Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

dejzi69 - jak ja jestem dwulicowa to ty masz zdrowa glowe a na bank nie jestes do konca zdrowa:-o To po pierwsze.Po drugie nie dyskutuje z pedalkami ktorych poziom siega poziomowi dwulatka a po trzecie jestes juz tak znienawidzona przez dziewczyny ze starasz sie przerzucic swoja uwage na mnie?za malo sie starasz psia mamo:-o powiedz mi jakim cudem jesteś - no i to mi wlasnie nie daje spokoju:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty się zastanów mantodea
To w końcu wierzysz w historyjkę czy nie, bo raz gadasz tak a raz tak. A słownictwa tylko pogratulować. Co to za słowo "pedałka"? Proponuję również zajrzeć do podręcznika z 4 klasy szkoły podstawowej i poczytać o zasadach interpunkcji nie wspominając o ortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty się zastanów mantodea - jestem tylko czlowiekiem ktory ma prawo watpic watpie a wg.mnie watpliwe jest pisanie matury w wieku 17 lat co nie znaczy ze nie wierze iz autorka nie jest w ciazy itp.Jesli chodzi o interpunkcje to tak jak kiedys pisalam ze rozbawiaja mnie panny ktore z braku argumentow dowalaja sie do ortografii interpunkcji stylistyki itp.Poza tym dla mnie to za wiele zachodu zeby specjalnie dla ciebie przecinki stawiac:)Jesli chodzi o \"pedalke\"to widac ze nie ogladasz\"wladcy móch\"no ale rozumiem ze ta bajka jest za inteligentna jak na twoj wiek...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty się zastanów mantodea
Być może za inteligentna na mój wiek... mam prawie 40 lat i 4 dzieci. Najstarsze ogląda ten serial. Znam te teksty, tylko nie rozumiem jak można używać takich tekstów w stosunku do innego człowieka w internecie? Co to ma oznaczać, gdy kogoś wyzywasz od "pedałek"? Gdzie jakiś takt, szacunek do choćby siebie? Zastanawiam się ile Ty masz lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jeeeeedyna
ty się zastanów mantodea tu polowa dziewczyn nie wierzy do konca dziewczynie tylko ze przewaznie sa to pomaranczowe a ty sie dowalilas akurat do mantodea?dziwne!:-o i faktycznie jak sie nie ma innego argumentu to trzeba doczepic sie do INTERPUNKCJI.Nie osmieszaj sie!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty się zastanów mantodea - no do 40 to mi jeszcze daleko:p jesli chodzi o slownictwo to dotyczy ono tylko jednej osoby na tym kafe...tyle ze ja nie nie zamieniam sie w pomarancze zeby powiedziec co szczerze mysle o niej i nie zamierzam ci sie tlumaczyc z tego:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jeeeeedyna
ty się zastanów mantodea babciu moze idz posztrykowac na drutach albo z sasiadkami poplotkowac a nie siedzisz na kafe dla ciezarnych(to ci chyba juz nie grozi)i czepiasz sie interpunkcji!a dejzi69 jakbys jeszcze nie zauwazyla to faktycznie nikt nie lubi tylko jej to pisza na pomaranczowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty się zastanów mantodea
A ja nie mam czarnego nicka i nie zamierzam, bo to nie ma nic wspólnego z brakiem anonimowości. Można mieć tak samo dużo nicków czarnych jak i pomarańczowych. Nieistotne to jest dla mnie kto, pod jakim kolorem się ukrywa, bo nadal tylko się ukrywa. To forum jest niestety bardzo prymitywne. Nie sądzę tak tylko po wpisach, ale również po technologii. Ja udzielam się częściej na forum ginekologicznym, gdzie każdy musi wysłać formularz zgłoszenia itd. Jest tam cała masa zabezpieczeń i nikt nikomu źle nie życzy. Natomiast strasznie mnie irytuje to, że z topiku, dość ciekawego, robi się jakieś wielkie oszustwo. Moja córa za chwilę będzie miała 17 lat i dobrze jest poczytać inne nastolatki i ich podejście do życia i swojego ciała. Niestety tylko na forach typu "kafeteria" jest to możliwe. Na forum ginekologia.med niełatwo znaleźć takie tematy, bo średnia wieku jest tam znacznie wyższa. A moja nadwrażliwość na błędy to wynik tego, że jestem pedagogiem, który jest absolutnie przeciwny robieniu błędów w internecie, bo to obniża ogólny poziom dyskusji i niestety wiele młodych powiela takie błędy. Nieważne zresztą. Chciałabym móc nadal podczytywać ten temat, tą konkretną nastolatkę i to bez wyszukiwania nieścisłości, do których ma prawo w swoim stanie. Udzielać się tu więcej nie zamierzam, bo po co. Jedyny mój komentarz do nastolatki to: trzymaj tak dalej i gratuluję podejścia do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty się zastanów mantodea
