Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

no i znowu Cie nie ma :( ja musze mykać... trza w końcu obiadek zjeść a i wypadałoby sie czegoś pouczyć ;) PaPa 🖐️ 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie zakochany zakochaj sie
acha. jak to mowia"dobry bajer.." Gadac ze mna nie chcesz, bo i o czym niby:D, to sie urywasz, uczyc sie:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
a właśnie że JA jestem większym obibokiem:P jestem najwięksiejszym obibokiem na świecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skutecznie wszystkich
odganiam z kafe:D ache ale mnie ....rozpiera i nabieram rezonu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie myśl co chcesz..... ale ja mam czas na obijanie i sie i na nauke.... a chciałem sie pouczyć bo w środe pojebany egzam przede mną... a z resztą co ja sie będe tłumaczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
hejka,zaraz idę sie pluskać,ale wstąpiłam na momencik;) :( bo nie lubię jak jest dziwny klimat na naszym topiku a tak w ogóle to już lepiej-pewne rzeczy trzeba przeczekać po prostu:) pozdrawiam wszystkich,będę ok 22,mam nadzieję że kogoś zastane;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem sama;) ja wykąpana:) gdzie reszta ludków? widzę Tego na gg,a do nas nie przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już miałam napisać, że teraz to ja sama jestem;) Jaguś, nawet dwa dzis były;) i tak w zasadzie codziennie przez najbliższy czas;) reszta? hmmm... może znaleźli? ;) a może właśnie szukają? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znaleźli to fajnie ale to nie jest powód aby nas nie odwiedzić:D to jest topik towarzyski a nie matrymonialny;) ja tu jestem z innego powodu-nie szukam tu faceta,juz to komus tłumaczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś, ja tez nie:) chodziło mi o to, że skoro znaleźli/szukają, to nie mają czasu tu zajrzeć;) a może Ty wiesz jakiego koloru skarpetki mieli Holendrzy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Witam was wszystkie :D chcialem przeprosic za moja ostatnia nieobecnosc spowodowana imprezowaniem przez caly weekend :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie masz kontuzje fasolka ?? a bo ja urodziny mialem :P to nie wypadalo sie nie zabawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś, nie wiem własnie;) myślałam, że niebieskie, zostałam uświadomiona, że lazurowe, a teraz to wydaje mi się, że błekitne ;) w kazdym razie niebieskie (w jakimkolwiek odcieniu;) ) skarpetki nie pasują do pomarańczowych koszulek, nieprawdaż? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×