Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iryska7

40-latki, dieta, fitness, uroda, zdrowe życie

Polecane posty

Jestem i ja. Niestety, ale nie moge pochwalić się żadnymi osiągnięciami. Niedzielę spędziłam w domu nad porządkowaniem dokumentów. Nazbierało się różnych papierzysków, więc niszczarka poszła w ruch. i tak minął mi dzień. Sobota - jak prawie każda tzn zakupy, pranie, sprzątanie, gotowanie. Nudy! Może przyszły weekend spędzę atrakcyjniej> pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki przejeździłam dzisiaj na rowerze 20 km, ale na razie tempem turystycznym ;-) zrobiłam sobie kilka nowych zdjęć i niestety widać, że przytyłam i nie ćwiczyłam :-( brzuch przeogromny flak i w ogóle wyglądam grubo :-( w porównaniu do ubiegłego lata i jesieni wyglądam b.grubo :-( myślałam, że dieta załatwi sprawę, ale teraz jak się człowiek zaczął rozbierać widać brak gimnastyki, niby w kg nie bardzo mi przybyło, ale ciało się rozlało :-( :-( :-( muszę wrócić do regularnych ćwiczeń .....mam nadzieję, że się uda :-) w zeszłym roku miałam zapał, a teraz jakoś mi nie idzie...:-( a co u was dorciu i mi-mi ??? pozdrawiam buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie sama nuda. Praca,dom, praca dom ...i tak w kółko. Jestem jakaś przemęczona.Dobrze ze jutro piatek. W sobotę na pół dnia wybieram się do kosmetyczki. Poleżę sobie, odpocznę. Mam nadzieję że będzie ładna pogoda, nie taka jak w ubiegłą sobotę kiedy prawie cały czas przesiedziałam w domu. Padał deszcz. Pozdrowienia i uściski. Oby do weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dorciu, nie mów że nuda ;-) skoro jesteś tak zajęta ;-) często bywasz u kosmetyczki ? ja jeszcze nigdy nie byłam :-( przez tą zmianę diety bardzo mi się poprawiła cera i wydaje mi się, że już takie wizyty w moim przypadku nie byłyby niezbędne ;-) no żarty żartami ale fajnie, że się odprężysz...życzę miłego pobytu i super efektów :-D wczoraj zrobiłam 10 km na rowerze po lesie, więc biorę się do roboty ;-) do tego rano chociaż 10 min gimnastyki - postanawiam codziennie, może się uda... niestety kg chałwy też kupiłam, pół kg już wczoraj zjadłam 😭 😭 czytałam, że chałwa najmniej szkodzi wątrobie spośród wszystkich nienaturalnych słodyczy, jakieś pocieszenie ;-) mi-mi ...hop hop...gdzie jesteś ??? pozdrówka 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej-hej witajcie Irysko ale się ostro wzięłaś za jezdę na rowerze....super!! Za to ja przez cały tydzień nic nie zrobiłam dla swojego ciała,Jakoś ten tydzień przeciekł mi przez palce.Ty grzeszysz z chałwą,a ja z ptasim mleczkiem czekoladowym...nie potrafię się mu oprzeć😭 Dorciu,jak widzisz nie Ty jedna nie masz sukcesów i osiągnięć dietkowych.Piszesz o papierzyskach...brrrr...i mnie to czeka i to już dziś,bo musze zrobić PIT-Y,znowu zostawiłam to rozliczanie na ostatni dzwonek,jak zwykle;( Dziewczynki życzę Wam udanego weekendu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :-D dziewczyny katastrofa, muszę skończyć z tymi słodyczami !!! i to bardzo poważnie!!!! dzisiaj ważę 63,1 kg klęska :-( 😭 deklaruję się, że rzucam słodycze !!!! w tej kwestii niestety mam bardzo słabą wolę, ale jeśli to tutaj wam napiszę to będzie mnie to jakoś zobowiązywało !!!! słodyczom - stop, basta !!!! po tych słowach już się czuję jak narkoman na odwyku, ale będę się trzymać !!!! może wypowiemy wojnę słodyczom wspólnie, dołączycie??? w weekend przejechałam 13 km po lesie :-) ale rower kontra chałwa przegrywa, po prostu rower nie daje rady zneutralizować szkód wyrządzonych przez te słodycze :-( pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Co do wizyt u kosmetyczki. Otóż do kosmetyczki jeżdze co 3-4 tyg. ale to dlatego że ta moja pani robi mnie takze pazurki, brwi, od czasu do czasu wąsik. Ze względu na to, że mam cerę skłonną do pękania naczynek to co jakis czas robę zabiegi wzmacniające naczynka. Nie jest u mnie tak żle, ale wolę zapobiegać. A zresztą -lubię te dwie godziny relaksu przy odpowiednio dobranej muzyce. Słodyczom i ja nie moge się oprzeć.Wyjadam to co jest w domu i więcej nie kupuję. Postanowione! Niestety, ale w maju na kilka dni lecę do Brukseli- a tam takie dobre te czekoladki......żal będzie nie zjeść. Najwyzej, jeśli się skuszę to po powrocie mocniej będę pedałowała. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dorciu super, też bym chciała sobie gdzieś wyjechać :-D z czekoladek w Brukseli nie rezygnuj, z okazji trzeba korzystać :-D odchudzam się 300 dni w roku, reszta to wakacje ;-) ;-) ;-) słowa dotrzymuję, nic nie zjadłam złego ... a wy ? w poniedziałek przejechałam lasem 13 km, wczoraj 15 km :-D obiecane 10 min gimnastyki porannej stosuje :-) a waga wciąż nie reaguje, ciągle 63,1 kg :-( mi-mi, dorciu ja też papiery robię na ostatnią chwilę :-( pozdrawiam 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki🌼 Życząc Cudownego Dnia Przesyłam Buziaczków ile się da! Uśmiechniętego dnia życzę nawet gdy pochmurno i pada. Słonka w serduszku nawet wtedy gdy brak go na niebie. I chichotków radosnych i tęczy na niebie wszystko co najlepsze niech dziś spotka Was👄 Pokażę się póżniej❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki witajcie majowo🌼 Gdzie jesteście?? Czyżby na wyjazdach majówkowych?.Ja niestety nigdzie nie wyjeżdżam:(ale postaram się pojeżdzić na rowerze.Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maj zazielenił świat, słoneczko mu w tym pomogło, pachnie wiosną cały kraj, na zawsze by tak zostać mogło. ___________$$$$$$$$ ___$$$$$$$__$$$$$$__$$$$$$ __$$$$$$$$$_ $$$$$_ $$$$$$$$ ___$$$$$$$$$_$$$$$_$$$$$$$$ ____$$$$$$$$_ $$$$_$$$$$$$ ________$$$$$_$$$_$$$$$ _$$$$$$$$$_ $____$_$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$ $______$ $$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$______ $$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$_$_____$_$$$$$$$$$ _________$$$$$_$$$_$$$$$ _____$$$$$$$$_ $$$$_$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_$$$$$_$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$_ $$$$$_ $$$$$$$$ ____$$$$$$$__$$$$$$__$$$$$$ ____________$$$$$$$$_$$_P _____________$$$$$$_ $$_O ______$$$$$_________$$_Z _____$$$$$$$_______ $$_D ___$$$$$$$$$$$_____$$_R _____ $$$$$$$$$___ $$_A ________$$$$$$$__$$_W __________$$$$$_$$_I ___________$$$$$$_A ____________$$$$_M _____________$$_! ____________$$____$$$$$$$ ___________ $$___$$$$$$$$$$ ___________$$__$$$$$$$$ ___________$$_$$$$$$ ___________$$_$$$$$ ___________$$$$$$ ___________$$$$ ___________$$ WSPANIALEGO WEEKENDU;;; ŻYCZĘ WAM DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-mi jesteś kochana, takie życzenia, w sercu taki maj, dziękuję 🌻 i życzę CI aby ten maj trwał dla Ciebie cały rok :-D :-D :-D i dla nas też :-) weekend udany, 40 km rowerowe zaliczone :-D a Wam jak minął ??? pozdrówka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Dla mnie również miesiąc maj to jeden z najpiękniejszych w roku. Może też i dlatego ze to miesiac w którym się urodziłam. Pomimo dzisiejszej brzydkiej pogody za oknem, to w sercu maj, maj maj. mi- mi dzięki za śliczne weekendowe życzenia! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! MI-MI w tej chwili w WPKiW jest DZIEŃ DOBRY TVN, jeśli możesz zajrzyj tam i pomachaj nam, ja niestety dzisiaj nie mogę ani jechać ani ich oglądać :-( UDANEGO WEEKENDU 🌻 POZDRAWIAM WAS SŁONECZNIE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe Panie! Wybieram się jutro na kilka dni do córki, więc zajrze tu dopiero w przyszłym tygodniu. Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dorciu miłego wypoczynku u córki :-) mnie coś katarek chycił :-( na razie trzymam się porannej gimnastyki, waga lekko spada czyli ok 1,5 kg na minusie :-D mam nadzieję, że mnie przeziębienie nie wciągnie, niestety siedzę z cieknącym nosem :-( wczoraj zakupiłam duży zapas proso, więc zwiększę dawkę do koktajli, proso ma witaminę B17 tak jak i len, oba ziarenka chronią przed nowotworami i innymi chorobami cywilizacyjnymi, dziewczynki napiszcie jakieś ciekawostki jakie stosujecie pro-zdrowotnie 🌻 mi-mi hop hop pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Wróciłam! Cieszę się bardzo bo już za niespełna 2 miesiące będę.... babcią! Moje wyjazdy będą więc dosyć częste, ale z pewnością nie będę zaniedbywała tej stronki. Serdecznie pozdrawiam Irysko! mam nadzieję że już czujesz się dobrze, czego Tobie z całego serca życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu, gratuluję .....Babcia.....:-D :-D :-D to będzie pierwsze wnuczęcie ? chłopiec czy dziewczynka?? z katarem uporałam się w 2 dni :-) mi-mi wyjechałaś gdzieś??? pozdrawiam WSZYSTKIE MAMUŚKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysko! tak, pierwsze dzieciątko. Prawdopodobnie będzie dziewczynka, juz niedługo się wyjaśni. Podobno jesli na USG wykazuje