co do dejzi to nawet nie będę komentować, bo nie ma czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantodea i matko jedyna
to jedna i ta sama osoba :D:D:D:D to samo ip :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantodea i matko jedyna
tak jak ja dejzi69 i owocowamama hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawie się czytało
Ciekawie się czytało do tej strony. Jesteście chore z nienawiści. To jakaś niezdrowa przepychanka przepełniona dziwnym jadem. Piszcie na temat a nie kłócicie się i śmiecicie swoimi wpisami. Siedemnastolatko życzę spokojnej ciąży i wytrwałości w dążeniu do celów. Uda Ci się na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
Dzekuje 🌼 =) zwolnienie z wf od lekarza bede miała:) niedawno wróciłam ze szkoły...dzisiejszy dzien to masakra jednym słowem senna,przybita (prawie zasypiałam !), wszystko mnie bolało, było mi zimno, sucho w ustach, bolał mnie brzuch.. ehh ale przezylam ;P rodzicow znowu nie ma w domu...pracują. I jak tu ocenic nasze stosunki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
5 tydzen ciazy... jakie objawy moge jeszcze miec? ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
i mdłosci po obidzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo ze mam dziecko nie wiem jakie dolegliwosci mozesz miec.. Ja sie dowiedzialam o ciazy w 8 tyg. Poszlam do lekarza po tabletki anty :P nie mialam KOMPLETNIE zadnych objawow. Nie podejrzewalam nic a nic. A 5tc to dosc wczesna ciaza.. Nie chce cie stersowac, ale dosc duzo zarodkow obumiera przed 9tc.. Ale nie zycze Ci zle, pamietaj tylko zeby na siebie uwazac i lykac witaminki i folik :) ide robic obiad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdłości mogą występowac o każdej porze. ja miałam tak ze mdlilo rano, potem ok 12;00 było lepiej i od 14;00-15;00 dawaj do samego wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i do tych niedowiarkow którzy uważają ze nie można być u ginekologa w niedziele. MOŻNA, ja sama byłam w sobotę po południu by potwierdzić ciążę i usłyszałam ze jakbym się zgłosiła jutro czyli w niedziele to byłaby pani doktor a tak to pan doktor....jak widac można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zemozna w niedziele:) to normalne. kinia20 fajnie ze sie; 'przyznalas' do nicka =)) -> mimo ze moja ciaza jest wczesna jeszczeto juz sie czuje do dupyyy ;/ dzisiaj mnie tak wzielo na spanie, zimno mnie telepalo,sucho w ustach ..mdlosci po obiedzie ;/ podobno takie objawy rozne czeste to na dziewczynke ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak będzie pewnie girlinka bo ja mialam identycznie :D mdłosci, czasem małe rzyganko, i w pierwszym trymestrze spałam chyba 24/24 uczylam sie w nocy lub w autobusie gdy jechalam do shool czasem na przerwach sie sciągi robilo jadlam w biegu wszystko po to aby skonczyl liceum i zdac ladnie maturke. No a o tym ze bede miala dziewczynke dowiedzialam sie w 7 m-cu :) a ty kiedy idziesz na pierwsze usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mialam 16jak juz urodzilam
Mialam 15lat jak zaszlam w ciaze.Moj partner byl w tym samym wieku.Skonczylam szkole.Mam prace,z ktorej jestem zadowolona.Synka wychowuje nie z ojcem dziecka.Nigdy jednak nikt nie da Ci gwarancji na faceta.Synek ma teraz14lat i mloda mamusie.Miezawsze bylo lekko,rozowo.Jednak slowa"jestes najwspanialsza mamusia na swiecie"wszystko Ci wynagrodza.Partner,z ktorym wychowuje dziecko jest o niebo lepszy od niejednego prawdziwego tatusia.Przy nim poczylam,ze jeszcze raz chcialabym zostac mama i przezyeac swiadome macierzynstwo. Pozdrawiam Cie cieplutko i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypiepszaj
stad dejzi69 !zal ci dupe sciska ze ciebie nikt wyruchac nie chce!!!!!!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
dejzi69 nikt nie chce i spedza czas na forum najezdzajac na ludzi i dowartosciowuje sie dziecko w ten sposob ;/ dajmy jej spokoj :P nie zwracamy uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
no a ja co mam powiedziec :) wiosna wiosną ... ja przez ciaze to juz wogole chyba z nauka niewydole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
spadam sie uczyc... dopoki jestem w stanie:) jak zaskoczy gg to sie odezwij ;/ alemi sie zdaje ze juz nie pogadamy narazie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×