Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Co u mnie? Poczytaj posty z ostatnich dni to wszystko będzie jasne co u mnie :D A co to znowu za dół Cie łapie? Ale żeby aż płakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem.. tak mi się smutno jakoś zrobiło..... Dowiedziałam się, że najniższa z dziewczyn w mojej nowe klasie....:( Może komuś się wydać to śmieszne... ale mnie to przygnębiło.... :((:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to żaden kompleks być troche niższym niż reszta dziewczyn ;) Podaj mi argumenty dlaczego tak bardzo Ci przeszkadza być niska osóbka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciała być nawet tak ciut niższa... ;) Tak to cio się ma nigdy się w tym wtedy nie widzi nic dobrego... A wszedzie można znaleźć zalety bycia akurat takim jakim sie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja patrzę na Twój profil właśnie. Ładnie przecież wygladasz, masz ładną sylwetkę. A te 150 cm to taki wzrost fajny :) Sama w swojej klasie miałam dużo dziewczyn o niskim wzroscie takim jak Ty. I to One, takie niskie, drobne istotki wydawały sie sympatyczniejsze. Zawsze były lubiane. A i popatrz ilu masz znajomych i przyjaciół na naszej. To dowód, że jesteś również lubiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiś fajny profil sobie wybrałaś? Jak tak to co w tym złego, że technikum. Jakbym mogła cofnać czas to też bym poszła do technikum, przynajmniej miałabym jakiś zawód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo... To i we trójke będzie pogawędka. Ekonomia, to jeśli to lubisz to co w tym złego iść do technikum ekonomicznego. Jeśli to lubisz to lepiej nie mogłaś wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo lubie sie tak znienacka pojawiać ;) 😘 for you :D cześć Ewelinko :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ktoś mówił żebym polazł do technikum co bym zawód miał... nie posłuchałem... poszedłem do liceum i co.... zawodu brak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś ten pseudo obiad musiałem zjeść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jutro pseudo obiadu nie będzie... ;) A to Ty tak na dłuższą metę będziesz jadł takie pseudoposiłki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×