Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

nie dyskutuje sie z takimi... facet albo jest mądry albo nie... jeśli nie to przykro mi bardzo ale już sie nie zmieni i zostanie frajerem ;) bez obrazy. Czarnulka ja juro do niemiec lece z mezusiem do mojej siostry...cykorze sie jak nie wiem co :D ,jeszcze nigdy samolotem nie lecialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu jak czytam debili ktorzy mowia ze 17-latka sie puscila bedac w 2-3 letnim zwiazku to rece opadaja:O:O jestescie mlodziutkie wlasciwie ja niewiele starsza ale nie wyobrazam sobie ciazy w wieku 17 lat:P zwyczajnie balabym sie rodziny:P ale to ze nie usunelyscie i chciecie wychowac maluszka jest dojrzale i tzrymama kciuki zeby wam sie udalo i nie zwracajcie uwagi na te durne komentarze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamulka....
W moim nie placilam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler
Śmieszne to wasze forum. Po prostu poprzez pisanie próbujecie sie dowartościować.... No cóż rzeczywiście macie prawo ale zycie nie jest takie piękne i kolorowe jak myslicie No i co z tego ze byłas 4 lata z kolesiem,czy tak na prawde znasz go, mozesz przewidziec jego zachowanie w roznych sytuacjach to wszystko wychodzi w praniu (np.po zamieszkaniu ze sobą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi u mnie w szpitalu 90zł się płaci. Uczłowieczałaś, to następni przyszli ;/ A może to Ty w pomarańczy? ;> Co was to obchodzi kto będzie wychowywał dziecko? Czy jak trzydziestoletnia baba nie może zrezygnować z pracy i oddaje do żłobka to ona wychowuje to dziecko wtedy? Otrząśnijcie się idioci, bo młoda mama nie różni się niczym od starszej, prócz metryką. A jeśli chodzi o doświadczenie i inne taki to wiele osób na tym świecie to takie ciamcioki, że nawet biletu nie umieją kupić, więc darujcie już sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek a ty skad mozesz wiedziec czy rodzice beda wychowywac??? i skad wwiesz ze ona nie ma pieniedzy na dziecko? zalosni jestescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiler ale wszystko wychodzi w praniu a ja ze swoim menem już rok mieszkam :D Tyle razem przeszliśmy ze jestem go pewna oczywiście nie na 100% Bo na 100% nie można być nawet samego siebie pewnym Ale to zdarza się każdemu ok Więc po co kierujesz to do nas ??To może spotkać zarówno kobietę po 30 jak i nas Tak samo jak kobietę i męzczyzne Skoro uważasz ze próbujemy się dowartościować to w błędzie jesteś Ja nie potrzebuję kafeterii aby coś komuś udowodnić Znam siebie Znam swoje zalety tak samo jak wady A tu przebywam albo z nudów albo z chęci pogadania o codziennych sprawach Jakbyś był kobietą i to w ciąży to byś wiedział ze pod koniec a szczególnie w lecie w upały niema ona ochoty wychodzić z domu A co do szpitala w moim się płaci 300 zł za rodzinny 500zł w wodzie znieczulenie zoo jest za darmo Jednak nie jest to prywatny szpital A za zwykły poród tez się płaci 300 No ale to to samo co rodzinny Bo w szpitalu w którym chcę rodzić są tylko 2 lub 1 osobowe sale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
89 rocznik:D heheh No fajnie fajnie Ja tez się obawiałam rodziny ale zareagowali dobrze :D A tak szczerze bardziej obawiałam się teściów chodź oni to spoko ludzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tego co podałam na początku-chodzi mi o miesiączkę to powinnam urodzić wczoraj:D Ale miałam nieregularne cykle więc troszeczkę się pomyliłam I z tego co teraz sobie dokładniej przypomnę to wydaje mi się ze będę rodzić po 20 Ja stawiam na 25 a mój lekarz na 22 Pielęgniarki zaś mówią ze do niedzieli już powinnam urodzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie od jakiś 3 dni nie Muszę to przeżyć ból minie a będę miała skarba który teraz przez brzuch próbuje mi nózkę pokazać:) Boję się tylko czy dziecko będzie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół w kostce
