem :0 uciazliwe jest :P sam duzo pije i ze soba nie moge wytrzymac :) a co dopiero ktos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem mirell co masz na myśli.. ja właśnie podejrzewam że to jest moja największa bariera we mnie samej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam sie żalic i zepsułam atmosferę.sorki ale musiałam sie wygadac bo straszne mam cisnienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirell naperwno sie znajdzie facet ze , jak go zobaczysz to odrazu go pokochasz :) i to bedzie ten jedyny prawdziwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tą kawę pijesz? Bo co dobrego w alkoholu? Okropnie się czułam będąc współuzależnioną... Kurcze! Jak tak będę wracać, to sesję zawalę ;) A bardzo ciekawe rzeczy mam... np. przebieg i etapy prac w analizie wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia popieram sam mam takie nastawienie do zycia :) Mirell nic nie popsulas po to nas tu masz :) zebysmy mogli o wszystkim porozmawiac :) i jak sie uda to pomoc nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sppacja
mam dosyć... przepraszam, ze tutaj, ale musze to gdzieś wyrzucić... połówka kojarzy mi się na razie z jednym... a drugiej polówki nie będzie... nie po tym wszystkim... a od godziny awantury, pretensje... i tak od lat... a ja nie mam już siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirellka - bardzo dobry pomysł :) Tylko wyszukaj godnego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez nigdy tego nie powiedzialem ze jestem :) No i sie wydalo :) dlaczego jestem sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło miec kogoś komu powie sie o smutku, samo powiedzenie i rozmowa dodaje siły, a smutek choc nie znika ale jest inny troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten;ty nie powiedziałes a le my myślałyśmy. nikt juz nie jest bez wad.:(ale alkohol-to straszny nałóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to ze odrazu jestem alkocholikiem i chodze wiecznie nawiany :) Poprostu lubie sobie piwko wypic wieczorem a tak jak mi smutno to niestety lubie sie nawalic :) przedwczoraj tak mialem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×