Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość gorący pozytywny fluid
bułka tarta i maseło pobudziły mój apetyt ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś - nie strasz ;) no własnie, mój apetyt też się troszke pobudzil, więc spac sobie idę ;) dobranoc ;) i kolorowych ;) Jaguś- tylko grzecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
pa Fasolka;)🖐️ ja zawsze jestem grzeczna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wiedzą nawet i tu :D A to nawet powinno, bo tu sie spotkaliśmy pierwszy raz ;) Mamy oboje sentyment do kafe. Ja też: Kocham Cię 🌻 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że to będzie forum jak każde... wszystko brane na żarty... nie spodziewałem się, że coś tak pięknego mnie tu spotka :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chciałam, żebyś znalazł kogos, z zabijaczka chciałyśmy Cie wyswatać. Tylko nie myslałam, żeby to właśnie ze mną... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieraz chciałyście mnie wyswatać... no i wyszło, że jesteśmy razem ;) Myślałaś w ogóle na początku naszych rozmów na kafe, że spotkasz kiedykolwiek sie ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, nie robilam sobie takich nadziei. Ale jak kilka dni gadaliśmy we trójkę na forum to zaczęłam mieć nadzieję. Ale akurat wtedy robiłeś ten montaż i byłeś kimś innym zauroczony. To mnie to zmartwiło i dałam spokój. Postanowiłam Ci pomóc być szczęśliwym i radziłam, mobilizowałam abyś znalazł swoją miłość ;) Pamiętasz maile... Potem były kolejne historie. Siebie pod uwagę nawet nie brałam, bo nie miałam szans, gdzie, ja,ino z neta. Po kilku miesiacach chciałam sie z Tobą spotkać, ale tylko jako z kolegą i liczyłam, że to tylko raz sie spotkamy i kontakt urwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy byłem zauroczony... może tak może nie... sam nie wiedziałem wtedy... Pamiętam wszystkie maile i żadnego z nich nie usunąłem do teraz i nie usune chyba nigdy... A czy to , że z neta miało jakieś znaczenie? Miejsce dobre do poznania kogoś jak każde inne. Ale już na pierwszym spotkaniu było wyjątkowo i równie wyjątkowo sie zakończyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To weź mi przeslij i to i to :) Poczytam sobie ;) Ja wtedy musiałam opróźniać skrzynkę bo taka zawalona wolno chodziło. Tylko jak mi to byś dał radę przesłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
nikogo nie ma😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj, w końcu ktoś się pojawił na topiku dziś :) Co tam u Ciebie słychać? Jak dzionek mija? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×