Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

Gość wielbicielka gawedziarzy
zaejbie sie za was wykonczysz go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbicielka zamknij ryj wykończyć to mogę ciebie I zrób rząd i spierdalaj z tąd bo nie mam ochoty jeszcze się patrzeć na twoje głupie wpisy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga jeden żywy przykład
dziś właśnie zastanawiałam się ze znajomymi, jak pomóc "młodej" mamie (młodej- bagatelka 33 lata) która kompletnie nie jest w stanie sobie poradzić- wszystko leży dosłownie!!! Na szczęście ma odpowiedzialnego i kochającego mężczyzne przy boku...A ten żywy przykład to JA, klasyczna wpadeczka z moim mężem- ja miała 17 lat rodząc nasze pierwsze dziecko. Moje kochane niedowiarki, którym W GŁOWACH SIĘ NIE MIEŚCI. Byłam sto razy ( i jestem) lepszą matką niż ta DOROSŁA, o której napisałam powyżej. Nie wiek sądzi o tym, czy się nadajemy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak to jest... i nie widzde powodow zeby ktos na kogos najezdzal bo kazdy ma swoje zycie o ktorym sam decyduje. czy jest w stanie wychowac woje dziecko itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz16517
do autorki tematu- czesc jestem w twoim wieku mam synka 1,5 rocznego jezeli chcesz pogadac zapytac sie jak to jest z opiekunem itd. to sluze pomoca podaj nr gg albo adres poczty a sie z toba skontaktuje. nie martw sie zamrtwianie sie tym nic dobrego nie przyniesie stalo sie ale trzeba zyc i troszczyc sie o siebie a najwazniejsze o dziecko. glowa do gory! jestem z toba, nieletnie matki musza sie trzymac razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler
No tak to jest powód do dumy matki nieletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz16517
misheeela110 - owszem na poczatku nie było latwo, rodzina mnie odrzucila teraz moj syneczek ma 1,5 roku i nie mamy z rodzina kontaktu , ciezkie chwile pomogl mi przejsc moj maz(nie dawno wzielsimy slub). napewno bedzie ci ciezko wiedz o tym ze najwiecej przykrosci nieletniej matce przysparzaja ludzie a zwlaszcza ci po ktorych sie tego nie spodziewasz. pamietaj dbaj o dzidzie a ona wszystko ci wynagrodzi. jestem najszczesliwsza mama i zona na swiecie :) zycze ci duzo dobrego, i zdrowka dla malenstwa, glowa do gory dasz rade,pamietaj ze nie ty jedna :) jak by co to zagladnij na ta strone www.nieletnirodzice.prv.pl to jest fundacja zalozona przez nieletnich rodzicow ktorzy sa teraz rawnikami,pedagogami i psychologami wiele osob z tej fundacji pomoglo mi w roznych problemach w powiedzeniu rodzicom, w sprawach prawnych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz16517
a to do kiler- wiesz co ci powiem ze jest za duzo na swiecie takich osob jak ty!! "nieletnie" matki sa nie raz lepsze od tych "doroslych" matek ! i chociarz ty badz madrzejszy od tej grupy ludzi do ktorej teraz nalezych i nie rob przykrosci nam nieletnim mamom bo i tak nam jest ciezko! i nie pisz mi takich prostackich zdan jak "za swoje grzech trzeba zalowac" itp. bo nie mozna brac kazdej nieletniej matki na jedno kopyto ze sie skur**wiła bo sa takie ze tak zrobily i chca usunac ciaze lub oddaja dziecko a jak zostawiaja to dziecko jest bez opieki a sa i tez takie pewnie cie zaskocze ktore wpadly sa z ojcem dziecka i zapewniaja mu rodzine martwia sie swoje dziecko wychowuja, opiekuja,troszcza itd a zreszta i tak do ciebie kiler nic nie dotrze wiec szkoda mojego pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z chęcią wpadne na tą stronkę:D Zbieram się do lekarza Coś mi się wydaje że nie urodzę w wodzie bo dziecko na świat się nie pcha a na wadze przybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler
tak,tak gadaj sobie zobaczymy jak waszym "mężom" znudzi się tatusiowanie itp. dopiero wtedy bedzie płacz bo same nie udzwigniecie tego ciezaru albo wam bedzie ciezko. facet bedzie wychodził z kolegami na piwko a wy bedziecie zmieniac pieluchy i nianczyc dzieci.To wszystko nie jest takie kolorowe jak myslicie i opisujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler a co ci do tego
czy to twoj maz bedzie wychodzil na piwko? czy to ty nie udzwigniesz tego ciezaru? nie, to one. a poza tym nie jest to regula, wiec nie pitol. to ze ty trafilas na jakiegos skurwysyna to swiadczy tylko o tobie w jakim towarzystwie sie zadajesz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiler ale wydaje mi się że to nie jest reguła czy masz 30 lat czy 17 Bo każdemu facetowi może odwalić I co do tego ma wiek Ja znam gościa który chciał dziecka ma już 40 dziecko urodziło się mu jak miał 30 i co wogóle go w domu nie ma To zależy od faceta a nie od pitolenia bo ty jesteś młoda Daruj sobie bo wróżką nie jesteś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz16517
