Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

jest mi bardzo smutno z powodu smierci agaty Mroz, ma coreczke malutka, sciska mi sie srece bo tak bardzo chciala ja przytulic...... ja tez nie moglam przytulic swojego dziecka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś pusto tu dzisiaj :( To ja sobie pójde wcześniej do łóżeczka :) PaPa 🖐️ 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorola
a jest ktos z lublina????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
witam wszystkich;) ja będę za 2-3 godzinki:) ale pewnie już będziecie wtedy spać:P więc pozdrawiam i ściskam mocno;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
Lel-czasem mamy takie dni że pustawo jest niestety:) a czasem są wszyscy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️bardzo dziś smutam...czemu los czasem daje wszystko a pózniej zabiera....tak mi smutno ze łzy same lecą....idę do łóżka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jest mi wciąz smutno..wczoraj próbowałam pocieszyc,dodac otuchy.wyłam jak durna a wieczorem zastanawiałam się nad ludzkim zyciem.czy wszystko jest gdzies zapisane?zaplanowane?.po co więc starac sie ,bic o miejsca?po co gonic za wszystkim,gdy i tak jedna chwila wszystko niszczy...psuje.nie mam słów by okreslic mój smutek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie to walka
nie smutaj:( z chwila narodzin nieuchronnie zmierzasz ku smierci:( po co to roztrzasac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie to walka
a zapnialam 👄 dla takiego jednego:D on wie od kogo i dla kogo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzacy od kogo dla kogo
;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kawałek życia jest Twój. Łap każdą chwilę i czuj się szczęśliwy. Stawiając bosą stopę na dywanie, poczuj, że jesteś, że czujesz pod stopami przyjemną miękkość. Posłuchaj ptaki - możesz je słyszeć - to jest przyjemne. Jest wiele takich chwil w życiu. A my widzimy tylko szarość dnia... dlaczego? Myślę, że w życiu Agaty było wiele pięknych chwil, które gdzieś w sobie zatrzymała... Myślę, że płakała ze szczęścia widząc swoją córeczkę... Kiedyś po śmierci mojej babuni miałam sen. Widziałam ją szczęśliwą przy stole w towarzystwie wielu ludzi. Włosy miała zaplecione w warkocze. Jak opowiedziałam sen mojej mamie, to zaszokowana powiedziała mi, że babcia uwielbiała nosić warkocze, nawet je dopinała... ja o tym nigdy nie słyszałam... Drugi sen, który ma dla mnie ogromne znaczenie, to sen o Aniołach Śmierci. Był bardzo realistyczny. Wierzę, że jest coś jeszcze poza naszą marną egzystencją tutaj... Jeśli utracę kiedyś tą wiarę - oszaleję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie płaczę więc po odejściu osób. Łączę się z nimi w myślach i sądzę, że są w nowym świecie szczęśliwe. Wszyscy pędzimy właśnie TAM - w stronę nieuchronności. Tylko dlaczego nie umiemy żyć w spokoju, ciszy, radości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
ja jestem ale nie mam nastroju do rozmowy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
a taki dołeczek mały:( ale nie chce zasmucać topika więc się nie odzywam:) ale przywitać sie przyszłam-witam;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
na 4-ch frontach?;) nieźle,ja przy 3-ch już zaczynam sie gubić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzywaj się i zasmucaj ;) mnie to nie przeszkadza;) w sumie mnie tez troszkę smutno - od wczoraj ledwo chodzę, no i ktoś ma problemy, a ja niewiele moge zrobić... :( na 4 frontach - w tym dwóch telewizyjnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
nie lubię smucić na topiku;) zastanawiam sie nad dawaniem szansy...warto? jeśli ktoś zawiódł i zrobił cholerną przykrość? i nie wiem:o chyba jestem niezbyt mądra jak na swoje 27 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że masz 27 lat nie znaczy, że musisz znac odpowiedzi na wszystkie pytania;) nie wiem czy warto dac kolejna szansę, ale na pewno warto dac sobie czas na przemyślenie i podjęcie decyzji... nie ma gwarancji, że kolejny raz nie zawiedzie, tak jak nie ma gwarancji, że to sie znów powtórzy... a jak nie chcesz na forum smucić, zawsze mozesz na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
Ten-po męsku,konkretnie i na temat:D Fasolka-już mam jednego zaległego maila do Ciebie;) najwyżej wyślę Ci hurtem kilka:P tylko że nie dziś,bo sklecenie więcej niż dwóch zdań przerasta obecnie moje możliwości psychiczne:( idę pod prysznic,może to pomoże;) pa;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy, że ja nie na temat? :P moze byc kilka, skrzynkę mam pojemną;) najwyżej troszkę mi zejdzie z odpisywaniem;) prysznic prawie zawsze pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
Fasolka-bardzo na temat i bardzo mądrze;) dziś nie łap mnie za słówka bo nie wiem co mówię:( na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×