Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Fasolka-zależy jaki był ten niebieski i jaki był pomarańczowy-znaczy odcienie jakie;) bo mógł pasowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś, nie pasowały;) pomarańcz jak to pomarańcz, a niebieski był jaśniutki, a między nimi białe spodenki;) za dużo jasnego na dole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten - nie narzekaj :P 24 to piękny wiek;) Jaguś, ja już we wszystkich możliwych butach chodziłam :O w ogóle z domu nie powinnam się ruszać, ale jak mus, to mus:O dzisiejszy mecz ok, choc kibicowałam Włochom;) a po wczorajszym... w czwartek będzie lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten-może lepiej Z laską a nie o lasce:D Fasolka-niestety,musisz obkleić się cała;) aż się wygoi. Wiem-strasznie to wygląda,ja w takiej sytuacji nosiłam długie spodnie-spod których nie było mi widac stóp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuś się pomyśli;) na razie to ja muszę do niedzieli się wygoić :O chociaż pod koniec tyg pogoda ma się popsuć, to długie spodnie będą na miejscu... bo na razie się w nich męczę:O Jaguś, czy Ten nie sugeruje przypadkiem, że my o lasce chodzimy ? :P tudzież w foteliku bujanym siedzimy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie chyba sugeruje😭:P (zawsze marzyłam o bujanym fotelu) polecam spodenki lniane-bardzo wygodnie,przewiewne i nie jest w nich gorąco,ale mną sie bardzo. Od środy mają byc burze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten-ale nas masz tylko witrualnie:D chyba że się nudzisz i masz ochotę przejechać 600 km tylko po to aby poznać mą fascynującą osobę:D(wierz mi,nie opłaca się:P:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś, pisząc "nie opłaca się" raczej zachęcasz do tego, aby Cie poznać:P więc nie zdziw się jak cuś;) to może się poznacie podczas tej wycieczki objazdowej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez nie powiedzialem ani nic takiego niezasugerowalem !! Mialem na mysly ze wy jestescie dla mnie laski :) Jagga jak znajde troche sily to przyjade poznac twoja fascynujaca osobe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym tygodniu to co najwyżej w Wielkopolsce będę ;) a mojej fascynującej osoby nikt nie chce poznać 😭 Jaguś, Polska nie jest taka duża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×