Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

Cześć Wam! Czarnulka kupilaś już wózek? Poradz coś bo ja przechodze katuszę w związku z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, upały są męczące dla każdego, a dla kobietek w ciąży jeszcze bardziej :( Mi nie przypadła ciąża w czasie lata, ale domyślam się, jak to jest, bo nawet na wiosne pociłam się bardzo ;) Czarnulka na kiedy masz termin? Rodzisz w prywatnym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wstalam tez:)) ale sie źle czuje :( kręgosłup mi dokucza i aż od niego mi słabo, mdli mnie i kreci m sie w głowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociesze cię tym, że mnie te bóle przeszly dopiero calkaiem niedawno... :) ale przechodzą... To pocieszające... Odpoczywaj więcej na leżąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na kiedy masz termin
misheela? a ty kenta? a ty czarnulka1906?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja jeszcze wózka nie kupiłam zbieramy się po niego ale ciężko jest naprawdę Nie mam zielonego pojęcia jaki kupić itp Teraz w tym tyg jedziemy po niego na 100% już sobie to obiecaliśmy Ja mam termin po 20 lipca tak liczę ze koło 25 oni nie umieją mi dać dokładnego ponieważ można mnie zabić a ja nie potrafię podać terminu ostatniej miesiączki:( Teraz spadamy z P do weterynarza bo mój pies gdzieś pcheł nałapał pewnie ostatnio jak podleciał do kota:/ Jestem smutna bo on dziś znów do pracy idzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jestem u babci na wsi... internet mam tylko u koleżanki sąsiadki tutaj więc wiecie :/ uroki ciąży heh... no ostatnio nie czuje sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale raczej bede dziennie pisać coś! z nudow:) hihi kurcze ale dziwnie... od małego jezdzilam na wies do babci i spotykalam z roznymi małolatami :D z wioski i sąsiadami na imprezach na dyskotekach... a teraz to mi nie wypada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
jak sie leniu ,nierobie i darmozjadzie wezmiesz do pracy to moze go bedziesz czesciej widywala,a tak to zapier..na ciebie jak wol.wspolczuje mu.niech cie kopnie w gruba d..i wypier..do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej misheeela to dlatego tak długo Cię nie było:D No teraz jest napewno inaczej A co z Twoim mężem ?? Przyjechał z Tobą do babci czy został w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
ja pier...nawet o psa nie umie gowniara zadbac skoro zapchlony biega,biedny.wpsspolczuje mu,.pewnie nie tylko on,ja bym nie dopuscila pchel u synka.kup frontline iobroze bayera na pchly i kleszcze ciemna maso.a od kiedy to sie za porod placi w panstwowym szpitalu czarnula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka przyjdzie dopiero wpiątek do mnie mąż :( możliwe ze zostanie kilka dni... i wrocimy razem, bo nie zostawie go na tyle samego tam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi kochana ty moja głupia dziewuszko Ujastek to nie jest państwowy szpital Więc nie mędrkuj tutaj:D Jakbyś chciała wiedzieć to ja dbam o psa napewno lepiej niż Ty bo Ty jesteś zapatrzoną w siebie egoistką:D To że pies złapał pchły nie oznacza że nie miał obroży przeciwpchelnej A do tego miał lekarstwo podskórne które się daje na kark i ono chroni pieska przez 3 miesiące przed pchłami i przez miesiąc przed kleszczami :) No ale się stało miał 2 dni pchełki jakoś go nie zjadły Bo zaraz został odpchlony Tobie też by się przydało bo jakimś cudem wszy ci mózg do reszty wyjadły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesheeelaaa no ja bym się zatęskniła na śmierć no ale taka rozłąka czasem dobrze robi:DA szczegulnie gdy mąż się za Tobą fizycznie stęskni:DA właśnie Dejzi widzę że ty masz tylko argumenty wtedy gdy wiesz co napisać Bo tyle razy w swoich wypowiedziach Cie obrażałam a Ty nawet nie reagujesz A jak już wiesz co napisać to wtedy próbujesz się wybić Szkoda tylko że ci to nie wychodzi hahaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
bo widocznie nie mam czasu,w weekendy jestem tu malo aktywna,no lepiej go pilnuj mischeala,bo sobie znajdzie jakas mloda dupe nie w ciazy:)poza tym jak na nia zpaier..jak wol,to na dymanie ciezarowy juz raczej sily mial nie bedzie.poza tym co to za przyjemnosc psuwac taka rozje..cipe z gruba d...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
poza tym moj pies pchel nie ma wiesniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta u góry
to najgłupsza dziewczyna jakiej wypowiedzi kiedykolwiek czytałam...musi byc mocno pokrzywdzona przez los....zazdrosnica:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi wieśniara to pojęcie względne A uzywają go tylko osoby Twojego pokroju Bo jakbyś chciała wiedzieć to wieśniara to słowo powstało od kobiety zamieszkującej wieś A ja jestem z Krakowa więc się pomyliłaś Jeżeli więc mamy patrzeć pod tym kątem to ja ciebie mogę nazwać wieśniarą bo szczecin jest mniejszym miastem niż Kraków A czemu ty sie tak irytujesz Misheela na pewno jeszcze gruba nie jest ponieważ to dopiero 18 tydz Ty zapewne wyglądasz jak pasztet i nie zaprzeczaj bo z tego co piszesz widać że masz kompleksy:D Dejzi skoro miałaś 5 z polskiego to twój nauczyciel musiał być starym zgredem i tak jak ty to zawsze mówisz rozłożyłaś przed nim nogi aby ci tą ocene postawił No albo Twoja nauczycielka była głucha i niedowidziała:D A najprędzej to jak zwykle znów sobie bajeczkę wymysliłaś:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dezji w weekendy Ty jesteś mało aktywna ale to tylko przez to że nas tu niema i nie masz sobie z kim popisać Dowód sterczysz na kafeteri od rana Tu nie wchodziłaś bo nas nie było A jak tylko misheeela sie pojawiła odrazu zaczęłaś być aktywna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w weekendy
jestem tu mało aktywna.......:D:D:D:D:D:D:D a co zrobic zeby cie wogole nieuaktywniac złośliwusie??? skasować cie???wywalić??? zbanować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety na nią nie ma sposobu Ona bez nas żyć nie może Ale tak to jest jak w realu jest się mniej znaczącym dla ludzi niż jakikolwiek robaczek:D Ona musi tu odreagować swoje niepowodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
nie tylko ja was tyram. spojrzcie prawdzie w oczy,a bez powodu tego nie robie,dlaczego np. nie tyram 30sto latek i starszych pan,ktore sa lub planuja cieze?bo sa normalne,nie to co wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie kochana to ciągle tu ciebie widzę A ty jesteś tyrana przez większość osób Więc ty spójrz prawdzie w oczy Jesteś idiotką i o wiele więcej ludzi cię tępi niż nas Ty jesteś poniżana przez osoby z czarnym nickiem a my nie dość że od czasu do czasu to dziwnym trafem zawsze wtedy gdy ty coś powiesz i to zawsze przez osoby z pomarańczowym :D Mogę się założyć że dużo razy sie podszyłaś pod inny nick żeby sobie sztuczny fun club zrobić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×