Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

🖐️cudny dzień:)aż szkoda siedziec w domku. ja jadę na spotkanie ze starymi znajomymi..jeśli wrócę a bedziecie to powiem chociaż dobrej nocki:)papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
hej;0 u mnie 28 stopni w cieniu jest:) może by sie tak opalić troszkę...?;) chociaż nie lubię:o pozdrawiam topik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbowałam się na balkonie opalić, bo niestety troszkę uziemiona jestem:( też nie lubię, ale cóz począć... :O wzięłam sobie książkę, słuchałam muzyczki i jakąś godzinkę wytrzymałam:) jutro kolejna procja, co by nie przesadzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
z moich planów opalania nic nie wyjdzie bo właśnie zaczęło padać i będzie burza :( chciałam się tak 16-17 posmażyć,bo wtedy już nie ma takiego palącego słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego ja opalałam się między 13 a 14:) a u mnie się chmurzy i burza nadciąga :( a i muszę się pochwalić, że kieckę sobie kupiłam :) znaczy się spódnicę:) jeszcze tylko prezent i jakieś buciki i już mogę jechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
zjadłam se obiadek;) jaką kiecke?pochwal sie:) tak wcześnie to ja sie bije opalać,bo mam skórę nie przyzwyczajona do słońca(unikam jak mogę zawsze:P ) a na słońcu jest wtedy 40 stopni:o chyba by sie poparzeniem skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
to ja sie boję*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadlam sobie kolację ;) kiecka jest biała w czarny deseń ;) znaczy się kwiaty jakieś :) jak znajdę w necie podobną, to wkleję:) niejest to może szczyt moich marzeń, ale coraz bardziej mi się podoba:) jeszcze tylko stópki muszę wyleczyć i ok będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiochoobibok
ehhh..... szkoda... :o ale remis im sie należał... jeszcze będzie dobrze... musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiochoobibok
nie ma co sie załamywać przecież... ważne że Robert wygrał :) BRAWO 🖐️[ czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
wszyscy śpią?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
hej:D i jak tam mecz,bo nawet nie wiem jakie wyniki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś, nie przyznawaj się, że nie wiesz:) Austria - Chorwacj 0:1 Niemcy - Polska 2:0 a Kubica wygrał:) co tam u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
teraz juz wiem:D czemu mam się nie przyznawać,ja sie tam do wszystkiego przyznaję:P u mnie...jak to u mnie,jak nie mam problemów to sobie zaraz nowe znajduję;) taki mam dar:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
a widzę że Ty się znasz na sporcie i udzielasz się na takich topikach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, znam od razu ;) moze wiem troszkę więcej niż przeciętna kobieta, ale do przeciętnego faceta (w sensie wiedzy;) ) to mi sporo brakuje;) no popatrz, ja też mam taki dar:) jak nie ma problemów, to jest jakoś dziwnie... no to, żeby nie być zaskoczoną, to sama jakiś wymyślam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
taka kobieta to skarb jest-będzie z facetem mecze oglądać ;) ja sie na sporcie nie znam wcale,ani na samochodach ani na niczym "męskim":P ponawiam swoja prośbę o kopa w łeb:D prosze proszę prosze:D bo nic innego mi nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na samochodach też się nie znam ;) kopać Cię nie będę, chyba, że leciutko ;) a Ty jeszcze się nie uelastyczniłaś na tyle, żeby się kopnąć? ;) ale co, taki kop i będzie po problemie? to może ja też spróbuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
no niestety sama nie mogę się kopnąć a z rozbiegu o ścianę się boje:D po problemie-zależy po jakim:P ja mam akurat problem bo mi sie coś ubzdurało w mojej małej główce i chce to sobie wybić-kopniak będzie jak znalazł na ta okazje;) więc chętnego szukam a tak poza ogladaniem meczy co porabia Fasolka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to ma Ci pomóc, to ja mogę kopnąć ;) chociaż jestem przeciw przemocy;) poza oglądaniem co robi? dzisiaj? tzn. wczoraj? cały weekend w domu siedziałam, bo mam kontuzję stóp :( zachciało się w japonkach chodzić, to teraz mam:( powoli się goi na szczęście :) a co Jaguś robi poza próbą opalania i wymyślaniem sobie problemów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×