Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

aaaaaaaa;) Mirelke będziesz odwieszał;) to może zamiast wycieczki objazdowej Ten odwiedzi nas wszystkie po kolei:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka-w sumie nie,na upartego to w 2 tygodnie dojdę do Tego pieszo:P:D ja chce poznać Twą fascynującą osobę,przyjeźdżaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na maila napisze gdzie:D a,własnie,wczoraj napisałam w końcu @,przepraszam że tyle to trwało:) Ten-no ja myslę że nie miałbyś nic przeciwko aby nas wszystkie odwiedzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh czy mi sie wydaje czy cos w twojej wypowiedzi do mnie jest ukryte ?? :D A czemu bym mial was nie odwiedzac :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej wypowiedzi?:D no to jest dobrze ukryte bo przede mną tez sie ukryło;) nie wiem o co chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś, ten @ to mnie się wydaje, że dzis był pisany ;) w tym tyg odpiszę, muszę jeszcze pomyśleć nad odp. albo skupmy się wszystkie w jednym miejscu;) Ten się nie będzie musiał rozjeżdżać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis zjazd bedzie czy cos ?? :D Ja tez chcem byc :P czmu mi nikt nie chce powiedziec :P Nie chcecie mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała zjazd:D Ten-my Cię chcemy,tylko wiesz-już nie chodzimy do szkoły-nie zaczną nam się wszystkim na raz wakacje żebyśmy ot tak mogli się wszyscy spotkać:(:(:( więc nasze spotkanie chyba nie wypali😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem przeciez ja tez nie chodze do szkoly tylko pracuje ale moze jakis weekend by mozna bylo poswiecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×