Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość schudneee

DZIEWCZYNY CHCACE SCHUDNAC 7KILO DO LATA zapraszam

Polecane posty

moj wzrost:164 moja waga: 59 :(( talia: 75 cm tylek: 56;/ biodra:97 cm grrrrrrr ;/ i strasze boczki. chce ktos fote ? moze jakies cwiczeia nate cholerstwo sa :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 23
Hej dziewczyny!:) Ja tez mam zamiar zrzucić troszkę zbędnego ciała. Mój cel to 5 kg mniej;) (162cm./55kg) niby nie dużo ale zawsze coś jest, zwłaszcza ze ciężko u mnie z wytrwałością, gdy się uwielbia słodycze:D Zaczęłam od wczoraj i mam nadzieję, że nie skończę po kilku dniach diety...Staram sie mniej jeść, ćwiczę po ok. 40 minut dziennie i nie jem kolacji od 3 dni jak na razie:) Mam pytanko czy stosujecie może jakieś herbatki odchudzające albo tabletki?? bo słyszałam, ze niektórzy sobie chwalą. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idaa
Witam i ja się przyłącze. Jeśli moge. Mam 177 i waże 67-8. Mój cel to obwód bioder:( potem napiszę jaki jest żebyście teraz nie pouciekały:) No i celulitis, wytępić to wstrętne paskudztwo. Proponuje abyśmy pisały jakieś \\\"cele\\\" cząstkowe. Ja np w dniu 3 maja muszę mieć maks 62-3 kilo. A do czerwca 60. Moja dieta to MŻ, ćwiczenia + siłownia ewentualnie basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idaa
Chce się przyłączyć bo od marca próbowałam już 3 razy i niestety za każdym razem klapa.... ostatnio nawet chodziłam na siłownie ale rozchorowałam sie no i wiadomo: łóżko, tv, jedzenie.... do tego zbliżają się zaliczenia wiec siedze w domu i zakuwam. No ale poświęcić 30 minut na ćwiczenia to żaden problem.... W grupie jest zawsze raźniej:) Mam tylko nadzieje że topic nie upadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Iduś masz na prawdę tak na imie? Bo wg mnie to najpiękniejsze imię. Zawsze chcialam tak mieć na imię. Wlasnie wazne, zeby nam topik nie podupadł i zebysmy mialy w miarę stałą grupę:-D Tez mam trochę nauki, wlasnie planuję się zebrac w sobie:-D Ale cos mi nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 23
A co myślicie na temat tych herbatek Slim Figura z Herbapolu? Ktoraś może je stosuje, bo zastanawiam sie czy warto kupić i popijać je sobie jak nadejdzie spory głód;)Może trochę hamują apetyt na słodycze;) Witaj Idaa :mój cel to zmieścić się w letnie ciuchy jak się zrobi naprawdę ciepło:) i zmniejszyć obwód ud o kilka cm, bo ostatnio pierwszy raz mi sie zdarzyło, że spodnie przetarłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslę, ze te herbatki bardziej mają formę przeczyszczaczy i na dluzszą metę mogą nie być za bardzo korzystne, bo organizm się przyzwyczai do 'ułatwien' i pozniej mogą miec problemy. Ja mialam kiedys ktoras z tych slim. I tak sobie ją popijałam cały dzien to pozniej w nocy umierałam od bolu brzucha. Ale pewnie roznie to bywa. I tak podstawą są cwiczenia, a ja mam coś słabe chęci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do herbat ja pije tylko czarna nie umiem sie przestawic na inna.Jak sie ucze to pije po 4 herbaty,bo tylko wtedy moge sie skupic na nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA sie juz odchodzam :) zaczelam diete kopenhaska ,wiem wiem zaraz mi powiecie ze to glupota i ze mirowany efekt jojo ale ja ja juz stosowalam i nie mialam owego efektu :) A pozatjm biegam codziennie po 40-50 minut ,kiedys biegalam po 1,5 h ale na tej diecie chyba sie nie da ,kreci sie troszke w glowie :( .Mam do zrzucenia ....dokladnie nie wiem w sumie to wage mam w normie ale chcialabym zejsc do 47-49 kg/wzrost 168cm :( ,no i te boczki ...ech ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idaa
Nie mam tak na imię, ale tez mi się bardzo podoba:) Nowa członkini mojej rodziny ma tak na imię więc nie będę mogła tak nazwać mojego dziecka które może kiedyś urodze:) A co do herbat to moja koleżanka to piła i odchudzanie polega tutaj na przeczyszczaniu więc to chyba nie jest dobry pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobne, wiec jakos damy, radę. W prawdzie wyslalam Ci jedynie foto buzi, ale pozniej wyszperam jeszcze jakies inne -figury jak z plytki zgram. Wydaje mi się, ze jak ogolnie zrzucimy to trochę spadną ale jakis atak cwiczeniami tez by się przydal. Ciezko mi ocenic ile nam to czasowo zajmie. Jakby to zdjecie zaraz nie doszlo to wysle jeszcze raz. Albo wyloguj się i zaloguj ponownie bo to czasem pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest mozliwe zeby taka herbatka spalala kilogramy, wiec jak mają wrocic. One jedyne co robią to stymuluja przesuwanie tresci pokarmowej i ulatwiaja wyproznianie i tym sposobem mozesz mniej wazyc. Ale to nie ma nic wspolnego z tluszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 23
W sumie macie racje herbata to tylko dodatek, najważniejsze to regularne ćwiczenia i umiar w jedzeniu:) Kiedyś piłam zieloną herbatę, nie była smaczna, ale po niej jakoś lżej się czułam. Może zacznę znów ją pić...Zmykam zaraz na dłuuugi spacer,taka piękna pogoda, ze aż żal siedzieć w domu:) Trochę ruchu wskazane;) Może wieczorkiem zdecyduje się na biegi z Moim Misiem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×