Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

hej wszystkim! Jeanka -> \" Wierzę, że jest coś jeszcze poza naszą marną egzystencją tutaj... Jeśli utracę kiedyś tą wiarę - oszaleję...\" Dziekuje bo mysle ze nasi bliscy sa szczesliwi , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczęta:) a propos wiary - mały cytacik z Comy;): "trzeba uprzytmonić sobie, ze nawet, kiedy wszystko straci sens znajdziesz przestrzeń gdzie wielka wiara tłumi lęk" tak mi się skojarzyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i znikam. Późno. Oczy się kleją. Cały dzień czekałam za wynikami ostatniego egzaminu i... wykładowca lubi chyba trzymać ludzi w napięciu... nie doczekałam się. Dla wszystkich obecnych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka -> moja wiara własnie została od wczoraj podniesiona o kilka stopni, a na dodatek wiem ze mam dla kogo zyc......ta wiare dodaje mi kochajaca osoba...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lel - to sie cieszę:) u mnie za to wczoraj wiara troszkę osłabła, ale nie warto martwić się na zapas... zresztą ja muszę być silna, żeby wspierać i w razie czego pocieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze chce byc mamą.... trzeba rozpocząc starania.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tymczasem ide wyspac sie, bo w sobote wyjezdzam ..... bede do was zaglądała, pamietam o was dziewczyny odezwe sie do was......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem czyściutka:( Fasolko,ja Ci chętnie dotrzymam towarzystwa do północy,ale to towarzystwo niestety będzie dziś kiepskie😭 ale już sie zbieram w sobie:) czemu musisz do północy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czyściutka jesteś, to czemu :( :) bo po północy muszę komuś złożyć życzenia urodzinowe:) co by być pierwszą ;) Jaguś, Ty nie jesteś kiepskim towarzystwem :) nawet z małym dołeczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej szczęśliwczyni ;) jest w ogóle takie słowo?? :D chociaz jak ćwierćwiecze mija, to ja nie wiem czy to jest powód do radości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie wiem,ja swoje ćwierćwiecze odchorowałam:D już miesiąc przed urodzinami czułam sie strasznie-tak staro i w ogóle :D ale ten czas szybko mija,kiedy to minęło?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie,jeszcze niedawno miałam 15 lat :) to było życie... :) ehh... czasami tez się staro czuję... na szczęście nie wyglądam ;) a piling zrobiłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie zrobiłam;) jakoś do niczego nie mam głowy najgorsze jest to że ja się czuję jakbym miała 16 lat:o i to samo mnie pociąga co wtedy-a powinno mnie juz ciągnąć do "poważnych rzeczy" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się czasami tak czuję... aż chciałoby się wrócić do tamtych czasów... ehhh.... pytanie - jakie to są "poważne rzeczy" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważne rzeczy-jak na przykład złapanie jakiegoś faceta i zaciągniecie go do ołtarza siłą,podstępem lub szantażem:D moje wszystkie koleżanki już tego dokonały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz więcej moich koleżanek już tego dokonało:) a wiele jest na dobrej drodze:) no, ale tak od razu do tego ołtarza chcesz go zaciągnąć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o to chodzi że nie chcę-a powinnam chcieć:D czuje że coś ze mną nie tak-bo mnie wcale to nie pociąga :o w tym wieku to w sumie powinnam zdesperowana byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, od razu zdesperowana :D skoro nie jesteś gotowa, to nie ma sensu się spieszyć:) co innego jakbyś bardzo chciała, a szans nie było;) ale rozumiem - pewnie presja otoczenia ;) u mnie już niedaleko do tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaraz trzy dychy mi stukną a ja dalej nie gotowa:D może do czterdziestki mi przejdzie:P a jak nie to sobie kupie kota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli zaczyna mnie męczyć ;) a jeszcze jak na chrzciny pojadę, to bankowo beda niewygodne pytania :) na szczęście większośc rodziny nie moja będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ze mnie jestpo prostu kiepska towarzyszka rozmowy ;) a jak na kocią łapę, to nawet i kot by Ci nie byl potrzebny;) a siebie nie czytaj:) czytaj mnie:) chociaz sama nie wiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam,z tobą sie fajnie rozmawia;) tylko ja dziś niedomagam umysłowo:P ale to przejściowe. mam nadzieję:D kot zawsze sie przyda,lubię wszystkie przutulaśne futrzaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×