Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

No nie łatwą sprawą jest wychowywanie dziecka nikt tak nie twierdzi Ale ono jest nagrodą przynajmniej ja tak uważam Julka mas racje jego tok myślenia trochę odbiega od współczesnych czasów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
tak tak pogadaj sobie ...jesli ci pomaga i chce to robic to o.k. ale nie powiesz mi ze do zony nie nalezy ugotowac obiad (nie mowie juz o podaniu mu go do stolu) zmęczonemu mezowi po ciezkim dniu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
Oczywiscie ze w pewnym sensie jest nagrodą,jego usmiech wynagrodzi ci wszystko, ale nikt nie powiedzial ze bedzie łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kiler kiler.... moj maz nie pracuje w kamienilomach przez 12 h wiec do stolu mu obiadu nie musze podawac jak przyklada zona. Wiele razy do niego dzwonilam i mowilam, ze sorry ale obiadu nie ma bo zle sie czuje i albo cos kupowal nam na miescie albo sam przychodzil i gotowal. I wiesz... nie sadze zeby moj maz byl jakas perelka na tym swiecie czy wyjatkowym egzemplarzem. Normalny myslacy facet... Przykro mi, jesli Twoj traktuje Cie jak pomywaczke, praczke i sprzataczke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
Julka czytaj czytaj a nie z myslaj...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
no tak sekretareczka mu wszystko wynagrodzi...i brak obiadu i brak seksu ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
a poza tym czy trzeba byc perełką badz wyjatkowym egzemplarzem aby dostac obiad od zony-chyba nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiler ale ty głupi jesteś Już gdzieś pisałeś jakim jesteś facetem Na miejscu Twojej zony czy tez dziewczyny wolałabym się powiesić niż być z takim kimś No ale to szczegół Olejcie go bo on tu zaśmieca topik Niema nic do powiedzenia ciekawego ani mądrego Wymądrza się a pewnie mniej przeżył niż ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
jasne jesli ci o to chodzi to bylem przy narodzinach moich dzieci i domyslam sie jak to boli Mam wiecej do powiedzenia niz ty czarnula jestes jeszcze malo doswiadczona a zasmiecac to wiesz kto i co moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiler jaki bulwers no Ty zaśmiecasz właśnie Ty no jeżeli jesteś tym kilerem który tu kiedyś pisał to wątpię:D Jeżeli nie to ok:D Nie wiem po co tu wchodzisz i tak nikogo nie interesuje co masz do powiedzenia Swoje zdanie już nam tu pięknie opisałeś Ten topik jest dla kobiet w ciąży dla nastolatek Jeżeli miałeś coś do powiedzenia to ok każdy może mieć swoje zdanie ale po co oceniać ludzi których się nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulcia, a Ty dalej wchodzisz w gadkę z prowokatorami. Wiedz, że nie da się dojść do konsensusu z fanatykiem, bo on ma zamknięty umysł na wszystko, nic go nie przekona, a tylko będzie wchodził na odcisk. Gdyby nie wiedział ile masz lat to by Ci nie dogadywał, bo nie miałby się o co zahaczyć. A tak to wiek jest pretekstem, dzięki temu może poubliżać. Osoby, które chwytają się jednej kwestii jak tonący brzytwy nie należą do inteligentnych, a już na pewno do tej grupy nie należą ludzie, którym można tłumaczyć jak krowie na granicy, a oni i tak swoje. Zatem nie ma co wchodzić w konflikt z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
oooooooooooooooo powiedziala co wiedziala Czrnula to ty oceniasz ludzi a ich nie znasz... ja sobie moge wchodzic na jakie forum chce i kiedy chce tak sie sklada ze panuje w tym kraju wolnosc slowa..a i nie jestem kilerem ktory tu kiedys był ale przyznam ze nie czytalem wszystkiego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane masakra...spędziłam 2 noce w szpitalu ;( teraz i tak nie bede spala po nocach... gdyż lekarz stwierdzil ze krwawienie jest \'niezdrowym\' sygałem że coś jest nie tak... mialam robione badania...i niby wszystko okej,mialam w wynikach zaznaczony wysoki poziom prolatyny,nie lapie sie w tym ;/ nie wiem co to znaczy. martwie sie :( mam w poniedzialek sie zgłosic do lekarza prowadzacego. niezly maja balagan swoja droga w ty szpitalach.. ;/ nie czuje sie pod dobra opieka.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzisiaj u lekarza innego. juz jestem spokojniejsza...jest ok. na szczescie krwawienie nalezalo do tych 'niewinnych' choc zadne krwawienia w ciazy nie sa raktowane jako cos naturalnego i daja powody do obaw .. . a wiec sie moglo zle skonczyc...ale wole o tym nie myslec, niemoge sie przemeczac bo grozi mi przedwczesny poród i musze byc pod stala opieka lekarza . zobaczymyco bedzie dalej, ale ja wiem ze bedzie dobrze....musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kiler
wypad z tego forum szowinistyczny plazie :D gownow iesz o bolu i porodzie, tyle, co ksiadz o malzenstwie wiec nie pierdziel facio dyrdymalow bo takiej beki dawno nie mialam pozostaje wspolczuc twojej kobicie ze ma takiego idiote na ojca wlasnych dzieci... dzieciom tez wspolczuc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół w kostce
ciekawe jak tam Czarnulka... moze to juz? pozdrawiam Cie misheeela. bedzie na pewno dobrze! grunt to pozytywne nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
a w ktorym jestes miesiacu autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek777
hej:) przeczytalam kilka wypowiedzi..mniestety nie dało sie wszystkich:) duzo tego...tez jestem w ciazy i tez mialam mature w tym roku:) całkowicie popieram autorke bo przez to wszystko przeszzlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala14
no wiesz czasami i ksiadz cos wie o małżeństwie i o rodzicielstwie bo nie jeden ma ta rodzine i to dziecko (oczywiscie niezgodne z prawem ale ma) wiec porownanie nietrafne moim zdaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księża na swoje rodziny
plują i mają je w dupie jest niewielu księży co spotykają się ze swoimi dziećmi. często zabierają te swoje kurwy na plebanię, a dzieciaki oddają do domów dziecka, albo każą matce dzieci wyskrobać, a jak nie to wyjeżdżają w pizdu i tyle ich widzieli, więc nie pierdol księża to skurwysyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala14
to tylko twoj poglad ale masz prawo go miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księża na swoje rodziny
nie tylko pogląd lecz prawda to że ty masz kontakt ze swoim ojcem-księdzem nie znaczt,ze każdy ma. więcej historii jest tych z samym endem, a nie happy end. napisałam ze nie wszyscy księża, bo są wyjątki, że spotykają się ze swoimi dzieciakami, ale więcej jest przypadków, że księża to skurwysyny i srają na swoją rodzinę, albo sobie te kurwy biorą na plebanię, a dzieciaki oddają dalszej rodzinie albo do domu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala14
ale ty jestes naiwna i po co od razu kogos porownywac akorat dzieki bogu nie jestem w takiej sytuacji..ale przeciesz na tym forum nie o tym mowa oj ludzie zmądrzejcie trochę trochę luzu i dystansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księża na swoje rodziny
czemu naiwna? co ty możesz wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzka zabisia
Ona nie zna znaczenia slowa "naiwnosc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×