a dlaczego ma nie byc? na pewno wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół w kostce
eh... spokojnie :) zobaczysz że dzidziuś będzie zdrowy i śliczny. a wiesz jaka płec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No od połówkowego Usg na każdym wychodzi ze chłopak No ale ja za bardzo do tego wagi nie przywiązuje Będę się cieszyć i z chłopczyka i z dziewuszki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam was
dziewczyny, a raczej juz kobiety :) ja mam 17 lat ale nie wyobrazam sobie żebym miala juz męża..dzieci.. trzymam za was i za wasze maleństwa kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no dziecko podrozuje... a jeszcze mnie maz chce nad jeziorko zabrac bo kumpel jego tam ma dom ;D ale to nic pewnego. Czarnula nie zapomnij o naszym forum i jak sie urodzi dzidzi to czekamy na wiesci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny w nocy myśleliśmy ze to już dostałam bóli:/ Oblały mnie poty i było mi słabo P przyszykował mi kąpiel w temperaturze 37 stopni i chciał dzwonić po pogotowie ale mi przeszło A dziś maluch strasznie rozrabia w brzuchu Ubaw z niego straszny:D Tak kopie ze P zdołał złamać go lekko za nózie:D A potem powiedział mi ze mi zazdrości Jak się spytałam czego to powiedział ze tego malca w brzuchu bo mężczyzna nigdy nie poczuje na własnej skórze tego co my kobiety A on bardzo by chciał:D Powiedział ze to taki mały cud:D Ale się wzruszyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko to szczęście, głowa do góry, wszystko sie ułoży, jak urodzisz to wszyscy beda najszczesliwszy na swiecie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misheeela to miłej podróży Samolotem lecicie?? Uważaj tam na turbulencje bo strasznie czepie:D Maluch będzie miał jak w lunaparku:D A tak wogóle wybieramy się jutro po fotelik do samochodu Nie wiem czy nie zamówić na allegro Bo już mi kod aktywacyjny przysłali:D Wczoraj fajnego fotelika się dopatrzyłam Ale nie chciałam podejmować Decyzji bez P Dziewczyny jak macie jakieś pojęcie o tym to doradźcie Pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelkaa powiedz dlaczego mi się wydaje jakbym rodzić miała za rok:/ Niby już się źle czuję ale z drugiej strony wydaje mi się ze to jeszcze nie teraz Brzuch mi się chyba nie obniżył Nie wiem nie umiem tego rozpoznać Ostatnio wydawało mi się ze trochę czopu mi odeszło a teraz znów cisza:/ Sama się w tym pogubiłam Coraz bardziej chce być już po a tu nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół w kostce
jak Ci się obniżył to to już kwestia kilku dni... wydaje Ci się tak bo doszukujesz sie znaków że to już, a tymczasem maluszek chce jeszcze poczekać. wszystko bedzie dobrze. grunt to pozytywne nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do fotelika czarnulki
nie ma sensu kupowac tego drogiego .. i tak bedzie sluzyl niewiele ponad rok , wiec mozna kupic tanszy model a nadwyzke zainwestowac np w wozeczek jezeli spacerujecie duzo, albo w nosidelko dla dzidzi jezeli chodzicie w miejsca gdzie wozeczek nie wjedzie . Tyle Jestem mama 2 dzieci 1° lat 9 - zwariowalismy , kupowalismy wszystko co sie da i najlepszej jakosci - 2° lat 1 i 3 m-ce kupowalismy , tansze rzeczy - Efekt- dla dziecka roznicy nie ma , fotelika sam . nie pokazuje sie wszem i wobec . Lepiej nadwyzke zostawic na inne uciechy pzdr- mlode mamy . Ps . Fajna Grupke wsparcia dla mlodych Mam stworzylyscie .3mam za was kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×