Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam problem wstydliwy...

Nietrzymanie moczu - 6 miesiac ciąży

Polecane posty

Gość mam problem wstydliwy...

jak temu zaradzic? jest na to jakies lekarstwo? coraz bardziej mnie krepują czeste wizyty w kiblu a tym bardziej jak potrafie chodzic z mokrymi spodniami..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz pogadać z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bo ja tez sie staram o dzidzie tylko boje sie ze moge miec problem bo mam dosc czesto infekcje...niby badanie moczu wychodza dobrze ale czasem mnie zakuwa tam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem wstydliwy...
mi tez mocz wychodzi OK, ja zasze mialam problem z pecherzem, ale teraz w ciazy to wyszlo z podwojna silą. Do lekarza mam dopiero za dwa tygodnie, chyba ze pojde wczesniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem wstydliwy... - kochana ja jestem w 36 tc.i czasem jak w nocy sie przerzucam z boku na bok to popuszczam nie mowiac o kichaniu...Poczekaj do 9 mca dopiero zacznie sie jazda:p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstydliwy problem ale jescze bardziej ten pecherz kłuje w ciazy?? a w ciaze ci sie udalo bez trudu zajsc?? ja lekow zadnych nie biore bo moim najlepszym lekiem jest jak mnie złapie wypicie ogromnej ilości wody minerlanej niegazowanej...nawt z litr od razu:P i zaraz przechodzi tylko boje sie o ciąże ze bedzie trudniej zajsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem wstydliwy...
no a ja jestem dopiero w 25tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem wstydliwy...
w ciaze zaszlam za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze nicc
poczekajcie to zobaczycie co sie dzieje po porodzie :-) wszystko jest poobijane i zanim sie dochodzi do wc - w pierwszych dniach- to leci po nogach - ale po kilku dniach jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem wstydliwy...
agacjone to nie pecherz tylko uciskajace dziecko jest powodem teg podsikiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wczesniej jak nie bylas w ciazy to pisalas ze tez ialas problemy z pecherzem.??? i mio to nie mialas trudnosci w zajcie w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ja jestem też w 6 miesiącu i też mam ten problem. Szczególnie przy kichaniu, czy przy wysiłku. Nic się nie martw, wiele kobiet tak ma. Na wszelki wypadek skonsultuj to z lekarzem, niech on to dokładnie zbada. Teraz zaopatrz się w większe wkładki higieniczne, Carefree robi Maxi są dużo lepsze, zapewniają trochę więcej komfortu. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypadlość niestety i mnie dopadła... Najgorzej bylo właśnie przy kichaniu... Jak tylko poczułam że chce mi sie siku - musiałam od razu iść do kibelka, nie było mowy o \"trzymaniu\" bo mogło być różnie... Jedynym \"zabezpieczeniem\" jest wkładka. Problem mija jakiś czas po porodzie jak dziecko juz nie bedzie uciskało i mieśnie wrócą do siebie. Przed ciążą też zdarzały mi sie infekcje pęcherza (furagin zawsze pod ręką), ale w ciąży wyniki miałam super. Nie wiem czy lekarz w czymkolwiek pomoże. Przed ciążą zaleca sie ćwiczenie miesni kegla - czy cos wiecej mozna zrobić? Nie wiem. W literaturze nietrzymanie moczu to jedna z \"dolegliwosci\" ciążowych, takich jak ból pleców czy opuchnięte nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam TENA
TENA - chlonne wkladki dla kobiet nie trzymajacych moczu, do kupienia w kazdym sklepie i markecie. z tego co czytalam po porodzie powinno przejsc. nie trzymanie moczu to podobno czesta przypadlosc ciezarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...po porodzie, a co teraz? czy to jest powod aby dostac zwolnienie lekarskie? chyba tak mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabellllla
idz do lekarza i wez to zwolnienie. powinien ci dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kurde no
kiedys czytalam, ze idziesz poskarzyc sie na meza do tesciowej ze ci nie pomaga i jak? bylas? rozmowa poskutkowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kurde no
tak czy inaczej wspolczuje chlopa moj jest podobny i po porodzie sie nie zmienil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kurde no
powaznie az tak to rozpatrujesz? moze go postrasz ze odejdziesz? kochasz meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak

Moje problemy zaczęły się wcześnie... 4 miesiąc, ale druga ciąża. Zaczęłam stosować już na początku ciąży wkładki urologiczne. Zwróciłam się po pomoc do lekarza - zalecił ćwiczenia i muszę przyznać, ze sytuacja zaczęła się poprawiać. W sieci można znaleźć dużo ciekawych artykułów na temat nietrzymania moczu- https://kobietapo30.pl/problem-nietrzymania-moczu-u-kobiet/   dziewczyny, takich jak my są setki teraz już przestałam się krępować i wręcz opowiadam o swoim doświadczeniu, żeby inne kobitki wiedziały, że da się z tym życ 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×