Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

autooorka

O której macie rano pobudkę?

Polecane posty

Bo moja córka dzień w dzień musi wstać o 5.00. Ma 10 miesięcy. Czy pójdzie spac o 18.00 czy 20.00, zawsze jest pobudka o 5.oo:( W nocy śpi nieżle, ze 2 razy budzi się na jedzenie, więc nie narzekam. Ale rozwala mnie te codzienne wstawanie o 5.00, jestem wtedy wyjątkowo nietomna, nie potrafię się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to próbuj ją kłaść później tak o 20:30 albo i nawet 21 zobaczysz wtedy o której rano wstaje. A może za późno śpi w dzień albo za długo w dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ten ból, ja też tak niedawno miałam...a że to dosyć nieziemska pora na wstawanie to musiałam przestawić troche moją małą...teraz wcześniej niz o 21 jej nie kładę...no i teraz pospi do 6-7...zawsze to coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na szczęście ostatnio o 7 rano,idzie spać przed 20 i nie budzi sie w nocy(też od nie dawna) .Córa ma 11,5 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzie spac o 19 :30 lub 20 budzi sie tak ok 2 3 4 5 kręci sie wierci wstaje i tak całą noc a o 6 wstajemy bo ide do pracy ja dopiero jestem nietomna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kładłam ja spać o 21 tez wstawał wczesniej mysle ze jej ząbki dokuczają mam nadzieje ze juz niedługo sie wyspie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywałao, że ją przez jakiś czas kładłam o 20.00 albo nawet po i nic to nie dało, tylko zmierzła była od rana, bo niewyspana. W ciągu dnia śpi 2 razy po 40 min do 1h20, wedle potrzeb, nie mogę jej tego zabrać. Mam nadzieję, że się to kiedyś zmieni. Nad ranem też spi niespokojnie, wierci się juz, a podobno nad ranem jest najlepszy sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do niedawna miałam to samo, z tym że on szedł spać o 18 więc wstawał o 5 rano...wieczór wolny ale ranek wczesny :P teraz kładziemy go między 19 a 20 i wstaje o 6 lub 7 rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj zasypia 19, 19 30, spi zawsze do 7, raczej przesypia ostatnio cale nocki. ma prawie 10mcy. w ciagu dnia godzinke do dwoch. nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój od dawna kładzie się spać koło 22 a wstaje koło 10-11 i mnie budzi "mamo wyspałem się , wstawaj". Jak był malutki chodził spać koło godziny 20-21 a wstawał koło 9. Nie wyobrażam sobie wstawania przed 9 i szczerze wam współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja roczna córcia chodzi spać o 22.00 i wstaje około 9.00 na jedzenie a potem idzie dalej spać i tak śpi do około 11.00-12.00 ... i tak śpi odkąd skończyła 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyznam że jestem zdziwiona
I porami spania i wstawania i tym, że dziecko 10-miesięczne 2 razy w nocy budzi się na karmienie. Mam 4-miesięcznego synka. Początkowo wiadomo, często budził się na karmienie, ale teraz w nocy karmimy go raz, na śpiąco, a budzi się najczęściej o 6.00, czasem 5.30. U nas jest tak. Mały kąpany jest ok 19.00, później je i idzie spać. Ok 23.30 - 00.00 je na śpiąco, powiadamiając nas o głodzie głośnym ssaniem kciuka i nie budząc się spi dalej. Rano budzi i się i albo od razu chce jeść, albo niekoniecznie. NIe płacze, tylko "spiewa" jak to określamy. "śpiewa" bo mu się nudzi i np. często przeniesienie go gdzie indziej, lub np. odwrócenie w drugą stronę w łóżeczku już jest OK, a jak nie to pobawi się z godzinkę, półtorej i idzie spać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
róznie to bywa moja cóka szybko zaczęła sama zasypiać i spać calą noc a od jakiegoś miesiąca znów budzi się w nocy- więc z takim 4miesięcznym dzieciaczkiem różnie może jeszcze być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznie bywa... najczesciej kolo 9 ale... sa i takie dni jak dziś ze 6.30 i już po spaniu... a poszla spać o 1 w nocy... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj każde dziecko jest inne moja idzie spać ok 20-20.30 śpi do ok 23.00 budzi sie na jedzenie (CYC) a potem róznie co 2 co 1,5 godz na cyca , nieraz potrafi wstać o 5 nie raz o 7 a najczęściej o 6.30 a ma 10,5 już nie marzę że się niedlugo wyśpię :D starszy od początku dobrze spał ale był na butli i do dziś lubi pospać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
moja corka 4-miesciace chodzi spac o 22 , wstaje o 6 , a pzoniej o 10 wiec nie moge narzekac bo sie wysypiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nauczyłam się że spie tyle ile śpie :D Mój ZAWSZE wstaje o 5.Nie zależnie o którtej idzie spać oaz czy miał pare tygodni czy teraz (2,5roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja spac idzie o 20(w zime o 19) wstaje miedzy 7 a 8rano.czasem pospimy do 9,ale to sie zdarza rzadko :( .jak byla malutka spala tak samo jak teraz,z jedna pobudka na karmienie-ale to do 4 miesiaca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój 6miesięczny Kamilek również budzi się o 5 rano ... Wstaje razem z mężem, który idzie do pracy:P Oczka ma wyspane i nie ma mowy o dalszym spaniu:P Póżniej koło 9 zasypia a ja razem z nim;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
mam 1,5 rocznego synka klade go spec o 20:30 wstaje mi o 6.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to my narazie rzeczywiscie mamy dobrze bo Amelcia chodzi spac ok 22 a budzi sie ok 9:30 a czasem ale to juz baardzo zadko to nawet o 10:30 sie budzi. w nocy juz nie wstaje na jedzonko bo jest juz na butli ma 8 miesiecy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest podobnie jak do autorki, obojetnie o ktorej poloze malego spac on i tak wstanie o tej samej godzinie heh do 14 miesiaca chodzil spac o 18-tej i wstawal ok 7 rano, czasami budzil sie dostal butelke i spal do 9-tej - ale to bylo czasami :-D teraz ma 2 lata chodzi spac o 20-tej i jeszcze do niedawna spal do 9-tej a teraz przewaznie wstaje o 7-8 ,chociaz zdarza mu sie wstac np o 5-tej i wymyslac rozne rzeczy ktore niby ja mam mu przyniesc, udaje ze spie (spimy w oddzielnych pokojach) i po godzinie idzie dalej spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×