że ma byc dziewczynka to nigdy nie ma 100 % pewności, z chłopcem jest łatwiej ocenić, bo jak jest to \"coś\", to jest! Cieszę się i denerwuję jednocześnie. Buziaki i uściski w Dniu Matki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie Przepraszam za dłuższą nieobecność,ae byłam na wyjeżdzie.Zrobiłam sobie krótki urlopik....byłam na morzem🌼 Super wypoczęłam lecz pomimo ,że codziennie pedałowaismy po 35-40 km plażą strasznie przytylam.A wszystko przez to,że co wieczór robiismy grila:O:O I to takie smakołyki mąż robił,że nie sposób było odmówić.:(:( No i teraz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-mi, no tak szczęściaro..to się dotleniłaś, zrelaksowałaś, oj jakby mi się przydał taki wyjazd....i ja kocham morze :-D dorciu mojego dziecka nie było na dzień matki jest na wczasach w Tunezji , więc buziaków nie dostałam ;-) znów mam lenia, nie ćwiczę, ale zdrową dietę trzymam, kuracje zdrowotne też przeprowadzam miłego weekendu drogie dziewczynki, oby z lepszą pogodą :-) pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przepraszam za długą nieobecność, całkowity brak czasu i głowy do kompa :-( ale już wracam do Was :-) u mnie niestety smutek, żałoba, wczoraj pożegnałam bardzo drogiego mi wujka+ dziewczynki dbajmy o nasze zdrowie póki czas na to :-) dorciu gdzie jesteś? mi-mi odpisałam :-) pozdrawiam Was gorąco :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysko! serdecznie współczuję, trudno wyrazić słowami żal gdy odchodzi ktoś bliski. Niestety.... Jestem, zaglądam tu. Siedzę juz prawie na przysłowiowych walizkach bo za kilka dni lecę do córki, pomagac przy dziecku. Jak juz się urodzi to dam Wam znać. Cieszę się bardzo, choć jednocześnie bardzo się denerwuję. Wyglada na to że będzie \"cesarka\" bo maleństwo nie chce się przekręcić. Buziaki i uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciu, dziękuję... więc jesteś poddenerwowana...życzę szczęśliwego rozwiązania :-) pisz do nas gdziekolwiek będziesz... udanego tygodnia dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością odezwę się i zdam Wam relację jak to jest być babcią!!! Ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dorciu czekamy na wieści, to kiedy wyjeżdżasz? trzymam kciuki i napisz jak to jest być tą babcią :-D ja wzięłam się za siebie i od 3 dni codziennie robię 30 min cardio w lesie, ale niestety wczoraj przyniosłam na sobie 2 kleszcze, na szczęście się nie wkręciły przez ostatni czas drętwiały mi kończyny, budziłam się w środku nocy z odrętwiała, np ręka lodowata mimo że na niej nie spałam, to efekt niedotlenienia, przez cały maj i pół czerwca przesiedziałam w murach ( zajmowałam się chorym) i tak się załatwiłam, po 2 wyjściach na cardio odrętwienie zmalało do 20 %, a dziś po 3 razie przespałam wreszcie od dość dawna całą noc, dziewczyny prawie półtora miesiąca nie jeździłam na rowerze :-( mi-mi to co? pojeździmy???? pozdrawiam truskawkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Irysko! Wyjeżdżam za tydzień- w piatek, a wracam dopiero w sierpniu. Będę jednak zaglądała tu do Was i z pewnością zdam relację z tego jak to jest być babcią. Mam nadzieję, że znajdę na toczas, choć jadę przecież do pomocy córce ( mam tremę czy dam sobie radę z takim maleństwem). buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-D dorciu dasz sobie radę z maleństwem, zaraz sobie przypomnisz :-D pogoda kompikuje mi ochotę na cardio w lesie :-( ale nie odpuszczam i próbuję wszczelić się między opadami ;-) życzę miłego tygodnia dorciu i mi-mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie!! Dorciu👄serdeczne gratulacje!!!!Ale radość!!Super,że bedziesz juz zaniedługo babcią!!!:D:DŻyczę Ci szczęśliwej podróży i trzymam kciuki za szczęśliwe narodziny wnuczątka. Jasne,że będziemy czakać na relacje od Ciebie. Irysko👄 przepraszam Cie,że tak póżno odpisuję🌼wiesz jestem tak zagoniona,ze kompletnie na nic nie mam czasu.Dobrze,że chociaz pogoda nie sprzyja przejażdzkom rowerowym, to przynajmniej nie mam wyrzutów sumienia. Obiecuje jednak,że kiedy tylko znajde trochę czasu i oczywiście o ile Ty będziesz mogła to wybierzemy się razem na przejażdżkę.No i o ile pogoda bedzie troche łaskawsza. dziewczyny u mnie zimno jak w psiarni i ciagle pada:( nie ma co ,ale nam się fajne lato szykuje:( Pozdrawiam Was kochane ....postaram się częsciej wpadać. 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×