Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

coś serwer pada.... ja jak mi było smutno, to po prostu płakałam, nie piłam niczego, a może powinnam bo wtedy mniej byłoby łez ... nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten-piwo piwu nie równe, nie przesadzajmy,czasem tez wypije na imprezce,ale chyba nie o tym tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona na litosc boska ratuj sie puki mozesz !!! jak ty masz teraz takiego facweta to co dopiero bedzie za 10 lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ogolnie w tygodniu to z piwko 2 ale na co 2 weekend potrafie sie niezle zalac :( a facetowi w tym wieku to juz raczej nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wigilje to najgorsze dni ostatnio w moim byciu.nawet nie byłam w stanie przytulic go i złorzyc życzenia.nie mogłam i już.nic mnie nie tłumaczy bo to porzeciez dzień wyjątkowy,ale niestety nie dałam rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojca się nie wybiera, a szkoda... ja też nie mam nic przeciw alkoholowi, ale trzeba umieć pic i wiedzieć kiedy przestać poza tym kiedy nie pije jest ok, choć mu nie ufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellka, nie masz czego sobie wyrzucać, człowiek męczy rodzinę cały rok a na święta trzeba nie wiadomo jak sie zachowac, nigdy tegio nie rozdzielalam, i do tej pory wie dlaczego, wiec sam jest sobie winien, nie zamierzałam niczego udawac, nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez niezbyt wspominam swoje dziecinstwo, smutne ale prawdziwe, nie wiem nawet czy przestałam byc dzieckiem, choc chyba od zawsze byłam dorosła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zyjemy zyjemy.. bo musimy sobie jakos radzic, i damy rade i powiem wam ze za kazdym razem gdy utne coś podobnego to czuje sie o wiele mocniejsza... i teraz mi w miare dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze kazdy ma lub mial jakies przejscia szkoda ze takie zycie okrutne bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też trochę lepiej, choć za ścianą niewesoło... ale wolę nie wkraczać, bo znów powiem dwa słowa za dużo i będzie afera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona życze powodzenia w nocy, mam nadzieje ze posną bo ja to zawsze czuwałam w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też lecę, jeszcze cosik zrobie.... dobrej nocy dla wszystkich i powodzenia,siły i odwagi dziewczyny.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie randka :) Wiem po co mnie ona zaprosila :) oczywiscie pomoge :) bo moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest najlepsze? że jak mu źle, to pójdzie, wypije sobie, wyżyje się na rodzinie i już mu lepiej... ja tez bym tak chciała... ewcia, fiolkah - dobranoc i dzieki:) ten - udanej randki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ja tez sie położę ..dobrze ze mam jeszcze inne łózko;nie zasnęła bym obok tego idioty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×