kiler- moj maz od samego poczatku ciezko pracuje by zapewnic nam dobre zycie by nie brakowalo nam niczego, nie wyskakuje sobie do kumpli na piwo itd, nie mowie ze wcale sie nie spotyka ze znajomymi oczywiscie zapraszamy na weekend( i odrazu podkreslam zebys mi nie powiedzial ze robimy z domu meliny, przychodza w sobote pod wieczor i 3-4 godzinki i do domu sobie ida a dziecko w tym czasie sobie smacznie spi najedzone i wykapane) ajomych zeby pogadac, ogladnac film, grilla zrobic itd ale to jest normalne kazdy potrzebuje pobyc w towarzystwie. ale u nas nie czegos takiego ze on sam se idzie do kumpli a ja zostaje w domu z małym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler
nie mowie ze tu wiek gra role ale wczesnie czy pozniej tak bedzie . Ha ha wiem bo sam tak robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to frajer jesteś który jeszcze mysli hujem zamiast mózgiem Bo nie sztuka narobić dzieci i potem zwiać Ja jednak mam szczęście ze nie napotykam na swojej drodze takich frajwrów I nie mów co będzie bo Bogiem nie jesteś i gówno mozesz wiedzieć:D Z fartem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,śledzę czesto te wasze topiki, co dzien zagladam do takich jak ten,aż dziś mi sie sniło,że byłam w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek jak widzę takie wpisy jak Twoje to faktycznie jestem za aborcją Fajnie by było jakby medycyna mogła się tak rozwinąć aby już wcześniej można było przewidzieć przyszłe zachowania i psychikę takich osób Może wtenczas nie byłoby tylu kretynów co teraz A tak wogóle rób rząd i spierdalaj z tąd:D It give (pardon) comments :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz16517
kiler/jacek1982 szkoda ze rodza sie tacy ludzie jak wy, kiler powinno byc ci wstyd za swoje zachowanie i sie wogle do tego nie przyznawac ale cos mi sie wydaje ze ci sie nudzi i tylko tymi postami chcesz nas sprowokowac :/ ! a ty jacek1982 twoje zycie sie jescze nie skonczylo i nie mow hop dopoki nie przeskoczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół w kostce
nie przejmujcie sie debilami i nie odpisujcie lepiej na takie komentarze. ja wam zycze jak najlepiej. wlasnie takie dziewczyny, ktore pomimo mlodego wieku zostaja matkami, choc nie zawsze jest to planowane, ale umieja sie z tego cieszyc i jakos poukladac sobie zycie, powinny byc szanowane :) ile jest dziewczyn starszych od was ktore totalnie nie nadaja sie do roli matki, chociazby ze wzgledu na tryb zycia jaki prowadza. czarnulka i misheeela nie poddawajacie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny byłam się połozyć bo brzuch mnie boli Mam nadzieję ze to jeszcze nie dziś Bo czekam na wynik bakteriologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler
czrnulka gdzie twoja kultura widac jak są wychowane nastoletnie "mamy" .Nie umieją używać innych słów tylko frajer .Zajrzyj do słownika moze teraz masz czas bo do szkoły chyba zadko uczeszałas bo masz ubogi zasób słow. Poza tym ja cię nie wyzywałem tylko kulturalnie wypowiadałem się ale teraz mogę stwierdzic z cała satysfakcją ze nastoletnia "mama" czarnulka to puszczalska...i dlatego ma teraz kłopot Zobaczysz jak sie urodzi dziecko wtedy zaczna sie klopoty teraz to pryszcz no chyba ze mezus pojdzie do woja ha ha ha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiler no przykro mi ale szkołę skończyłam z dobrymi wynikami :D O uraziłam Cię Jak mi przykro Ha wykazałam skruchę Puszczalstwem nazywasz 4 letni związek z partnerem i zajście z nim w ciąże No to gratuluję poczucia humoru Mam dość opinii takich jak Twoja Nic o nas nie wiedzie a przydzielacie nas do jednego wora Gdzie sprawiedliwość ?? Mam złe dni i nie potrzebuję jeszcze Twoich docinek Wyraziłeś swoje zdanie i możesz sobie spokojnie spać:) Powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz życie jest trudne Więc z kłopotami trzeba się zmierzyć a nie od nich uciekać Nie boję się ich w przeciwieństwie do Ciebie Moje dziecko to mój "kłopot' nie Twój więc daruj :) Napisałeś czy tez napisałaś wcześniej z ironia ze nastoletnie mamy to powód do dumy Ależ oczywiście ze tak -jeśli tylko urodzi dziecko i wychowa go na porządnego człowieka Przez to ze zaszłam w ciąże w młodym wieku mam chodzić z głową ku dole No nie żartuj sobie :D Nie zachęcam nastolatek do bycia mamą bo na wszystko przyjdzie czas ,no ale jeżeli już się stanie to przecież nie usunę bo to cząstka mnie i osoby którą kocham Rośnie we mnie nowe życie i to jest cudowne!! Jestem w stanie mu zapewnić swoja miłość i byt Więc czego mam się wstydzić Nie puściłam się Nie piję ani nie odurzam się niczym w ciąży i nie będę robić tego później Dbam o to dziecko i mam zamiar dbać o niego jak się urodzi Mam męzczyzne który długo o mnie walczył i kochamy się nad życie Wiadomo zawsze mogą być problemy Zycie lubi podkładać nogę ale trzeba wstać i iść dalej Bo jak sobie piwa nawarzyłeś to musisz je wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nazwałam Cię frajerem ponieważ tak się zachowujesz Porządny już dojrzały facet powinien wziąć odpowiedzialność za swoje czyny A z tego co piszesz to nie wiadomo ile Twoich dzieci chodzi po świecie Nie obchodzi Cię to ze je krzywdzisz ?? Skoro byłeś dojrzały aby zacząć współżyć powinieneś tez brać za tą decyzję odpowiedzialność A ty jeszcze się chwalisz swoją głupotą Boże widzisz i nie grzmisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×